Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy pobierzesz Serce Ashan?
Tak - 119 (1.2%)
Nie - 11 (0.1%)
Nie wiem - 29 (0.3%)
Głosów w sumie: 68

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 52    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Uzurpator- MOD (Czytany 241489 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 30 Listopada 2010, 21:39:03 »
Muzyka była, tylko jak mówiłem fatalna jakość ;D
Odnośnie tego filmu: jedna z postaci występujących w nim jest chyba wszystkim dość dobrze znana. Wszystko niebawem się wyjaśni. Tak naprawdę wstęp do całej kampanii mamy dopiero podczas scenki z kapłanem i rycerzem-blondynem. Kto tu jest kim... no cóż... xD


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 30 Listopada 2010, 21:49:01 »
Nie no może mi się zdaje ale wczoraj miałeś dać dwóch herosów.No ,a ten Anioł to przerobiona jednostka Haven?


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 30 Listopada 2010, 21:54:39 »
Bohaterów dodam za jakiś czas :P bliżej nieokreślony, ale niedługi xD
Anioł jest bohaterem, ale dosyć odmiennym... ;)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 30 Listopada 2010, 22:45:47 »
Bardzo dobry jeśli chodzi o płynnośc animacji i sam filmik, ale wysąpił jeden bug z mieczem, w którym nagle uzrpatorowi została tylko rękojeść. Poza tym dźwięk i muzyka to już wyjaśniałeś czemu tak jest.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 30 Listopada 2010, 23:41:31 »
Czyżbyś przerobił filmiki z kampanii Agraela 2 misja i ostatni finałowy filmik? :P
Bo otoczenie jakieś się wydaje mi podobne. Nie mam tego za złe, bo modele i wszystko widać, że dobre. Ogólnie czekam na jakiś pierwszy scenariusz :D


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 01 Grudnia 2010, 13:00:50 »
Bardzo dobry jeśli chodzi o płynnośc animacji i sam filmik, ale wysąpił jeden bug z mieczem, w którym nagle uzrpatorowi została tylko rękojeść. Poza tym dźwięk i muzyka to już wyjaśniałeś czemu tak jest.

Ten rękojeść... tak, to akurat moja pomyłka, bo podczas scenki dałem za mocne zbliżenie kamery ;D

Czyżbyś przerobił filmiki z kampanii Agraela 2 misja i ostatni finałowy filmik? :P
Bo otoczenie jakieś się wydaje mi podobne. Nie mam tego za złe, bo modele i wszystko widać, że dobre. Ogólnie czekam na jakiś pierwszy scenariusz :D

Filmik jest całkiem nowy, ale każda scenka z oryginalnej gry ma swoją mapkę, na której są rozstawione różne elementy. To jest akurat mapka ze ostatniej scenki "Woli Ashy". A ta świątynia, czy kaplica, czy co to tam jest to jest moi drodzy zwykły model :D i można go bez przeszkód ustawić w edytorze ;D a skorzystałem z tego, bo miasto rycerzy to Talonguard, a uzurpator właśnie tam ma swoją siedzibę.( przecież jest królem)




IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 01 Grudnia 2010, 17:26:01 »
Wczoraj było intro, a dzisiaj mała prezentation utworów muzycznych. Będą one potrzebne w kampanii więc można już je sobie wgrać do folderu z grą/ music/ a2. Motywy zaczerpnąłem z różnych gier i filmów, troche posklejałem, powicinałem, pozmieniałem tonację i wyszło, co wyszło ;D

A teraz krótki komentarz do każdego z nich.
1.Usurper- główny utwór, mający trochę mroczny klimat, taki epicki jak to ładnie Belegor określił ;)

2. Setting Igor- jak mówi tytuł, utwór związany z jedną z głównych postaci- Igorem. Trochę nawiązuje do tematu Izabeli, ale głównie dzięki chórkowi. Utwór spokojny, wpadający w ucho.

3.For her looking- zdaniem Oliwsen, najlepszy utwór. Mi też bardzo sie podoba. Jest cichy i krótki, ale ma w sobie to COŚ xD

4.Bloody count- utwór tematycznie typowy dla nekromantów i powiązany z jednym z bohaterów, właśnie z Heresh.

5.Secret witch- kolejny kawałek związany z postacią. Dobrzy słuchacze powinni wyłapać motyw orków z Dzikich Hord.

6.Fate of the dreaming elf- krótki, ale treściwy, tak bym określił 6. utwór. Cytuję Belegora: "wspaniały, jeden z najwspanialszych, urzekły mnie ten instrument szczególnie. Trudno opisać wrażenia jakie przeżywałem podczas słuchania tego."

7.Lost love- najpiękniejszy utwór, tym razem według Belegora i według mnie :P. Sklejka kilku motywów, w tym głównego tematu Heroes V.

8.Battle for the freedom- jeden z 2 utworów batalistycznych. Wpada w ucho, jest ładny, ale zawsze jak go słucham odczuwam jakiś niedosyt ;)

9.Campaign of the Prince- równie dobrze moze to być kampania króla, kapłana i zwykłego chłopa szukającego przygody. Ale będzie podczas kampanii, a książę Igor to główny bohater większości scenariuszy.

10. Dark Elves- moim zdaniem ten utwór pokazuje mroczną, złą stronę mrocznych elfów, które jak na razie były chyba zbyt dobre :D ale teraz to się zmieni :>

11. Trees of Irollan- nowy temat miasta Sylvan. Nawiązuje do 3. i  9. Jeden z moich ulubionych.

12.The last battle of world- ostatnia bitwa, ostatni utwór, pewne podsumowanie całej ścieżki dźwiękowej i moim zdaniem najbardziej mocny batalistyczny kawałek jaki udało mi się połączyć z dosyć refleksyjnymi motywami.

Zapraszam wszystkich do pobierania i słuchania:

http://hostuje.net/file.php?id=8ef607ece7b8fe01c4e3082497650988


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 01 Grudnia 2010, 18:54:28 »
No menelag skoro mówisz ,że muza pasuje to pasuje to twój mod i wiesz jakie elementy muzyczne się nadają.Weź coś powiedz więcej o samej Fabul czy zmianach jakie chcesz zrobiś w jednostkach czy coś.
P.S. Dobra zgaduję ten kapłan z filmiku to albo Phering albo Menelag z Dark Messiach.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 01 Grudnia 2010, 20:08:25 »
Najlepeiej byłoby gdybyś rozdzielił nowsze utwory od starszych, zwłaszcza ten ostatni, chyba że pozmieniałeś tylko tytuły.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

lolekloll26

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Fan Przystani i Sylwanu

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 02 Grudnia 2010, 14:43:31 »
No kiedy będą jakieś nowe informacje o projekcie, bo bardzo mnie zainteresował. ;D


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 02 Grudnia 2010, 15:08:07 »
Jutro poznacie pierwszego bohatera, a 7 grudnia następnego od 7 XII aż do premiery będą się ukazywały nowe postaci.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : 02 Grudnia 2010, 19:45:47 »
Spragnionym ifnormacji powiem tak:
-bedzie 7 misji (nie 8 ) połączonych w jedną kampanię, historię
-historia bedzie miała 2 wątki głowne (na razie ujawniłem 1)
-pojawią się postacie z poprzednich kampanii (i nie tylko), a o wielu będzie mowa
- teraz będę wredny, ale wszystkie postaci i jednostki są już gotowe, ale tak jak powiedział DwiTo, stopniowo poznacie każdych
-co za dużo to niezdrowo ;D


« Ostatnia zmiana: 02 Grudnia 2010, 19:49:50 wysłane przez menelag » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 02 Grudnia 2010, 19:48:22 »
Czyli tak jak Ubi z herosem VI, a właśnie, wracając do poprzedniego wątku tego tematu, mamy jakiś wyznaczony termin do wysyłania plików .wav, czy jeszcze to ustalacie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 02 Grudnia 2010, 19:56:08 »
No najlepiej do jutra ;D ale ja nie mam scenariusza,
Trza sie ogarnąć i coś nabazgrolić, ale, ale
hymm...... ja nie chce Wam ujawniać niektórych hero, a jak dam dialogi to się skapnieta, dobra w przyszłym tygodniu to ustalimy ;)

Wiadomość doklejona: 02 Grudnia 2010, 20:02:29
Potrzebuję:
1 osoba- niski stanowczy głos
2-wysoki, najlepiej dziewczyna
3-normalny zwykły głos

i wiecie, to tyle ;D


« Ostatnia zmiana: 02 Grudnia 2010, 20:02:29 wysłane przez menelag » IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 02 Grudnia 2010, 20:03:42 »
No menelagu i jak zgadłem z tym kapłanem?No i tak z ciekawości ile będzie tych jednostek zmienionych bo mi starczy sama alternatywa ,a skoro zrobiłeś większe zmiany(to jak z kumplem mówimy)ZAJEBIST(to nie przekleństwo ego słowa używam przy rodzicach)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 52    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry