Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy pobierzesz Serce Ashan?
Tak - 119 (1.2%)
Nie - 11 (0.1%)
Nie wiem - 29 (0.3%)
Głosów w sumie: 68

Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27 28 ... 52    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Uzurpator- MOD (Czytany 242012 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #360 : 04 Lutego 2011, 19:17:06 »
Świetny Rothstan, naprawdę gratuluję wreszcie krasnoludy bedą miały większą rolę. Dzięki ci Menelag.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #361 : 04 Lutego 2011, 19:51:42 »
TWIERDZA
"Idziemy własną ścieżką, sami!"

    Po inwazji na Irollan, orkowie zaczęli być postrzegani jako następcy demonów. Leśne i Mroczne elfy postrzegały ich jako wrogów. Nieumarli z Heresh jako dawnych sojuszników, Imperium jako naród tymczasowy, który jest zbyt niebezpieczny dla innych królestw. Tylko Girmheim i Srebrne Miasta zachowały stosunkową neutralność. Prawdą był jednak fakt, że orkowie utracili swój dobry wizerunek, jaki zdobyli po zabiciu Biary.
    Klany, które nie poszły za Nathaną na wojnę, chciały zemścić się na agresorach Irollan. Nastąpiła decentralizacja Ranaar, a Wielki Chan Gotai musiał poprosić o wsparcie wielkie klany Centaurów, które osiedliły się na połdniu gotowe były ruszyć za wodzem. Na czele łuczników stanął Nayakan, Złote Oko. Dosyć niezwykły zbieg wydarzeń sprawił, że Centaur znalazł się w samym sercu wielkiej tropikalnej wyspy, gdzie poznał mroczne wątki historii swojej rasy.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #362 : 05 Lutego 2011, 10:39:09 »
Nayakan świetny, bardzo dobry Po Kenaldzie i Tauregu chyba najlepiej zrobiony. Świetny, choć spodziewałem się więcej centaurzych bohaterów.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #363 : 05 Lutego 2011, 11:23:23 »
Trochę dziwnie wygląda ale jest dobrze . Ta wyspa chodzi o Pao tak?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #364 : 06 Lutego 2011, 16:42:40 »
SYLVAN
"Tańczymy w rytm otaczającej nas natury."

      Po inwazji Imperatora Siergieja na Irollan, królestwo leśnych elfów stało się w dużej części spaloną i zniszczoną krainą. Swój dawny urok zachowały tylko nieliczne miejsca, między innymi okolice Syris Thalla. Agresja Uzurpatora obok zniszczeń przyniosła także wielkie straty żywych istot. Zginął Findan, uznawany przez większość społeczeństwa za króla. Śniące Elfy, które wyparły większość wrogich armii i odbiły część miast, zostały wyeliminowane przez Sylannę, która chciała przygotować je na większe i cięższe zadanie. Miało ono nadejść już niebawem.
    Kiedy nad rasą ludzką zawisło niebezpieczeństwo zagłady, spowodowanej klątwą Kha-Beletha, Sylanna postanowiła przywołać wszystkich swoich najsilniejszych bohaterów. Oprócz Śniących Elfów zjawił się duch Tieru oraz ostatni żyjący Smoczy Rycerz, Horu. Czy łącząc swoje siły, zdołają pogodzić skłóconą rasę ludzką i tym samy ochronić ją i Serce Ashan przed zagładą?

P.S. wiem, ze Duch Tieru nie jest moim dziełem, ale przedstawiam tutaj wszystkich nowych herosów. Pod słowem 'nowych' mam na myśli takich, którzy nie zastąpią żadnego z istniejących. Będą całkowicie nowi.


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #365 : 06 Lutego 2011, 19:12:10 »
 ;D ;D Jak wy mnie zaskakujecie..!

Chciałbym zobaczyć połączenie Hydry i matrony cienia.. (matrona na hydrze)..  :D

To co robicie jest po prostu wspaniałe.!
Nie mogę się doczekać Wspaniałego moda  ^_^


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #366 : 06 Lutego 2011, 22:25:55 »
Horu to  najlepszy heros w całym twoim dorobku. Jest boski, niesamowity, wspaniały...... mój ulubuieniec chyba.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #367 : 07 Lutego 2011, 17:08:08 »
INFERNO
"Zrób wszystko, czego pragniesz."

   Śmierć Kha-Beletha i setek tysięcy demonów znacznie osłabiło Urgasha, ale nie zniszczyło go. Żywot zapewniło smokowi Serce Świata, które zawiera cząstkę mocy każdego z Pierwotnych Smoków. Urgash był jednak zbyt słaby, by stworzyć nową armię z potępionych dusz, które krążyły po świecie. Zebrał więc ostatnie siły i opanował umysł boskiego Archanioła Alrotha, brata Elortha. Smok Ognia zrobił z upadającego niebianina swojego wiernego sługę i pośrednika.
  Urgash, wiedząc, że nie odzyska już swojej dawnej mocy, postanowił skorzystać z energii jaką dawało Serce Ashan. Musiał jednak pozbyć się obrońcy jądra, Archanioła Elortha. Smok Ognia zdawał sobie jednak sprawę, że tylko istota o boskim pochodzeniu może raz na zawsze unicestwić Archanioła, dlatego opanował duszę Alrotha i postanowił uczynić go bratobójcą.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #368 : 07 Lutego 2011, 17:13:49 »
Kurcze.... czemu mnie to nie dziwi.... fajna kreacja, wykonanie super. Widać, skoro demony odeszły, zabierając zabawki zatem Urgash musiał użyć kogoś innego. Nie ma to jak konflikt braci.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #369 : 07 Lutego 2011, 21:03:05 »
Tylko zapamiętajcie że Urgash to smok Chaosu a nie Ognia. Jak wam się udało wsadzić elfa na smoka? I ten sługa Urgasha , cud miód


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #370 : 09 Lutego 2011, 14:19:29 »
AKADEMIA
"Wszystkie sekrety zostaną poznane, bo kluczem jest czas."

    Starzejący się król Zehir zaczął zdawać sobie sprawę, że po jego śmierci może dojść do krwawej wojny o tytuł Pierwszego z Kręgu. Wiedział również, iż  zbliżając się do 60 lat jest już za stary na założenie rodziny. Wówczas dowiedział się, że na wschodzie Srebrnych Miast mieszka tajemnicza czarodziejka Rameza, która potrafi odmładzać ludzi. Nakazał Narxesowi, by ten sprowadził kobietę do Ilm-Hijra.
  W tym samym czasie odbyło się posiedzenie Senatu Magów, podczas którego mało wszystkim znany czarodziej Orahir pokazał mapy i zapiski dotyczące jakiegoś miasta. Tylko nieliczni byli ciekawi, ale wszyscy zamarli, gdy usłyszeli nazwę "Ósme Miasto". Czyżby Orahir odkrył metropolię jeszcze starszą niż legendarne Siedem Miast?


« Ostatnia zmiana: 09 Lutego 2011, 14:22:47 wysłane przez menelag » IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #371 : 09 Lutego 2011, 14:26:01 »
achhh.. Ci bohaterowie mnie, doprowadzają do silnego stanu radości.!

Przeglądałem bohaterów, zauważyłem że nie ma jeszcze bohaterów nekropolii, lecz czy to wszyscy słudzy owych Ras.!?



IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #372 : 09 Lutego 2011, 14:35:15 »
achhh.. Ci bohaterowie mnie, doprowadzają do silnego stanu radości.!

Przeglądałem bohaterów, zauważyłem że nie ma jeszcze bohaterów nekropolii, lecz czy to wszyscy słudzy owych Ras.!?


Wyjaśnij mi to ...lecz czy to wszyscy.... ? ;D bo nie zrozumiałem ;)


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #373 : 09 Lutego 2011, 14:43:44 »
Hah..

Chodzi o to, czy będą jeszcze jacyś bohaterowie, czy tylko ci co są już ujawnieni.Oczywiście w tej części moda..  :P


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #374 : 09 Lutego 2011, 14:46:01 »
Hah..

Chodzi o to, czy będą jeszcze jacyś bohaterowie, czy tylko ci co są już ujawnieni.Oczywiście w tej części moda..  :P

Na razie nie przewiduję nowych herosów, ale na stronie Serca Ashan można umieszczać swoje propozycje, te najciekawsze zostaną wybrane i osobno zaprezentowane (obojetnie czy to herosi, czy obiekty, czy też jednostki albo utwory muzyczne)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27 28 ... 52    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry