Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubione gry (Czytany 50673 razy)
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 09 Lutego 2012, 13:47:09 »
1. Heroes of Might and Magic V - no po prostu rządzi ;D ;D ;D
2. Stronghold 2 Delux - znakomita strategia :D
3. Heroes of Might and Magic III - też super :)
4. Might and Magic Heroes VI - trochę się zawiodłem
5. Spore - te potworki są słodziutkie
6. Stronghold Crusaders - też fajna strategia
7. Titan Quest Immortal Throne - jedyna gra RPG która mi się podoba
8. Heroes of Might and Magic II - stare ale jare :)
9. Guild II - Strategi i Sims w jednym
10. Lego Star Wars - to też fajne RPG.
 
Te gry są jak dla mnie najlepsze. Oczywiście mam jeszcze wiele ulubinych gier, ale w te gram najczęściej i najchętniej.


IP: Zapisane
Kotlet

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : 22 Lutego 2012, 19:18:49 »
1. Gothic 1-3 : Moje ulubione gry, które ukończyłem już ponad 30 razy każdą. Mogę w to grać, grać i jeszcze raz grać :)

2. Warcraft 2, 3 : Klasyka. Fabuła wgniata w krzesło.

3. Diablo 1&2 + LOD : to co wyżej. Można w to grać bez końca :)

4. Heroes of Might and Magic 2 & 3 : Nie zapomnę jak zagrywałem się na blaszaku pod koniec lat 90tych jako mały dzieciak w podstawówce na pierwszym komputerze :) Mam do dziś i gram jak tylko najdzie ochota

5. Titan Quest - bardzo fajna, klimatyczna i fabularnie ciekawa gierka.

6. Call of Juarez (1 i 2) : Dynamiczna z bardzo fajną fabułą. Polacy pokazali, że potrafią robić gry.

7. Medieval 2 Total War  : Bardzo lubię pograć Polską i przetrzepać zachodowi skórę :>

8. Wolfenstein : od Wolfenstein 3D do Wolfenstein 2009, dynamiczna akcja, fajna fabuła.

9. Heroes of Might and Magic IV : Mimo krytyki ze strony graczy mi się bardzo podoba. Ciekawa kampania, miła dla oka grafika, a rozwiązania za które jest tak mieszana z błotem odpieram prosto : po co produkować po raz enty taką samą grę robiąc klona HoMM III oznaczając go nr. 4

10. Assassin's Creed II : Nie gram za dużo w tego rodzaju gry, ale opowieść o Ezio jest genialna, już nie pamiętam czasów, aby jakaś gra skłoniła mnie do nocki :)

Ofc. grywam / grywałem w większą ilość gier, ale jak 10 to 10 :)


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 23 Lutego 2012, 17:56:29 »
Czas na kolejną aktualizację:
- Need for Speed Underground 2 - Stare, ale jare :). Gra ma dużo opcji tuningu, można na przykład zamontować neony czy hydraulikę.
- Need for Speed Undercover - Gra ogólnie jest ciekawa, ma dobrą pracę kamery i kierowanie samochodami nie sprawia większych kłopotów.
- FlatOut 2 - Kolejna gra wyścigowa. Najlepsze w tym tytule są stunty, które polegają na wyeliminowaniu wszystkich przeciwników.
- Heroes of Might and Magic V - gra obowiązkowa dla wszystkich fanów fantastyki. Fabuła jest na wysokim poziomie, tylko na szacie graficznej się trochę zawiodłem (ale to szczegół :))
- Disciples III - Genialna strategia turowa, podobna do Heroes of Might and Magic. Obecnie zamierzam kupić dodatek "Wskrzeszenie" ponieważ gra naprawdę mnie wciągnęła
- Terraria - Jedna z moich ulubionych gier indie (niezależnych). Gra ma do zaoferowania wiele broni, pancerzy, pochodni i magicznych przedmiotów. Można też bez końca zwiedzać jaskinie i różne lochy. Poza tym gra mnóstwo mobów i biomów, takich jak dżungla, latająca wyspa czy pustynia.




IP: Zapisane
Sandor

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 15 Lipca 2012, 06:29:33 »
1. Mass Effect 1-3. Najlepsza seria RPGów na PC, jaka w ogóle powstała. Mimo wszystko na ME3 się zawiodłem, słabe zakończenie gry, itp.
2. Heroes of Might and Magic 2-6: bardzo dobre gry, w które głównie gram.
3. Baldur's Gate 1-2 Tron Baala. To te gry są fundamentem dla współczesnych RPGów. Jednak wśród dzisiejszych gier RPG trudno znaleźć dobrą grę, większość jest tak zabugowana lub nudna, że nie chce się grać.
4. Fallout 1-2, kolejna legenda gier RPG. Może skuszę się na kolejne odsłony tej serii (mowa tu o Fallout 3 GOTY i Fallout New Vegas GOTY)
5.  Gothic 1-3, gry całkiem dobre, lecz kolejne odsłony (Gothic 3 Zmierzch Bugów i Arcania to strasznie słabe gry, mnóstwo bugów, fabuła słaba, zaś postacie w Arcanii robią takie gafy przy wymawianiu imion np. przy Xardas mówią Zardas)
6. Warhammer 40 000 Dawn of War 1-2, gry o Space Marines, Eldarach, Orkach i o wrogach Imperatora. Dość fajne fantasy o czasach 40k n.e. Pochwalam w grze tryby Kampanii (Dark Crusade, Soulstorm) i Ostatnia Linia Obrony (DoW 2 i Chaos Rising)
7. Call of Duty Modern Warfare 1, Black Ops i World at War. Ulubione części gier FPS z seriii Call of Duty. Zwłaszcza dlatego, że znajdują się jakieś serwery z Zombie Rush xD.
8. Sacred 1-2. Gry Hack'n'Slash. Dość dużo questów, jednak większość z nich to już monotonia i nuda. Dużo broni, umiejętności itp. więc jest w czym wybierać.
9. Warcraft 3. Jak tu nie może zabraknąć ulubionej gry RTS z domieszką RPG'a? Najlepsza gra, w jaką grałem.
10. Wiedźmin 1-2: najlepsza polska gra PC o Geralcie z Rivii, wprowadza dużo możliwości, fabuła jest nieliniowa (i dobrze, bo nie lubię gier, w których fabule trzeba iść tę samą ścieżką), można zimportować postać itp. Ponoć na 2014-2015 r. zaplanowana jest kolejna część Wiedźmina. Już się nie mogę doczekać :)


IP: Zapisane
pasis
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1


tawerniany kibic

Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : 19 Września 2012, 19:23:43 »
1 MIEJSCE HOMM 5
2 MIEJSCE DARKSPORE TO TAKA GRA GDZIE SIE CHODZI KOS
MITAMI I ZABIJA INNYCH KOSMITÓW :zawstydzony:
3 MIEJSCE DIABLO3
4 MIEJSCE HOMM 2
5 MIEJSCE HOMM3
6 MIEJSCE HOMM4
7 MIEJSCE HOMM1
8 MIEJSCE LEAGUE OF LEGENDS >:( >:( :oops:


IP: Zapisane
wielki lord jaskiniowych kibiców
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : 19 Września 2012, 19:37:47 »
1.HV ToE- za to, że się nigdy nie nudzi oraz dlatego, iż jest świetną grą strategiczną.
2. Wiedźmin- za świetny klimat, fabułę, grafikę i mechanikę
3.Half Life 2- wspomnienia z dzieciństwa
4. Call of Duty (wszystkie jak leci :))- za dobrą zabawę
5. Eragon- doskonałe na odstresowanie, a tak poza tym to beznadzieja
6. Kapitan Pazur- za poziom trudności
7. Ghotic3- fajny klimat, grafika
8. Wiedźmin 2- za Saskię :D
9.HVI- całkiem niezłe
10. Far Cry- za rybki pod wodą  ;)
11. Battlefield 3- fajne, tylko nudnawe


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #111 : 19 Września 2012, 20:01:56 »
1.Heroes V: Dzikie Hordy - genialna gra i można modować  :rolleyes:

2.Disciples 3 Wskrzeszenie - piękna grafika, piękna muzyka, piękna fabuła

3.Assassin's Creed - akcja, klimat, grafika

4.Dark Messiah - wciąga, dobra grafika, niezły klimat,

5.Heroes VI - ciekawa fabuła, porządna grafika, wciąga

6.Heroes IV - ciekawe kampanie, dobra grafika (jak na czas wydania)

7.LOTR - Conquest - piękna grafika, możliwość grania różnymi postaciami - np. Balrogiem, Sauronem

8.Ghotic 3 - wciąga, klimatyczna, zadowalająca grafika.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : 19 Września 2012, 22:13:07 »
2.Disciples 3 Wskrzeszenie - piękna grafika, piękna muzyka, piękna fabuła
Niestety reszta leży, a w podstawce nawet fabuła... szkoda tej gry i generalnie całej serii. Dopiero niedawno wyszła edycja co miała niby coś zmienić, jednak będzie w nią dane zagrać nielicznym skoro Akella całkowicie zawiesiła projekt.


IP: Zapisane
TopFunny525

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 22 Września 2012, 14:13:05 »
Moje top 10 Ulubionych gier :

1. Dawn of War Soulstorm
2. Diablo II
3. Heroes of Might and Magic IV
4. Clash of Heroes na Xbox360
5. Mortal Kombat IX na Playstation 3
6. Tekken 6 na Playstation 3
7. Lord of the Ring Battle for the Middle Earth(cała saga),
8. Heroes of Might and Magic III
9. Duel of Champions
10. Sacred


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 24 Września 2012, 18:22:00 »
No to ja:
1. Serious Sam
2. NFS Hot Pursuit - fajnie czasem poszaleć, zwłaszcza w tak banalnej grze
3. Asassin's Creed 2 - cóż, w kolejne części nie grałem, co nie zmienia faktu, że gra jest świetna
4. Prince of Persia - kolejna banalna wręcz gra
5. Worms Reloaded

Fakt, że na liście nie ma gier Might and Magic, nie znaczy, że ich nie lubię, czy że mi się znudziły. Po prostu te gry są the best ever, mam dla nich miejsce zerowe :D


IP: Zapisane
B.Marsh

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : 24 Września 2012, 23:12:12 »
Miałam przyjemność grać w Heroes od III do VI ( i jak na razie rządzi III:))
Polecam grę w Gothic I-III ( super klimat, dobra muzyka ). Dla graczy lubiących RPG dobrą grą na pewno będzie The Elder Scrolls IV: Oblivion - świetna grafika, super grywalność. Dla odstresowania polecam Need For Speed Most Wanted. 


IP: Zapisane
Lolo197

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : 25 Września 2012, 10:31:18 »
Kolejność przypadkowa:
1. HoMM 3.
2. Medieval II: Total War.
3. Seria FIFA.
4. Zeus Pan Olimpu.
5. Revolt.
6. Rayman 3.
7. Mount & Blade: Warband.
8. Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie(jedynka).
9. Dota 2
10. AC: Brotherhood.


« Ostatnia zmiana: 30 Grudnia 2012, 16:22:21 wysłane przez Lolo197 » IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : 25 Września 2012, 21:57:01 »
U mnie również kolejność przypadkowa[Czytaj: trudno wyróżnić faworyta]

1. Jade Empire - kawał dobrej gierki, której system walki oraz ciekawa fabuła powodują coś, przed czym warto było spędzić te X godzin. Nawalanie hordy przeciwników "Wybrańcem Fortuny", "Legendarnym Uderzeniem", czy "Paraliżującą dłonią" daje ogromną ilość radochy. Nie wspomnę już o takich stylach walki jak "Pijany Mistrz" czy "Koński Demon", które również był miłym 'urozmaiceniem' w trakcie rozgrywki.
2. TES V: Skyrim - No cóż o tej grze nie ma co za dużo gadać, wszyscy (przynajmniej większość) wiedzą, co to jest i że fajne ;D
3. HoM&M II - To moja pierwsza gra komputerowa, do której żywię ogromne wspomnienia. Do dzisiaj zdarza mi się w nią grać. Najbardziej lubiłem Wizarda, Bohater - Kalindra(bohaterzy nie mieli specjalnych umiejętności, po prostu lubiłem nią grywać) + Dimension Door + troszkę tytanów robiło swoje. Pamiętam mój rekord podczas gry hot seat z moją siostrą wynosił 52 - Spell Power:D
4. HoM&M IV - W żadnej innej części Hirołsiaków kampania nie podobała mi się aż tak jak w IV odsłonie tej serii. Chociaż wydawało się, że te misje będą monotonne - tak nie było. Każda kolejna mapa była nowym polem do popisu dla mojego kampanijnego bohatera, mógłbym długo pisać ale chcę jeszcze wymienić kilka gier, a śpiący jestem, więc dodam tylko, że Kampania Córka Pirata po prostu wymiata. Bardzo podobało mi się Sea Theme:
http://www.youtube.com/watch?v=hkDXNSWJLuo
5. Dark Messiah - Całkiem w porządku gierka
6. Enclave - grałem w to dosyć dawno, aczkolwiek pamiętam, że bardzo mi się podobało.
7. Age Of Wonders II (magia cienia też) - klasyk
8. Need For Speed Underground 2 - Stare, ale jare. Ogromne możliwości tuningu, fajne wyścigi były. Lubiłem dragi i Sprinty. Najgorsze był Street X  :P Jedyne czego mi brakowało w NFSU2 to policja, która pojawiła się w Most Wanted.
9. NFS Most Wanted - ^^ wspomniałem u góry
10. Crossfire - całkiem ciekawa strzelanka, w którą z chęcią popykiwałem wraz z przyjaciółmi

11. Travian - Nie wiem czy gry przeglądarkowe również można tu wymieniać^^. Bardzo lubię tą grę, pomimo czasami dosyć mozolnego tempa gry, lecz jakoś po prostu mi pasuje i już  ;> .

Ah Jeszcze zapomniałem dopisać Stronhold Crusader oraz Faraon. Obie gry pomimo swoich lat są wyśmienitymi strategiami.
Możliwe, że pominąłem jakąś grę, gdyż piszę tego posta w pośpiechu. Jeśli o jakiejś zapomniałem to przepraszam(tą grę;]) Jak mi się przypomni to dopiszę.

Ps już miałem zatwierdzić tego posta, ale przypomniałem sobie o Mount & Blade - Ogniem i Mieczem, które również było niczego sobie, pomimo sporej ilości bugów. Właściwie takie bugi nic nie znaczą pdoczas gdy jesteś uczestnikiem szarży polskiego symbolu honoru, odwagi i patriotyzmu - husarii, tak, husarii, tych fajnych gości ze skrzydłami i długimi kijami  :D




IP: Zapisane
Lord Hiroshi

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : 27 Września 2012, 16:39:52 »
Witam,to mój pierwszy post.
Polecam tę gry bo mi się bardzo podobają.

Kolejność jest przypadkowa.
1.Medieval 2 Total War.Za dobrą grywalność.
2.Rome Total War.Bardzo lubię tą serię.
3.Might & Magic Heroes VI.Wspaniałe!
4.Empire Total War.Bardzo dobre ale trochę błędów.
5.Age Of Empires III.Super gra.
6.Władca Pierścieni Powrót Króla.Epickie.
7.The Settlers 3,10-dziesięciolecie,6.Jedna z moich pierwszych gier.



IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : 02 Października 2012, 14:41:27 »
Piszę tego posta głównie dlatego, bo mam dziwne puste miejsce pomiędzy awatarem a nickiem i mysle, ze ono zniknie jak będę miał jednego posta zaliczonego. Więc:
1. GW2.
2. GW.
3. GTA 4.
4. GTA San Andreas.
5. CMR 2004.
6. Gothic 2: Noc Kruka.
7. Borderlands 2.
8. Gothic 1.
9. Worms Forts: Obleżenie.
10. Saper ;d
Kocham te gry głównie za fajny klimacik. Może oprócz sapera ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry