Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Projekt MOD - Heroes of Tawerna ;p (Czytany 17808 razy)
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 13 Grudnia 2010, 18:56:35 »
Sorry , nie zauważyłem , ale większe prawdopodobieństwo że Oli i Menelag nie mają czasu


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 14 Grudnia 2010, 01:37:01 »
Bo nie wszyscy złożyli karty swoich pomocników, nie zauważyłeś tego?
Sorry , nie zauważyłem , ale większe prawdopodobieństwo że Oli i Menelag nie mają czasu

Prace nad modem nadal trwają, nikt tu nigdzie nie napisał, że naobiecywaliśmy Wam kolorowych kwiatków a skończycie z tyłkami w powietrzu. Wszystko działa dalej, ale tak jak napisał serafin, ja i Menelag poza komputerem też mamy swoje zajęcia, dlatego trwa to tyle czasu. Jeśli chodzi o kwestię pupilów, kto dał to jest, nie wszyscy muszą je mieć, tu nie ma żadnego problemu.

Nie będę oszukiwać, że w związku z powyższym stworzyliśmy zaledwie 1/4 całego moda - zrealizowaliśmy 3-4 ze wszystkich planowanych postaci, a Menelag zdołał rozszyfrować wszystkie potrzebne skrypty do tworzenia kampani, animacji, efektów i innych bajerów, które wbrew pozorom nie są wcale takie proste i pochłaniają mnóstwo czasu, wliczając w to pierwsze próbne scenki z dialogami.

I na chwilę obecną to tyle, za niedługo dorzucimy parę screenów żeby było wiadomo jak to mniej więcej wygląda. Cierpliwości.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 14 Grudnia 2010, 07:45:38 »
Nie, wiadomo że nas byście nie oszukali- jesteście najbardziej pracowitymi i sumiennymi osobami w całym tym tawernianym buszu. Dobrze, że nie trzeba czekać na innych by złożyli kartę pupila. Czekamy z niecierpliwością na screeny.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 31 Stycznia 2011, 20:16:44 »
2 pierwsze juz sa ;P
1) Luk - bohater necro- dzieło Oliwsen
2) Ja- rozkrzyczany emeryt xD (Oliwsen sama mi tą ikonke narysowala) i ogolnie ogarnęła mnie xD
niedługo będą kolejni.



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 31 Stycznia 2011, 20:30:23 »
Hehe... nieźle, nieźle- Wszystko pasuje, no poza skrótem "menel" pod obrazkiem przedstawiającym naszego czarodzieja i jego kartę.

Po luku spodziewałem się oryginalniejszego modelu, ale może być te baranie łby na jego naramiennikach rekompensują niezbyt bliskie podobieństwo arta do modelu.

Obrazek Menelaga świetny- stary, prawie łysy mag.

A tak a propo, a czy Stonehelm.... a zaraz to jest przed Dark Messiah, prawda? To jest ten sam Menelag, nie mylę się?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 31 Stycznia 2011, 20:33:22 »
Hehe... nieźle, nieźle- Wszystko pasuje, no poza skrótem "menel" pod obrazkiem przedstawiającym naszego czarodzieja i jego kartę.

Po luku spodziewałem się oryginalniejszego modelu, ale może być te baranie łby na jego naramiennikach rekompensują niezbyt bliskie podobieństwo arta do modelu.

Obrazek Menelaga świetny- stary, prawie łysy mag.

A tak a propo, a czy Stonehelm.... a zaraz to jest przed Dark Messiah, prawda? To jest ten sam Menelag, nie mylę się?

No raczej, że to ten sam :P
A z tym menelem to trochę się czepiasz xD ;P


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 31 Stycznia 2011, 20:38:21 »
Oj, tam żarty żartami, ale to wyszło porządnie, zwłaszcza twoja postać. Teraz wszyscy uwierzą, że projekt nie umarł.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 31 Stycznia 2011, 20:42:13 »
Oj, tam żarty żartami, ale to wyszło porządnie, zwłaszcza twoja postać. Teraz wszyscy uwierzą, że projekt nie umarł.

A ktoś nie wierzył?? xD
Ale fakt, faktem, że dawno nic tu się nie działo, ale z Oliwsen naprawdę pracujemy najlepiej jak tylko możemy. Ujawniłem dokończonych hero, ale to nie znaczy, że oprocz tego nic nie mamy ruszone ;)
Spoko, Tawernowicze jeszcze odegraja swoją rolę w historii Ashan xD



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 31 Stycznia 2011, 20:49:20 »
To na pewno. Ale i tak większość jest pod wrażeniem. Mieć czas na tworzenie drugiej części uzurpatora, zajęcia w szkole i pracy i na dodatek robił drugiego moda- ty i Panna Oliwsen jesteście niesamowici.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 31 Stycznia 2011, 21:01:00 »
 :upadl:
Jedno słowo BRAVO! To bardzo udane modele, już wyobrażam sobie Laxx( najpewniej robiona z modelu Biary), czy chociażby Kolcza( hm.. z modelu Wulfstana?) to będzie bardzo udany projekt, tylko tak dalej, róbcie wszystko ze spokojem, nie śpieszcie się. ^_^


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 01 Lutego 2011, 19:45:04 »
Pomysł istnie genialny!
gratuluje pomyslowawcom ;)
i zaluje ze dopiero teraz to przyuwazylem bo fajniebybylo wziasc w czyms takim udzial.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 01 Lutego 2011, 21:24:57 »
Kawał świetnej roboty. Obydwie postacie prezentują przyzwoity poziom oraz swoją odmienność.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Journeyman666

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 03 Lutego 2011, 18:22:19 »
Pomysł istnie genialny!
gratuluje pomyslowawcom ;)
i zaluje ze dopiero teraz to przyuwazylem bo fajniebybylo wziasc w czyms takim udzial.

Nic dodać, nic ująć, można tylko żałować, że nie miało się okazji wcześniej pojawić na forum jak można się było zgłaszać... :(


IP: Zapisane
I know what I want, I'll say what I know, and no one can take it away
Dla ciebie podział ogranicza się do (...) growlu. Dla mnie podział opiera się na tempie, metrum i jego zmianach, perkusji, gitarach-ich brzmieniu-ich ustawieniu(bass-mid-treb),rodzaju wokalu, prezencji scenicznej, artystycznej, graficznej, muzycznej
:D
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 03 Lutego 2011, 20:33:49 »
Już modelami innych bohaterów z waszych modów nas zadziwialiście ale to ... o ja cię . Wszyscy nie możemy się doczekać następnych postaci w tym mnie :D (Kolcza można by zrobić z Rolfa)


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 03 Lutego 2011, 20:42:49 »
Przecież opisywałeś tak jak ja czy inni jak mamy tam wyglądać. Ciekawjestem jak wyszł, w sensie jak wierne są swym opisom. Nie spodziewam się jednak wikszych rewelacji niz w przypadku Menelaga, choć jego postac wczeniej wydzieliśmy..... chyba.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry