Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy pobierzesz Serce Ashan?
Tak - 119 (1.2%)
Nie - 11 (0.1%)
Nie wiem - 29 (0.3%)
Głosów w sumie: 68

Strony: 1 ... 18 19 20 [21] 22 23 24 ... 52    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Uzurpator- MOD (Czytany 242027 razy)
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #300 : 04 Stycznia 2011, 17:00:35 »
Jak już będziesz miał już wszystkie części to wypakuj archiwum i będziesz  miał instalkę. Uzurpatora należy zainstalować do folderu z dzikimi hordami


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #301 : 05 Stycznia 2011, 17:26:07 »
http://www.tawerna.biz/uploads/file/UzurpatorMOD.zip

pobieranie bez ograniczen :P
dzięki uprzejmości admina Jarka


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #302 : 05 Stycznia 2011, 18:12:59 »
Jak już będziesz miał już wszystkie części to wypakuj archiwum i będziesz  miał instalkę. Uzurpatora należy zainstalować do folderu z dzikimi hordami
Wiesz, takie rzeczy to ja sam wiem... Ale robiąc zgodnie z twoim postem to nic, moda nie ma :P
Zainstalowałem w folderze dzikich hord:
http://img815.imageshack.us/img815/6205/amozektospomoze.png
Może jednak jaśniej, wszystko krok po kroku, a nie na odwal "no tu wpakowujesz, a później robisz tak i tak, nadążasz?" Mam stworzyć folder Uzurpator i tam to wrzucić, czy do UserMods, czy gdzie?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #303 : 05 Stycznia 2011, 18:34:26 »
AAAAAAA !!!!! Po prostu masz archiwum wypakowywujesz na pulpit nie koniecznie trzeba tworzyć folder ; następnie pojawia się instalka włączasz ją otwiera się instalator wtedy ! wybierasz folder gdzie masz DH i DAJESZ INSTALUJ ! Później włączasz hommV DH i grasz wchodząc w kampanie gracza i wczytując dwa pliki kampanii . Jaśniej nie potrafię :P.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #304 : 05 Stycznia 2011, 19:14:23 »
Powtórzyłeś to samo co Dwitto, tylko że dłużej... Ja już to zrobiłem! Zainstalowałem do folderu H5 DH, a gra ich nie widzi.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #305 : 05 Stycznia 2011, 19:25:01 »
Jak to ci nie działa to nie wiem :huh: . Może da się jakoś wyciągnąć z tego pliki a jak nie to może w partach to ściągnij?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #306 : 05 Stycznia 2011, 19:32:11 »
Masakra jest grać w normalne mapy przy zainstalowanym modzie. :P
Grasz sobie grasz idziesz gdzieś, a tu kopalni pilnuje 200 księżycowych ptaków w 3 miesiącu gry, pogrom.  ;D
Radzę odinstalowywać moda przed zagraniem normalnej gry.  ;)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #307 : 05 Stycznia 2011, 19:34:02 »
Powtórzyłeś to samo co Dwitto, tylko że dłużej... Ja już to zrobiłem! Zainstalowałem do folderu H5 DH, a gra ich nie widzi.

Serafin Prosze nie nabijaj sobie postów i siedz cicho jak nie wiesz  oco w ogóle chodzi :P .A teraz do rzeczy Hadrian czy wchodząc w kampanie gracza dałeś wczytaj kampanie ? Należy wczytać pliki z kampanią żeby było je widać :P jeżeli nie to to już nikt ci na tej płaszczyźnie nie pomoże . (Serafin obejdzie się bez twoich światłych komentarzy)

Wiadomość doklejona: 05 Stycznia 2011, 19:35:34
Masz rację Cepek :D , ale uprzedzaliśmy ;) , że normalna gra nie bd. łatwa z modem ale odinstalowanie jest bardzo łatwe przecież :D .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #308 : 05 Stycznia 2011, 21:03:25 »
Cytuj
Masakra jest grać w normalne mapy przy zainstalowanym modzie.
Grasz sobie grasz idziesz gdzieś, a tu kopalni pilnuje 200 księżycowych ptaków w 3 miesiącu gry, pogrom. 
Radzę odinstalowywać moda przed zagraniem normalnej gry. 

Łee... ja tam gram w normalne mapki z użyciem Asylum Mod i Uzurpator Mod, warto se pyknąć zwłaszcza jak się gra przeciw Przystani... i np. wróg zaczyna mając 200 bandytów, którzy zwykle by byli chłopami. A z kolei przejście pierwszej bitwy Prologu Dzikich Hord graniczy chyba z niemożliwością (mając 90 Wojowników pokonać 360 bandytów...) Świetne też jest pierwsze demko misji pierwszej w Przystani, gdzie jest bitwa Rycerzy i Demonów... jednostki mają inne skrypty, i jakaś jednostka np. ginie by po chwili "atakować" biegnąc non stop w miejscu.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #309 : 05 Stycznia 2011, 21:22:04 »
Ale chodzi ci o scenke  ??? Jeżeli tak w nich nie ma skryptów  ^_^ to jest nieco inny mechanizm .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #310 : 05 Stycznia 2011, 21:28:01 »
Powtórzyłeś to samo co Dwitto, tylko że dłużej... Ja już to zrobiłem! Zainstalowałem do folderu H5 DH, a gra ich nie widzi.

Serafin Prosze nie nabijaj sobie postów i siedz cicho jak nie wiesz  oco w ogóle chodzi :P .A teraz do rzeczy Hadrian czy wchodząc w kampanie gracza dałeś wczytaj kampanie ? Należy wczytać pliki z kampanią żeby było je widać :P jeżeli nie to to już nikt ci na tej płaszczyźnie nie pomoże . (Serafin obejdzie się bez twoich światłych komentarzy)
Co ma oznaczać te zaznaczone zdanie?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #311 : 05 Stycznia 2011, 22:00:19 »
Powtórzyłeś to samo co Dwitto, tylko że dłużej... Ja już to zrobiłem! Zainstalowałem do folderu H5 DH, a gra ich nie widzi.

Serafin Prosze nie nabijaj sobie postów i siedz cicho jak nie wiesz  oco w ogóle chodzi :P .A teraz do rzeczy Hadrian czy wchodząc w kampanie gracza dałeś wczytaj kampanie ? Należy wczytać pliki z kampanią żeby było je widać :P jeżeli nie to to już nikt ci na tej płaszczyźnie nie pomoże . (Serafin obejdzie się bez twoich światłych komentarzy)
Co ma oznaczać te zaznaczone zdanie?

Bierzesz KAMPANIA GRACZA- WCZYTAJ KAMPANIĘ
Po lewej pojawia Ci się lista dostępnych kampanii.
Naciskasz każdą i pojawiają sie mniej wiecej tak jak te normalne. Jest Uzurpator(1) oraz Uzurpator(2).
Prościej się tego nie da wytłumaczyć.
Jeśli chodzi o instalacje musisz podać katalog z grą Heroes V:Dzikie Hordy. Tego też prościej nie da się wytłumaczyć xD


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #312 : 05 Stycznia 2011, 22:07:06 »
Dziękuje Menelag, tak było prościej. Teraz zrozumiałem, nie mam po wczytaniu żadnej kampanii, coś jest nie tak widocznie w plikach.. tak samo jak z mapami...


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #313 : 05 Stycznia 2011, 22:10:43 »
Dziękuje Menelag, tak było prościej. Teraz zrozumiałem, nie mam po wczytaniu żadnej kampanii, coś jest nie tak widocznie w plikach.. tak samo jak z mapami...

Nie ma za co :P
Może nie masz patcha?
I zobacz czy nie masz innych modów (np.Azyl albo LOTR) bo mogą się gryźć.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #314 : 05 Stycznia 2011, 23:00:17 »
Dziękuje Menelag, tak było prościej. Teraz zrozumiałem, nie mam po wczytaniu żadnej kampanii, coś jest nie tak widocznie w plikach.. tak samo jak z mapami...

Nie ma za co :P
Może nie masz patcha?
I zobacz czy nie masz innych modów (np.Azyl albo LOTR) bo mogą się gryźć.
1.Jakiego patcha? :crazy:
2.Nie nie mam innych modów..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 18 19 20 [21] 22 23 24 ... 52    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry