Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 11    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Dwunasta (Czytany 34871 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 15 Grudnia 2012, 21:44:27 »
Fast..digimorfuje...w...


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 15 Grudnia 2012, 21:44:48 »
PREDATORA!!!



IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 15 Grudnia 2012, 21:54:58 »
Olaboga Fast będziesz tak co głosowanie ewoluował?
Teraz "Jestę Predatorę" a co jutro?

Przejdźmy zatem do testamentu. Jak łatwo się domyślić w mafii nie byłem. Powiem więcej. Wpierw mafia urządziła księdza teraz urządziłaby deta, gdyby nie to że w ostatniej chwili zdegradowany zostałem do miastowego :)
cóż powodzenia życzę i nie dajcie się mafii choć to się pewnie skończy jak zwykle.
Aha i drugie losowanie z rzędu Niedziel został przy życiu z remisem. Przyjrzyjcie się temu. Poza tym proponuje też Sonica, bo... A tak.

Edit: jej zawsze chciałem zginąć przez eksplozję czaszki we własnym kiblu :) Fergard bardzo się stara z opisami :)


« Ostatnia zmiana: 15 Grudnia 2012, 22:03:25 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : 15 Grudnia 2012, 22:22:18 »
Hellscream - Druga ofiara mafii

A, no i karniaki:

KeTiP - 2 + 1 = 3 pkt.
Sonic - 1 = 1 pkt.


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : 15 Grudnia 2012, 23:16:48 »
Czyli się potwierdziło. Niedziela jest w mafii, dwa razy doszło do remisu i dwa razy przetrwał. Tak było gdy ja byłem w mafii. Niedziel jest w mafii, Sonic również. To była osoba, która rozdzieliła miasto niemal w pół, Fasta nie liczę bo to chaosyta. Musimy na nich zagłosować. Najpierw na Niedziela, bo jest najgroźniejszy- wie, która osoby wpierw zlikwidować. Sonic podał najgłupsze argumenty z możliwych, bo chciał tak ja i Armi w edycji dziesiątej zrobić to samo- sprawić wrażenie, że miasto tańczy jak im mafia zagra. Teraz nie ma wyboru, wszyscy muszą stać murem- jak jeden mąż.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : 15 Grudnia 2012, 23:45:53 »
Cóż. Jak dla mnie mafia wciąż mogła chcieć nas napuścić na Niedziela - ale fakt, jeżeli go nie zabijemy teraz to będzie plątał się pod nogami jeszcze długi, długi czas.

KYLLYM! Zabić go kyylllym!
Niedziel - idę po ciebie i twój kręgosłup.




« Ostatnia zmiana: 15 Grudnia 2012, 23:52:59 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 16 Grudnia 2012, 18:15:00 »
Ja dziś zagłosuję na jakiegoś cichacza, chyba na Disco... Właściwie to nic nie wiemy, z linczów nic nie da się wyczytać, bo nie znamy tożsamości zlinczowanych...


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : 16 Grudnia 2012, 18:31:46 »
Niech im będzie, głos na Niedziela.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 16 Grudnia 2012, 18:46:16 »
Dobra, tak czy owak chyba zginę dzisiaj. Szkoda, że tożsamość martwych nie jest ujawniana. Tak to nie wszyscy mogę uwierzyć w mój ewentualny testament. Do rzeczy:

W obu przypadkach mafia mnie nie wybierała. Ewidentnie chcą, by miasto rzuciło się na mnie w którymś linczu. Do takiego nikta albo Sojlexa miastowi już mogliby w oskarżeniach potem nie wrócić, a do mnie owszem. Żeby było jaśniej: Wybrali mnie, bo na Nikta i Sojlexa trudniej byłoby później zrzucić winę. Mnie łatwiej oskarżyć, bo niezależnie od wszystkiego ciągle jestem na świeczniku.

Jakie z tego wnioski? A no takie, że któryś z mafiozów musi namawiać do głosowania na mnie, żeby miastowi łatwiej łyknęli teorię o Niedzielu jako mafiozie, który przeżył dwa remisy. Robią to przede wszystkim dwie osoby: Belegor i Forumowa Mafia. Skłaniałbym się ku temu drugiemu (ale nie wykluczam, że Belegor też może być w mafii). Nie podoba mi się jego ostatni post:

Cytat: Forumowa Mafia
A ja tam dalej jestem za Niedzielem. Jak juz Belegor pisal to jest jedyny rozsadne wytlumaczenie pozostawienia go przy zyciu. I nie myslmy, ze mafia myslala tak jak my wiec zrobila inaczej. Pomyslcie, MG spozniony, czasu malo. Krotka pilka: Nikt czy Niedziel. 90% graczy wybraloby Niedziela. Sorry ale taka jest statystyka.
Konsekwentnie Niedziel. Nie naganiam jednak do linczu na nim, bo widze ze macie inne tropy. W takim razie obgadamy to jutro, ale zeby nie bylo ze nie jestem goloslowny lincz na niego.
Jak to przeczytałem, to normalnie byłem w szoku. Jak można się tak okrutnie wystawić? Przecież to klasyczna zagrywka: "Oskarżam, ale potem lekko się wycofuję żeby nie było na mnie." Dla mnie to Forumowa Mafia jest człowiekiem, który przekazuje propagandę prosto z planów mafii. Dlatego głos na niego.



IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 16 Grudnia 2012, 18:57:57 »
Sorry niedziel, ale twój argument- "żeby mnie miasto w końcu wywaliło" jest do bani. To bezsens, mój głos idzie na Ciebie. Musisz być w mafii, bo jedynie Hellscream i jedna osoba wciąż głosowały na Ciebie. Kto zginął przez mafię- no patrzcie, a to niespodzianka- "fan" Niedziela Hellscream. No comment.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : 16 Grudnia 2012, 19:25:38 »
W przeciwieństwie do Disco nie przeproszę za głos na Niedziela. You don't like me, I don't like you - it's simple, isn't it? Dobranoc.


IP: Zapisane
KeTiP

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 16 Grudnia 2012, 20:00:15 »
Ja zawsze idę za głosem serca. Dzisiaj moje serce podpowiada mi żebym zagłosował na Niedziela. Były 2 remisy z których to Niedziel wychodził czysto, żeby później plątal się pod nogami.


IP: Zapisane

Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : 16 Grudnia 2012, 20:47:32 »
Już wspominałem o FM. Nie bd się powtarzał. Jak chcecie, to poczytajcie wywody Niedziela kilka postów wyżej. Dodam, że Jego nagłe uaktywnienie się jest co najmniej dziwne. Każdy kto uważa, że Niedziel jest niewinny, powinien na Niego zagłosować. Tyle z mojej strony.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : 16 Grudnia 2012, 20:49:51 »
To jest chyba oczywiste, ze Niedziel. Wspominalem milion razy. Zaden silny gracz nie wyszedlby z tego zywy.


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : 16 Grudnia 2012, 21:00:19 »
Krótko, bo zaraz lincz. Wierzę Niedzielowi, więc lincz na jakiegoś cichacza.
Disconnected.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 11    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry