Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kącik Fantasty (Czytany 10655 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« : 12 Maja 2011, 20:16:06 »
Dużo osób na Tawernie interesuje się fantastyką, więc wpadałem znowu na pomysł (ciekawe, któryż to..), by stworzyć kącik fantasty, w którym odbywały się np: mini zabawy w stylu opisz dane zwierzę fantastyczne, wymyśl nowy minerał, wymyśl swego bohatera, wymyśl magiczne miejsce i inne tego typu pomysły. Chcecie uczestniczyć? Podoba wam się ten pomysł?

Lista uczestników:
-Hadrian
-Belegor
-Michał787
-Psychol55
-Spromultis
-Rakszasa Maciej
-Hellscream(?)
Czekam na następnych :D

Co się działo w kąciku:
1. Temat podawał: Hadrian
Temat: "Nowa rasa, lub stara w nowej odsłonie do świata Screndres"
Wygrał: Spromultis

2.Temat podawał: Spromultis
Temat: " Wymyśl system magiczny"


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2011, 11:59:40 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Maja 2011, 20:28:48 »
Czemu nie. Ja zawsze lubiłem takie rzeczy, dzięki wiedzy z nauk ścisłych można wiele stworzyć. Robić naprawdę realistyczne opisy tego, czego nigdy nie było.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12 Maja 2011, 20:58:43 »
Ja jeszcze się zastanowie, choć nie chcę brać pod uwagę tak strasznie jakchś wyjaśnień naukowych. Dla mnie fantasy wiąże się nieodłącznie z wolnością od wszelkich regół i uwolnieniu swojej wyobraźni. No ale jeszcze się zastanowie. Za jakiś czas w tym poście dam odpowiedź. Poza tym pozostaje pochwalić Ciebie Hadrian za genialny pomysł, naprawdę fajnie, że pomyślałeś by coś takiego założyć :)

Down: Bo Hadrianowi tak się podoba, zresztą niewiem w czym masz problem, przeszkadza Ci to w czymś to nie pisz tutaj.


« Ostatnia zmiana: 12 Maja 2011, 22:02:44 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 12 Maja 2011, 21:51:15 »
Czemu mając cały dział do dyspozycji na robienie tematów o czym chcecie robicie ogólnikowe które niczemu nie służą?
Jeśli chcecie opisywać zwierzęta fantastyczne zróbcie temat "opisujemy zwierzęta fantastyczne", no kuźwa ludzie


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 12 Maja 2011, 22:56:01 »
Głównie dlatego, że to będzie raczej offtopicowy temat- tak jak Kącik historyków, czy inne z działu HydePark. Nie ma sensu rozdrabniac się na składowe, skoro można wszystko umieścić w jednym temacie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 13 Maja 2011, 07:02:26 »
Czemu mając cały dział do dyspozycji na robienie tematów o czym chcecie robicie ogólnikowe które niczemu nie służą?
Jeśli chcecie opisywać zwierzęta fantastyczne zróbcie temat "opisujemy zwierzęta fantastyczne", no kuźwa ludzie
Czemu mając całe działy nikt nie założył takich wątków jak ja to zrobiłem, bali się reakcji? Nie wpadli na pomysł? Czemu jak ja zakładam wątek zawsze jesteś sceptyczny, oto jest pytanie.. Ale na PW!

A dam ci odpowiedź do twojego pytania:
-mało by chciało uczestniczyć, ze względu na formę
-w jednym wątku będzie i więcej postów i raczej więcej chętnych
-moderatorzy mogliby się czepiać, że tematy są mało produktywne
-bo tutaj każdy może podzielić się pomysłem, bez zakładaniu nie potrzebnie wątku.
Czekam aż będzie więcej głosów i możemy rozpoczynać.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 13 Maja 2011, 13:50:01 »
 Nazwa tematu mówi od razu, że "nie chcę ktoś" brać w tym udziału, gdyż kącik to forma dyskusji, w której uczestniczy regularnie wiele osób, spotyka się itd. A większość, tak mi się wydaje, nie ma tyle czasu co ty, codziennie. Wydaje mi się, że na forum mało jest ludzi, którzy interesują się Fantastyką na poważnie, którzy są "Szeroko poziomowi" i nie zaprzestają na szpanowaniu jestem "Miłośnikiem Fantastyki bo oglądałem Władcę...itp". O Fantastyce warto rozmawiać jak napisał Ptakuba, w osobnych wątkach chyba, że było by to podzielone na strefy:
- Konkursy różne np: Stworzenie fantastyczne w naszym świecie, opowiadanie na dany temat, grafika itd.
- Różnorodne Tematy, zarzucane po kolei jak w TKA. np: " Mroczne klimaty Elfów"
- Rozmowy o muzyce, dostrajającej nastrój itp.
- Autorskie światy.

Wtedy jeszcze byłoby ok, ale potrzeba zebrać ekipę co najmniej 8 osób, prowadzących kącik, mających wyobraźnie.

Wstępnie jestem na tak, a i jak zrobię swój świat do końca to chciałbym poznać wasze zdanie np: w tym kąciku mogłyby być rozmowy o naszych autorskich światach. Na razie muszę zrobić tego Frpg, do którego nie mogę się zabrać, skończyć opowiadania oraz dokańczać swój świat.

Ale na listę można mnie zapisać ^_^.

Zmień nazwę tematu np: "Drużyna Mędrców - zapisy" czy jakoś tak to tylko sugestia.


« Ostatnia zmiana: 13 Maja 2011, 13:52:13 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 13 Maja 2011, 14:13:50 »
Nazwa tematu mówi od razu, że "nie chcę ktoś" brać w tym udziału, gdyż kącik to forma dyskusji, w której uczestniczy regularnie wiele osób, spotyka się itd. A większość, tak mi się wydaje, nie ma tyle czasu co ty, codziennie. Wydaje mi się, że na forum mało jest ludzi, którzy interesują się Fantastyką na poważnie, którzy są "Szeroko poziomowi" i nie zaprzestają na szpanowaniu jestem "Miłośnikiem Fantastyki bo oglądałem Władcę...itp". O Fantastyce warto rozmawiać jak napisał Ptakuba, w osobnych wątkach chyba, że było by to podzielone na strefy:
- Konkursy różne np: Stworzenie fantastyczne w naszym świecie, opowiadanie na dany temat, grafika itd.
- Różnorodne Tematy, zarzucane po kolei jak w TKA. np: " Mroczne klimaty Elfów"
- Rozmowy o muzyce, dostrajającej nastrój itp.
- Autorskie światy.

Wtedy jeszcze byłoby ok, ale potrzeba zebrać ekipę co najmniej 8 osób, prowadzących kącik, mających wyobraźnie.

Wstępnie jestem na tak, a i jak zrobię swój świat do końca to chciałbym poznać wasze zdanie np: w tym kąciku mogłyby być rozmowy o naszych autorskich światach. Na razie muszę zrobić tego Frpg, do którego nie mogę się zabrać, skończyć opowiadania oraz dokańczać swój świat.
Zmień nazwę tematu np: "Drużyna Mędrców - zapisy" czy jakoś tak to tylko sugestia.
Kilka moich odczuć:
-Czemu niby codziennie, kącik historyków lub TKA, były w nim codziennie posty?
-Nie wiem co tutaj ma właściwie do znaczenia fantastyka na poważnie, przecież, nie trzeba mieć swojego autorskiego św. fantasty, by znać się na nim trochę
-to dobre, a to jakbyś zrobił z kącikiem historyków, dał np: wątek starożytność, nowożytność, itd. Niby po co się rozdrabniać?
-Autorskie światy, to jedynie Ptakuba i Spromultis mają coś w tym na rzeczy i ew. Ty.
-Przecież fantastyka to nasza wyobraźnia ją kształtuje, nie ma żadnych granic, a tutaj wątpię by był ktoś bez wyobraźni
-Z tym ostatnim to się nie zgadzam..
-głównie to będą konkursy, oraz muzyka
-tematy z założenia mają być różnorodne, ale związane z fantastyką

EDYT: poprawione


« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2011, 16:57:34 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 13 Maja 2011, 14:21:17 »
Fantastyka na poważnie znaczy nie tylko z nazwy.
TO MIŁOŚĆ do niej  ;D. No wiesz u mnie w szkole jest kącik literatów i spotkania odbywają się regularnie o 16 30 w czwartki i piątki, ale jak widzisz do czegoś to zobowiązuje, nazwa "Kącik" do pobytu stałego, na który nie wszyscy przystają. Nie trzeba mieć świata swojego ani nic podobnego, tylko mieć jako takie pojęcie o niej ( Sam nie mówię, że znawcą jestem ale zakochałem si w niej). Chodzi o Osoby mające wyobraźnie do zakładania tematów w tym temacie. - Tacy mali organizatorzy.

Edit: Racja zapomniałeś o Spromultisie  ^_^.



« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2011, 18:14:56 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 14 Maja 2011, 15:12:54 »
Dopisz mnie do listy chętnych.

Cytuj
-Autorskie światy, to jedynie Ptakuba i Tazol mają coś w tym na rzeczy i ew. Ty.

Wypraszam sobie. Jeszcze nie zauważyłeś tego bannera w mojej sygnie? Ja akurat mam forum zawierające chyba kilkadziesiąt artykułów o moim świecie, których ciągle przybywa (no może teraz to nie, bo serwer się psuje i nie można pisać postów). A tak poza tym, na fantastyce się znam i mógłbym nawet poprowadzić ten temat, jak Hadrian nie będzie mógł.


« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2011, 15:21:42 wysłane przez Spromultis » IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 17 Maja 2011, 20:31:58 »
Hadrian zaczynamy wątek, może rozpoczniemy od jakiegoś konkursu.?


« Ostatnia zmiana: 17 Maja 2011, 20:35:21 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 17 Maja 2011, 22:18:28 »
Hadrian zaczynamy wątek, może rozpoczniemy od jakiegoś konkursu.?
Niestety, ale wyjeżdżam na tydzień bez dostępu do neta (wycieczka szkolna), więc niestety dopiero za dwa tygodnie ruszy konkurs pierwszy :-/ Jestem do końca tego tygodnia roboczego.

P.S. Radzę przygotować się na konkurs pod nazwą "Nasz Czarny Charakter, czyli Wielkie zło w naszym wyobrażeniu" (dla upewnienia, chodzi o opisanie wymyślonego "złego"<dla każdego może to co innego oznaczać>, w jaki chce się sposób czy to charakterystyka, czy to jakieś opowiadanie, w którym pojawia się owy "zły", czy inny sposób przedstawienia).


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 04 Czerwca 2011, 17:41:05 »
Ja jeszcze chcę! Mam nadzieję że nie za późno się zgłosiłem.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 04 Czerwca 2011, 20:28:28 »
Ja jeszcze chcę! Mam nadzieję że nie za późno się zgłosiłem.
Nie, zgłaszać się można cały czas. Tylko przygotuj pracę na temat podany
"Nasz Czarny Charakter, czyli Wielkie zło w naszym wyobrażeniu"


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 30 Czerwca 2011, 22:02:11 »
Hadrian ustal termin, pierwszego tematu ( Bo chyba miał być nowy ), żeby pognić mnie i resztę. Tam chyba chodziło o nową rasę do świata sproma, ale nie jestem pewien. W każdym razie potwierdź termin i temat a ja się biorę do roboty.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry