Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 32 33 34 [35] 36 37 38 39    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HOMM5 -> LOTR bohaterowie (Czytany 170955 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #510 : 10 Sierpnia 2010, 10:08:14 »
A możeby tak chociaż pozmieniać opisy i nazwy? I może lekko umiejętności/teksturki! Bo to by znacznie bardziej pasowało!


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #511 : 10 Sierpnia 2010, 11:49:56 »
Dobra. Choc ankieta trwa krotko to już wiem, jaki będzie jej wynik. Zrobimy tak. Nie będziemy zmieniać nic w istniejących jednostkach. Zrobie kilka jednostek neutralnych, ale najpierw muszę znaleźć jakis dobry poradnik. Takowy istnieje na HC, ale mało z niego rozumiem :P
Według niego muszę bawić się z plikami jednostek w EDYTORZE MAP. Średnio mi sie to usmiecha, ale jak ktos ogarnie ten poradnik i ise podzieli swoja wiedzą, moge sprobowac
http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/modding_wiki/modding_tutorials:adding_creatures


IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #512 : 10 Sierpnia 2010, 12:40:34 »
To wspaniale, że będziemy mieli trochę neutralnych istot.

Przyda mi się to bardzo do trybu duel który chyba zrobię, ale to jak będą wszyscy herosi na 100% gotowi i trochę istot, bo szkoda potem poprawiać całość.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #513 : 10 Sierpnia 2010, 12:42:45 »
Tylko, że najlepiej to by było, jakby one nie wymagały frameworka, bo mi np. on nie działa. Ale wiem, że da się dodawać, nie zastępować i bez tego!


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #514 : 10 Sierpnia 2010, 13:27:46 »
Da się...tylko to jest chyba troche trudne..ktos zaglądał na ten poradnik. Można sobie włączyć tlumaczenie w googlach :P


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #515 : 10 Sierpnia 2010, 15:41:03 »
Jeżeli Menelag, nie umiesz albo nie chcesz robić istot sam no to, może warto poprosić o to kogoś kogo umie np. Sylana (ładne jednostki w tawernianym projekcie robił)
No i jeszcze co do scenariusza to wszystko ładnie, pięknie tylko gdzie jest zielony namiot? o_O. Bo przeleciałem całą mapę i go nie ma, albo jestem ślepy ... .


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Raelag222

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


Zobacz profil
« Odpowiedz #516 : 10 Sierpnia 2010, 17:50:02 »
Zielony namiot jest na tej wyspie "skarbów" xD gdzie było pełno artefaktów i surowców. Jest ukryty. Poszukaj dobrze :)


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #517 : 10 Sierpnia 2010, 23:06:27 »
W następnych scenariuszach będę robić jakies "logiczne zagadki" i niektore kluczowe elementy bedę naprawde 'dobrze' ukrywać ;>
Jestem wielkim zwolennikiem wykorzystywania logiki podczas grania w gry komputerowe.
Mimo to, z myślą o młodszych i początkujących graczach moje scenariusze nie będą WYZWANIEM, czyli nie trzeba będzie być super strategiem, żeby wygrać. Oczywiście nie będą to tak banalne scenariusze jak "czarny elf", który był niezwykle prosty. Starałem się wynagrodzić brak scenek dosyć szczegółowym i ciekawym światem. Mam nadzieję, że muzyka Eola też była niezła.
W najbliższych dniach postaram się już całkiem dokończyć GilGalada i Isildura, ale możliwe, że przed weekendowym wyjazdem jeszcze ich nie 'zachomikuje'. Jeśli ktos chce zagrac w "Upadek Saurona" bedzie musial ich pobrać. Sam scenariusz będzie o wiele krótszy od "Czarnego Elfa", ale za to bitwy będą liczne i długie. Plansza własciwie nie będzie wymagająca...lawa i popiół. Za to następny scenariusz "Cien Wschodu", ktory jest juz prawie dokończony od strony 'artystycznej' zabierze graczom duuuuuuzo czasu, choć mapa będzie średniej wielkosci.


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #518 : 10 Sierpnia 2010, 23:29:54 »
uwielbiam logiczne zagadki  ;D jutro przejdę pierwszą misję i już czekam na drugą  ;D

Wiadomość doklejona: 11 Sierpnia 2010, 14:42:42
Co do istot - twoja wola, ale co do misji to możesz robić kampanie w misjach a ja moge je posklejać


« Ostatnia zmiana: 11 Sierpnia 2010, 14:42:42 wysłane przez DWito11 » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #519 : 11 Sierpnia 2010, 17:06:25 »
Eeee...z tymi kampaniami to ne wiem, bo to będą wydarzenia z różnych okresów.
Co do jednostek to jeśli uda mi sie je zrobic, to dołącze do nich także 2 inne stwory, ktorych teksturki wygrzebałem podczas robienia "Czarnego Elfa' i ktore wystąpily w nim jako elementy otoczenia (ognisty ptak i pierzasty smok).


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #520 : 11 Sierpnia 2010, 17:19:42 »
Co  do starego wątku z tego tematu, to orzeł mógłby być z MOCNO przerobionego ognistego ptaka, tak mi się wydaje, że nie byłby taki zły. Texturka inna i trochę go poprzycinać w niektórych miejscach.


IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #521 : 11 Sierpnia 2010, 19:14:22 »
Jeszcze co do orła, to coś takiego znajduje się ponoć w edytorze, tylko trzeba poszukać:

http://h5.ligaheroes.pl/uploads/screenshots/Maniek_1280353736.jpg

Ktoś to spotkał już wcześniej? Myślę że jeśli da się to wykorzystać, to będzie to lepszy materiał na orła.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #522 : 11 Sierpnia 2010, 19:23:17 »
Ten ptak ognisty jest przecież w moim scenariuszu...czy tak?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #523 : 12 Sierpnia 2010, 11:53:42 »
@Mantykor- to jest ognisty ptak!
A i kiedy następny scenariusz? Bo nie wiem czy instalować Dzikie Hordy


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #524 : 12 Sierpnia 2010, 14:13:02 »
Znalazłem nawet fajnego stwora podobnego do nazgula na tej mapie :
http://www.speedyshare.com/files/23759555/ARENA.h5m
Na samym środku jeździec na czarnym smoku.



IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Strony: 1 ... 32 33 34 [35] 36 37 38 39    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry