Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Drukuj
Wieża martwych orków ( Dostęp wyłącznie za pomocą zaklęcia) (Czytany 7289 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 12 Września 2008, 15:46:44 »
Twarz orka zrobiła się czerwona jak truskawka a jego całe ciało trzęsło się jak galareta - Wy małe nic nie warte śmiecie! Ja nie jestem taki jak ty Etromie, ja jestem istotą doskonałą! Umiem posługiwać się zarówno mieczem jak i magią więc macie zwracać się do mnie z szacunkiem. Klękać przedemną albo skończycie jak ci żałośni orkowie którzy mi służą! Odparł ork przewracając dwa regały na książki


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 12 Września 2008, 17:15:52 »
Ork odpowiedział na groźbe w jedyny znany mu sposób... Zblazowanym spojżeniem - to mówisz tę historie czy nie? - spytał lekko zniecierpliwiony...


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 12 Września 2008, 22:36:56 »
Kalstan wybuchł śmiechem i zaczął powstrzymywać się przed turlaniem po ziemi co notabene bardzo lubił - każdy ma jakieś dziwactwa prawda? No chyba lepiej turlać się po ziemi niż robić ze swoich pobratymców bezmózgie zombie. Dobra, dobra spokojnie bo ja nie mam ograniczonego czasu, a kiedy robię się nietrzeźwy to żadna z twoich umiejętności mnie nie powali... Opowiadasz to dalej czy nie? Kalstan po raz kolejny zaciągnął się fajką. Jeśli nie masz takiego zamiaru to ja wychodzę...


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 13 Września 2008, 13:12:54 »
- Dobrze już dobrze, zapomniałem że takie bezmózgi jak wy nie znają słowa szacunek. Odparł z ironią ork, wziął głęboki wdech i kontynuował swoją historie - Mimo tych wszystkich strażników i pułapek udało mi się uciec z tego więzienia i udałem się do miasta w którym się znajdujemy, albo raczej w byłym mieście ale to nie ważne. Elfom nie za bardzo się podobało moje towarzystwo ale dzięki moim umiejętnościom nabytych w srebrnych miastach udało mi się ich namówić bym zbudował w ich mieście tą oto wieżę. Za niewielką zapłatą sprzedawałem im swoje artefakty ręcznej roboty. Pewnego dnia postanowiłem zrobić artefakt który zmył by wszystkich orków z kuli ziemskiej, miało być to berło które dawało częściową kontrolę nad innymi istotami i leczyło nawet najcięższe rany. Ale oczywiście coś musiało pójść nie tak, moim artefaktem bardzo zainteresowały się demony. Ceny które dawały były kosmiczne ale ja uparłem się na swoim i nie dałem im tego berła. Demony słysząc to wpadły w szał i zniszczyło całe to miasto, grozili mi że jeżeli nie dam im tego co chcą to moja wieża będzie następna. Nie miałem wyboru, dałem im to berło ale jeden z moich pomocników ukradł berło i zwiał gdzie pieprz rośnie. To był goblin o imieniu Kniki jeśli się nie mylę.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 13 Września 2008, 13:26:26 »
- Super! gdyby nie ten pokurcz to albo ty byś zabił mnie i wszystkich bliskich bez piśnięcia w sekundę albo zrobiły by to demony... mów dalej... - Ork się zamyśclił lecz nie spuszczał oczu z starca.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 15 Września 2008, 18:22:15 »
- Dobra mam pewien plan ale najpierw trzeba zająć najważniejszym. Czy ktoś był pod działaniem tego berła?- Spytał ork grzebiąc w jakimś pudle.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 15 Września 2008, 18:32:51 »
- Eeee... Zdaje mi się że... Nie wiem chyba... Jeżeli przez wpływ berła ma się omamy i biega się bezpośrednio w strone berła rzucając w innych pantoflami to... Taka Elfka, tylko... - ork zamilkł próbując przypomnieć sobie jej imie. - Słyszałem jak toś na nią woła... Eeee... Jakoś na W... Wiłe? Wilke? VILE! - uradowanu z niezwykłej pamięci słuchowej ork czekał na reakcje...


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry