Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Świat Superbohaterów (Czytany 24866 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 29 Października 2013, 20:18:09 »
Heh... trailery zawsze są lepsze od filmu, zwłaszcza jeśli chodzi o x-menów. Jak dla mnie reszta pokazała, że nie ma na co iść. Poczekam najwyżej na pierwsze recenzje.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 10 Grudnia 2013, 15:37:17 »
No nie zgodzę się Belegor. Ostatni Wolvi choćby to może nie jakiś super film, jednak jest przyzwoity. Zaś Pierwsza Klasa jak i X-men 2 to jedne z lepszych filmów o superbohaterach, zahaczające lekko o tematy ambitniejsze, właściwie wykorzystując potencjał jaki drzemie w serii X-menów.
No i już od jakiegoś czasu jest to wiadome, choć oczywiście ja jestem w tyle:
http://www.filmweb.pl/news/Szybka+Gal+Gadot+zostanie+Wonder+Woman-100953
Robi się ciekawie, widać, że mierzą wysoko, by stworzyć wręcz całe filmowe uniwersum, które nie tylko będzie zahaczało o tak typowe postacie, bo mają w planach między innymi Suicide Squad, Detstroke'a...
http://www.filmweb.pl/news/David+Goyer+ojcem+chrzestnym+filmowego+uniwersum+DC+Comics-100660

Wiadomość doklejona: 29 Października 2014, 16:26:53
Dobra niech nikt nie skleja przynajmniej przez dwa dni by była okazja zobaczyć nową wiadomość w temacie. Tym razem chce zapodać Strażników Galaktyki w pełnej okazałości:



« Ostatnia zmiana: 29 Października 2014, 16:26:53 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 01 Stycznia 2014, 17:14:13 »
Dave Batista wraca do WWE!

The Animal hunts again!

Dla tej reszty społeczeństwa, która się na WWE i wrestlingu nie zna, Dave Batista to facet grający Draxa Niszczyciela. Ten stojący między szopem na Vinem Dieselem. ;)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 20 Lutego 2014, 22:20:42 »
http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+%28polski%2C+napisy%29-32807
Zwiastun Strażników Galaktyki. Prezentuje się co najmniej ciekawie :D


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 21 Lutego 2014, 12:17:29 »
Nieźle wyglądają, zwłaszcza ten futrzak w środku. Oby tylko nie odtwarzali starych scenariuszy podobnych filmów.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 21 Lutego 2014, 16:36:58 »
Prezentacja składu Guardians of the Galaxy: http://www.filmweb.pl/news/Rakietowy+Szop+przem%C3%B3wi%C5%82.+Oto+Stra%C5%BCnicy+Galaktyki-102875

Przy okazji zapomniałem wspomnieć, że Jesse Eisenberg zagra Lexa Luthora, a Jeremy Irons wcieli się w Alfreda w Batman vs Superman.
Jesse podobnie jak Affleck został odebrany negatywnie, choć moim zdaniem jeśli by zgolił te loczki, to jak najbardziej nadaje się na przeciwnika Supermana. Może głos nie będzie tak super, jednak gra aktorska mam nadzieję to wynagrodzi.
http://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Iluzji%22+i+%22Social+Network%22+zagra+Leksa+Luthora-102286


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 21 Lutego 2014, 17:03:50 »
Nie znam tych Strażników Galaktyki, wcześniej o nich nie słyszałem ale już lubię tego szopa  ;D. Drzewco-podobny też jest niezły ale moim zdaniem Rocket już skradł ten film.

Jeśli chodzi o dobór aktorów do Batman vs Superman, to wyjdzie, że tak napiszę w praniu.

Z filmów o superbohaterach czekam na X-men: Przeszłość która nadejdzie.

Zaś z adaptacji komiksowych czekam na 300: Początek imperium.
Co prawda nie super ale bohaterzy  8).


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 20 Lipca 2014, 13:07:10 »
Cóż :) Mi do gustu przypadł ostatnio film z serii X-Men: Pierwsza klasa. Aczkolwiek wątek roztargnionej Mystique nieco mnie denerwował :/ Miałam wrażenie, że to był jeden z głównych wątków tego filmu.

Zabrzmi to nieco dziecinnie, ale obecnie czekam na film "Wojownicze Żółwie Ninja" :) Jestem ich wielką fanką od dzieciństwa. Nie ukrywam jednak, że już mam pewne zastrzeżenia do tej produkcji... Nie podobają się mi "pyszczki" Żółwi w takiej adaptacji :P

I na ten film wybiorę się do kina głównie po to, aby zobaczyć Shreddera i co pragnie znowu "nawywijać" :>


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 20 Lipca 2014, 13:48:36 »
A myślałem, że rudzi trzymają się razem...
Ja czekam na Strażników Galaktyki- raz to kolejny film z Marvela, więc spodziewam się podobnej jakości co w avengersach i powiązanych z nimi filmami. Dodatkowo jestem ciekaw jak ich połączą z pozostałymi filmami. Thora może łączyć "Kolekcjoner", który ewidentnie jest kosmitą. No i zobaczymy Kree w akcji.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 20 Lipca 2014, 14:06:16 »
Jak ja już dawno w kinie nie byłem. O.O

W każdym razie wiem, że muszę obejrzeć "Avengers", bo nie miałem jakoś ku temu okazji (Shame on me!!!), a słyszę same dobre słowa o tym filmie. Prawdopodobnie odstrasza mnie myśl, że zrobili z nim to co z nowymi kreskówkami o Avengers... są do niczego. Oczywiście kreska spoko, ale reszta to typowe nauki o moralności i za kija fabuły...

"Wojownicze Żółwie Ninja" są super. ^^
Uwielbiam je i kiedyś muszę obejrzeć oryginalny serial. :)
Co o najnowszego filmu to cienko to widzę. Pójdę na niego zdecydowanie, ale po obejrzeniu trailera mam dziwne wrażenie, że je zniszczą...
Głównymi wadami tego filmu będą:
- twarze żółwi
- kręci je Michael Bay...
Jeżeli dobrze zrozumiałem to co mówili TUTAJ to żółwie zostaną stworzone, a nie jak to było do tej pory, co wydaje mi się chybionym pomysłem, a na dodatek nic nie ma o Splinterze. ;__;

No ale pożyjemy, zobaczymy. :)


Edit:
OK...
Mała poprawka, to co napisałem o stworzeniu i Splinterze to bzdura. Obejrzałem trailer nr 2 i wszystko jest OK... poza ich wyglądem...


« Ostatnia zmiana: 20 Lipca 2014, 14:13:19 wysłane przez Hadras » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 20 Lipca 2014, 17:58:33 »
Cóż Ja ostatnio pooglądałem najnowszy X-Men Przeszłość która nadejdzie. Film bardzo fajnie zrobiony jest czasami nawet nieźle gagi powychodziły(oglądałem z subami więc mogłem to wychwycić).

Spoiler alert
Widać twórcy zostawili sobie furtkę do stworzenia kolejnych filmów bo końcówka pokazuje że zakończenie całej Trylogii zmienia się, Profesor żyje, Jean, Eric ma swoje moce. A i dochodzi do puenty wydarzeń z Loganem czyli jak poznał Strikera a raczej ten drugi jego.

Jeśli idzie o oczekiwane filmy to naturalnie nowi "Avenegersi", Thor 3, możliwe że Iron Man 4 (Tony którego gra Downing Jr. jest zajebisty)
- szkoda że w części trzeciej upierdzielili sceny jak Tony miał problemy z butelką.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 20 Lipca 2014, 19:25:57 »
Avengersi nieco mnie rozczarowali :P Byłam pewna, że to będzie lepszy film...

Ale Thor - ten film im wyszedł jak dla mnie :) Nie oglądałam 2 części i wiem, że muszę to jak najszybciej nadrobić :)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 17 Sierpnia 2014, 02:11:49 »
Laxx co do Żółwi Ninja to bym się wstrzymał z pozytywnymi opiniami, bo reżyser ich robiący odpowiadał z tego co wiem za Transformersy, którym daleko do czegokolwiek więcej niż przeciętnego filmu.

No i garść suchych informacji na temat świata DC:
http://www.filmweb.pl/news/10+widowisk+od+Warnera+i+DC+Comics+do+2020+roku%21-106641


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 17 Sierpnia 2014, 14:26:46 »
Byłem ostatnio na najnowszych żółwiach.
Napiszę tak...

Na ten film opłaca się iść dla samego Shreddera.
Ten jego japoński akcent w filmie (oglądałem wersję z napisami) i
{drobny SPOILER}
i metody sprawdzania przydatności jego ludzi (z zawiązanymi rękoma sklepał podwładnego  :D) bardzo mi się podobały.
Do czasu jak zamknęli Shreddera w tej zbroi, która była zdecydowanie zbyt przepakowana.
Czytałem na filmwebie, że ludzie narzekali na zmienioną historię powstania żółwi ale jak dla mnie akurat ten element filmu jest znośny i bardziej sensowny od oryginalnej historii ich narodzin.
Jeśli chodzi o same żółwie to charakter miały taki jak żółwie z serialu animowanego.
Donatello był "mózgiem", Rafaello był agresywny, Michelangelo był luzakiem wzbudzającym śmiech widowni, a Leonardo był spokojnym przywódcą całej żółwiej gromadki.
Podsumowując w filmie zawarte są wszystkie najbardziej rozpoznawalne elementy Wojowniczych żółwi ninja, jeśli jednak ktoś wybiera się z myślą, że to będzie wierna adaptacja materiału źródłowego może się rozczarować. Dla tych starszych fanów żółwi pozostaje w takim razie też bardzo fajny stary film o żółwiach z 1990 roku  ;).
Jeszcze poruszę sprawę fabuły która była dla mnie do bólu przewidywalna. Od początku wiadomo kto zalicza się do tych złych.
Jednakże sam film bardzo mi się podobał. Te efekty specjalne, te choreografie walk... Miło się to oglądało.
I ten Shredder poniewierający żółwie  :rolleyes:
Polecam obejrzeć ja tam się dobrze bawiłem  ;)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 13 Października 2014, 19:38:20 »
http://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+%22Stra%C5%BCnicy+Galaktyki%22+powr%C3%B3c%C4%85+ju%C5%BC+w+przysz%C5%82ym+roku%21-107751

Poza tym oglądałem Kapitana Amerykę 2 i stawiam go na równi z również niedawno obejrzanymi Strażnikami Galaktyki jako najlepsze filmy od Marvela.

Chodzą też plotki, że Sony nie jest zadowolone z tylko 700 mln dolarów zysku ze spidera. W związku z tym już opóźnili premierę ASM 3, o 4 się w ogóle nie wspomina. Dodatkowo problemy mają inne filmy planowane w uniwersum nowego pająka. Najbardziej radykalne plotki głoszą o połączeniu uniwersum pająka z uniwersum Marvela, co akurat mogłoby wyjść spiderowi na dobre. Chodzą też różne plotki, że być może w takich wypadku dojdzie do kolejnego już rebotu serii....


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry