Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Błędy w kampani necro (dzikie hordy) (Czytany 1186 razy)
czuczian

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 01 Marca 2015, 09:53:05 »
Witam , po długiej przerwie od Homm postanowiłem zagrać w dzikie hordy i już w 1 misji kampani Arantira pojawił się problem. Krótka lista poniżej:
-Brak Przejecia Iluma Nadin w 3 miesiące w celach misji
-Możliwość rekrutacji alternatyw w 1 mieście zanim spotkam się z wiedźmą(ale niemożność ich ulepszania z podstawowych form)
-Brak 2 kluczy (zastąpione są dwoma losowymi arefaktami)
-Po rozmowie z wiedźmą otrzymuje atak zamiast misji ale po kolejnej rozmowie z nią możliwe jest wykonaie jej misji
-Kuźnia do której mam oddać klucze (których nie mam) to siedlisko żywiołaków ognia.
-Misja nie została ukończona nawet po pokonaniu zielonego komputera w odpowiednim terminie

Innymi słowy misja jest nie do przejścia, mogłby ktoś poradzić jak naprawić problem? ewentualnie podesłać save z 2 misji kampani Arantira.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 01 Marca 2015, 13:20:32 »
Jedyne wyjście jakie widzę to patchować grę do v3.1. Jeśli masz już tą wersję gry - spróbować reinstall. Uważam że przejście prologa to kwestia 0,5-1h gry, więc nie ma sensu zachowywać save.
PATCHE


« Ostatnia zmiana: 01 Marca 2015, 13:23:03 wysłane przez Ikee » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry