Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29 30 31    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Druga Edycja Hellscreamowa (Piętnasta) (Czytany 90367 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #390 : 25 Marca 2013, 18:44:32 »
Cóż kolejne pudło, Miastowi musimy spiąć poślady bo wyjdzie na to iż "Jaszczomb" tj OP Łowca sprzątnie całą mafię a My jedynego Desa.
Hadras padł niepotrzebnie według mnie ale teraz pomyślmy nad dzisiejszym linczem bo Mafia też zabija bodajże więc pomyślmy.
Co do tzw Ameb nie ufajmy takim co 30min przed linczem chcą przekabacać, myślcie a wyjdziemy z tego położenia i uwalimy 2 mafiozów.

Ktoś z tych osób:
-Niedziel
-Andre
-Fast
Próbują wami manipulować, szkoda że nie mamy Decika sprawdził by i byłaby szansa, a tak pod górkę i musimy sprawdzić się.

Miastowi For Alliance! :)


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #391 : 25 Marca 2013, 18:45:52 »
Dobra, więc loczka nikt nie chce linczować, na mnie się rzucacie, biednego, niewinnego, no to cóż zrobić ?
Nie wiem jakie macie na mnie tropy itp, no ale widać COŚ MACIE więc dawajcie, chcę to zobaczyć, po takim pięknym odstrzale łowcy nagród wygrywa mafia, bo miastowi kropnęli andre! To będzie coś! Mafia nie poddawać się!!

PS: Lok- 20 minut przed linczem? A może ktoś NIE MA CZASU? Pomyslałeś o tym? he?


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #392 : 25 Marca 2013, 18:47:13 »
Brzydzę się manipulacją! To takie niehonorowe...

Ja nie wiem kogo killować. Mógłbym walnąć w Pączka, bo jak się nie ma pomysłu na lincz, to można pączka.

Rozważamy dzisiaj kwestię Loczka / Andre?

EDIT: Okej, z posta Andre wynika, że dzisiaj Andre. A zatem miasto jednomyślnie na Andre. Wtedy rozwiąże się jego kwestię i ewentualnie Loczka.


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #393 : 25 Marca 2013, 18:49:19 »
Mogę podzielić swoj glos na 12 części?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #394 : 25 Marca 2013, 18:49:36 »
Wszyscy na Andre zjednoczmy się, to MAFIOZA.
I ja na niego zagłosuje, a co tam.
Sam na siebie do odstrzału seppuku harakiri !!


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #395 : 25 Marca 2013, 18:50:11 »
Cytat: Nikt
Nedziel dlaczego glosowałes na Loczka skoro ustalilismy ze jest niewinny?
W sumie to nie wiem, intuicja.

A co do głosowań, to sobie przejrzałem rozpiskę, którą przed chwilą zrobiłem. Można wyciągnąć kilka ciekawych wniosków:

1. Smoku i DiamondLady w dwóch pierwszych linczach głosowali tak samo. Ale nie byli sami, takie same głosy oddał Forumowa Mafia!

2. Na Desmonda w drugim linczu zagłosował dwóch mafiozów, a to oznacza jedno: zdecydowali się na poświęcenie go. Tak jak wspominałem wcześniej, w tym poświęceniu brali udział zarówno DiamondLady jak i Niebieskooki Smok, ale i Forumowa Mafia.

3. Może i chcieli go poświęcić, ale andre chyba za wcześnie zagłosował na Desmonda, więc chyba niewinny.

4. W trzecim linczu Forumowa Mafia głosuje tak samo jak DiamondLady.

5. W trzech linczach Fast i Fenir zagłosowali tak samo.

6. MiSi jest mistrzem oddawania neutralnych głosów.

No i co poza linczem:
7. Hadrian mnie męczy. Może wiedział, że w ten sposób nie popełni samobójstwa i teraz robi z siebie męczennika, który niby chciał się poświęcić dla miasta?

8. Jeżeli OC żyje, to poza nim jest jeszcze jeden zwykły mafiozo. Skoro Forumowa Mafia (który jest dla mnie kandydatem na OC, tak wnioskuję po moich poprzednich punktach) i Armiwart są sprawdzeni, to można ich zostawić i szukać tego drugiego mafiozy (tego, który nie jest OC i po sprawdzeniu detektywa wyszłoby, że jest winny)

9. Czekamy na działa łowcy nagród po dzisiejszym linczu. Liczę, że prędzej czy później się ujawni, więc ubyłaby nam jedna osoba podejrzana.

Usuwając mnie (bo jestem niewinny), andre z wyżej wymienionych przyczyn, FM i Armiwarta zostają:
1. Nikt
2. Sojlex
3. Fast
5. Fenir
10. MiSi
11. Reuel
12. Hadrian
17. Loczek
Czyli ośmiu. Kogo z nich wybieracie i dlaczego? Chętnie posłucham i wspólnie bym to z Wami przeanalizował.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #396 : 25 Marca 2013, 18:51:54 »
Andre- też nie mam czasu ogólnie, co z tego żer wejdę z tela jak za chwilę mam zajęcie? Poza tym to było pokłosie wczorajszej bodajże sytuacji.

Ja jeszcze pomyśle nad głosem, poczekam na posty pozostałych i napiszę bo przeanalizuję posty z wczoraj.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #397 : 25 Marca 2013, 18:57:09 »



IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #398 : 25 Marca 2013, 19:04:31 »
Oj Andre, Andre rzucasz się jak wsza na grzebieniu.

1. Nikt - nie wiem co o nim sądzić. Podejrzany.
2. Sojlex - raczej niewinny.
5. Fenir - nawet nie wiedziałem, że 3x głosowaliśmy tak samo :D To daje podstawy ku temu by sądzić, że może być w mafii.
10. MiSi - jak dla mnie nie-mafia, a np. rolny.
11. Reuel - potencjalna mafia.
12. Hadrian - tutaj jestem b. nieobiektywny, ale wciąż dla mnie mafia.
17. Loczek - potencjalna mafia.
18. Niedziel - jak dla mnie też grasz tak se. Jak moje typy nie wypalą, to w końcu przyjdzie też pora na Ciebie Niedzielasty. Ale to tak wybiegając do przodu.


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #399 : 25 Marca 2013, 19:06:28 »
Moze jednak zabijemy dziś Loczka




Czytałem poprzednie edycję gdzie Loczek był w mafii i porównajmy posty

Cytuj
Cóż kolejne pudło, Miastowi musimy spiąć poślady bo wyjdzie na to iż "Jaszczomb" tj OP Łowca sprzątnie całą mafię a My jedynego Desa.
Hadras padł niepotrzebnie według mnie ale teraz pomyślmy nad dzisiejszym linczem bo Mafia też zabija bodajże więc pomyślmy.
Co do tzw Ameb nie ufajmy takim co 30min przed linczem chcą przekabacać, myślcie a wyjdziemy z tego położenia i uwalimy 2 mafiozów.
Ktoś z tych osób:
-Niedziel
-Andre
-Fast
Próbują wami manipulować, szkoda że nie mamy Decika sprawdził by i byłaby szansa, a tak pod górkę i musimy sprawdzić się.

Miastowi For Alliance!


Cytuj
Dzisiaj Ja prawdopodobnie oddam głos na Hadrasa, jutro okaże się na kogo. Szkoda że padła Cahan, i jednego wielce- Deta.
Miastowi- Jedność, siła i jednomyślność a damy radę


Poprzednia edycja Loczek w mafii
Cytuj
Czas i na moje słowa:
Wczoraj sporo się działo, straciliśmy Decika(Waverego) a także dobrego miastowego Sylatha który widać dobrze wyczuł mafię a ta go uciszyła. Musimy się sprężyć i odwrócić złą kartę.
Co do vota, waham się między Cahan/Reuelem. Edytnę posta i dopisz kto i dlaczego.
Cytuj
Kolejne niepowodzenie... Panowie musimy w końcu trafić na kogoś z Mafii. Nie dopuścmy do precedensu w którym Mafiozo wygrają 4:0. czas by ustrzelić tych zza cienia co sterują nami.
Odnośnie linczu to vote mój poleci na Kha-Beletha Powód? Ciut osób go bardzo "lubi" i możliwe iż jest kimś z tych cieniowych lub oprychem.

Zaskakujące podobieństwo prawda?

W poprzedniej edycji także "motywował miasto do działania"
Po za tym jego lista mafii tez praktycznie sie nie zmienia




« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2013, 19:27:53 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #400 : 25 Marca 2013, 19:08:16 »
Cytuj
Usuwając mnie (bo jestem niewinny), andre z wyżej wymienionych przyczyn, FM i Armiwarta zostają:
1. Nikt
2. Sojlex
3. Fast
5. Fenir
10. MiSi
11. Reuel
12. Hadrian
17. Loczek
Czyli ośmiu. Kogo z nich wybieracie i dlaczego? Chętnie posłucham i wspólnie bym to z Wami przeanalizował.
Więc wytłumacz mi czemu ty niby jesteś niewinny, a ja niby podejrzany :> No cóż, gdyby nie to ostatnie zdanie to nie najgorsza analiza. No i jeszcze jeden problem, jednak o tym później. Jeśli dzisiaj nie trafimy to przerzucam front na fm i myślę co dalej.

Cytuj
Jeżeli OC żyje, to poza nim jest jeszcze jeden zwykły mafiozo. Skoro Forumowa Mafia (który jest dla mnie kandydatem na OC, tak wnioskuję po moich poprzednich punktach) i Armiwart są sprawdzeni, to można ich zostawić i szukać tego drugiego mafiozy (tego, który nie jest OC i po sprawdzeniu detektywa wyszłoby, że jest winny)
A to dlaczego mamy zostawiać niby żywego OC ;> ?


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #401 : 25 Marca 2013, 19:10:24 »
Nie no dobra, ja zaraz będę musiał się ewakuować. Oddaję głos na Loczka.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #402 : 25 Marca 2013, 19:17:45 »
A więc jednak. Nie spodziewałem się że ten dzień nastąpi... To było całkowicie nie do przewidzenia dla mnie...


Jestem zbyt padnięty by myśleć, tryb ameby aktywowany.
Głos na... Nikta. Dunno why. Jestem po oddaniu krwi i dwóch dniach roboty, mam zakwasy każdego znanego mi mięśnia, i w dodatku jestem osłabiony po oddaniu...


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #403 : 25 Marca 2013, 19:26:10 »
Ja standardowo głos oddaję na Sojlexa, od którego aż wieje mafią. Nie będę przytaczał argumentów, bo każdy jego post jest wprost esencją mafijności. No, to tyle.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #404 : 25 Marca 2013, 19:33:04 »
Jaszczomb obrał ofiarę kilka godzin temu, padnie ona po linczu.

W świetle śmierci DiamondLady, Jaszczomb prosi o przekazanie Wam wiadomości.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XrQJ7GVBq-k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XrQJ7GVBq-k</a>



IP: Zapisane
Strony: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29 30 31    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry