Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz ścieżkę dźwiękową do projektu?
Bardzo dobrze
Dobrze
Średnio
Źle
Bardzo źle

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 26    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes and Fools: Bohaterowie Głupoty (Czytany 92540 razy)
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 09 Sierpnia 2013, 18:28:30 »
Bo to Laxx jest, Cahan :P
Oczywiście, zarówno artworki jak i opis genialne, nie mogę doczekać się ukazania pierwszej części (z resztą, nie tylko ja ^^).
3mam kciuki za dalsze prace.

Rev


« Ostatnia zmiana: 09 Sierpnia 2013, 18:31:12 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 09 Sierpnia 2013, 18:35:43 »
Rev, wiem że to sukkubowate to Laxx, ale to zielone nie pasuje mi do wyobrażeń o którymkolwiek z Hellscreamów (chyba, że to też Laxx).


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 09 Sierpnia 2013, 19:01:16 »
Jak to, Hells I jak nic :P
Nie zapominaj, że zamysłem jest ukazanie Tawernowiczów w krzywym zwierciadle 8)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 09 Sierpnia 2013, 19:04:25 »
Dobra, to teraz trochę o historii słów kilka...

Wielki i wspaniały świat Paszan stał się obiektem sporu pomiędzy jego stworzycielką, smoczycą Paszą, a jej młodszym, upierdliwym bratem Popierdółką.

I tak rodzeństwo zaczęło się lać. Normalnie jak Gołota i Adamek. Jedno padało, drugie zadawało cios, i tak na zmianę...

Wiadomo, gdy dwóch się kłóci tam trzeci korzysta. A właściwie do korzysta 6, a nawet 7. Bowiem, gdy niesforne rodzeństwo tak naparzało się o ten Paszan, zleciała się smocza dzieciarnia z podwórka i zabrała im zabawkę. Co tu więcej mówić, ulepili se ludziki i zaczęli zabawę, w rodzinę, w królestwa, w wojny i bajki. Jednym słowem Majt end Medżik.

Niesforna gromadka, która przechwyciła Paszan składała się z takich oto delikwentów:

1. Światłowód ulepił anioły, zbudował im ładne zameczki i kazał nazywać siebie Smokiem Światła...

2. Ciemajda zazdrosna o ludki brata, ulepiła swoją, ciemną wersję aniołków i kazała im mówić do siebie Smoczyca Ciemności...

3. Erforsłan zrobił sobie ludzi, umieścił ich w zamkach pod aniołkami i kazał mówić na siebie Smok Powietrza.

4. Chruścina zrobiła podobne ludziom elfy, nie zdążyła zrobić im ubrań, więc wysłała w gęste lasy, by te nie gorszyły swoją nagością innych dzieci i skleiły se jakieś fatałaszki z liści...

5. Skwarek mały i gruby, pocił się wściekle, patrzył zazdrośnie i patrzył i też zrobił ludzi, bo nic innego nie wymyślił. Ale żeby Erforsłan się nie czepiał zrobił ich podobnych sobie - niższych i grubszych niż reszta towarzystwa.

6. Szprota była bardzo pomysłowa, poczekała co zrobią inni, popatrzyła, ulepiła trochę ludzi i zamiast nóg dała im rybie ogonki. Tak narodzili się Nagowie.

7. Sar - Emil przybył jako siódmy, nie stworzył własnych ludzików, upodobnił się do człowieka i kazał zwać się wszystkim mieszkańcom Paszan Siódmym Smokiem.

8. Zaraz potem przylecieli Rysio i Grażynka, ale zabawa już się zaczęła, musieli więc czekać na rozwój wydarzeń...

Nie trzeba było długo czekać. Ludzie podzielili się - jedni dołączyli do aniołów i zaczęli wielbić Światłowoda, a część została przy Erforcłan, który jednak był dla nich jedynie źródłem wiedzy... Wiedzy tej użyli, by pobawić się w bóstwa i tak zmajstrowali nowe ludki - połączyli ludzi ze zwierzętami oraz demonami - brzydkimi zabawkami, które kiedyś zrobił sobie Popierdółka. Tak narodzili się orkowie.

Rysio i Grażynka wzięli orków pod swoje skrzydła i kazali nazywać się Ojcem Niebo i Matką Ziemią...

Kolejna część mitologii już niedługo :P

A Ty Revoldziu wreszcie wróciłeś, masz tu na powitanie swoje alter-ego:

Patrick - jak na maga ma bardzo nietypową pasję, lubi łowić ryby, i to nie byle jakie szprotki, czy płotki. Interesują go naprawdę dorodne okazy, takie, jakich podobiznę nosi na swojej bluzeczce :P


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 09 Sierpnia 2013, 19:07:52 »
Hahah, co tam Hells i Laxx, ja rządzę ;D Serio, choć być może zabrzmi to nieco paradoksalnie, ale lepiej bym siebie nie przedstawił 8)
Wbijaj na GG, połowimy ryby :P


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 09 Sierpnia 2013, 19:33:09 »
Jaka skromność.

Mam rozumieć że 'Erfosłan' to spokemonizowana wersja zdania 'air force one'?
Wszystko miażdży, szczególnie Hells i drift zębami po betonie.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 09 Sierpnia 2013, 22:13:47 »
Hellsu to władca łamiszczęk! :D



IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : 10 Sierpnia 2013, 14:30:10 »
Mitologia naszego epickiego uniwersum, część 2.

Stworzone przez Popierdółkę demony robiły krecią robotę smoczej dzieciarni. A to sobie ugrillowały jakiegoś elfa, a to wepchnęły parę krasnoludków do piekarnika... Demony, zwłaszcza niektóre, były też bardzo inteligentne, bystre i zmyślne niczym natrętny komar, który zawsze znajdzie sposób, by uprzykrzyć człowiekowi życie...

No i demony knuły też a lot of intrygas, powodując np. foch forever pomiędzy grupkami elfów, które się podzieliły. Część leśnych golasków wybrała życie pod dającymi schronienie skrzydłami Ciemajdy...

Rozsypka nastąpiła również u ludzi. Jedne oddawały cześć Światłowodowi, inne Erforsłan, a część z tych od Smoka Powietrza nałykała się jakichś proszków, namalowali sobie pająki na różnych częściach ciała (najczęściej na czole, chociaż kto wie, co kryje się pod ich czarnymi wdziankami) i ogłosili, że powstał Kult Pająka. A najśmieszniejsze w całej tej historii jest to, iż ów Pajączkiem została sama stworzycielka Paszanu - Pasza.

I tak oto, po wielu latach dramatycznych wydarzeń nastał względny spokój, przerywany co Zaćmienie przez armię Popierdółki... Tak oto prezentują się krainy Paszan:

Imperium Tumanów zakute łby, giermkowie, księżniczki, prawiczki, dziewiczki, wierni, niewierni - słowem istne Średniowiecze

Świrollan Las Wiecznej Golizny, ojczyzna Zielonych i mniejszości seksualnych, mnóstwo ziół, ziółek i halunów, dla każdego coś dobrego

Wampesh Dolina Kretynów, śmierdzi cebulą, czosnkiem i niemytymi zębami, a jak nie masz na czole, tyłku, czy gdziekolwiek indziej namalowanego Pajączka, lepiej nie pokazuj się tam bez porządnej obstawy...

Szyk-Szall Labirynt Ciemniaków, zbuntowane golaski ze Świrollanu rozpanoszyły się tutaj i pozwoliły dojść do władzy feministkom. Jednym słowem, Sex and Podziemia

Sexogh Gorący Kartofel, kraina rozpusty, grzechu i kurczaków Hot&Spicy, tylko kręcące się wszędzie ludki Popierdółki nie pozwalają poczuć cudownie kuszącego klimatu tego miejsca...

Rabaan pustkowie rupieciarzy, iglaste zadupie, jednym słowem, prowincja do kwadratu, żadnych oznak cywilizacji, za to tabaki pod dostatkiem

Zdziadziałe Miasta stare, ale jare - bujają w obłokach i są domem dla cherlawych i zniewieściałych magów, którym w głowie jedno: Kogo by tu z kim skrzyżować...

Beerheim ojczyzna brodatych, pyzatych kurdupli, które wiecznie znajdują się w stanie błogiego upojenia. Wino, piwo, miód i bigos. Jedzą, piją, lulki palą... bo wszystkie menele to jedna rodzina...

Sushima raj dla miłośników orientalnych smaków i taniej chińszczyzny. Mnóstwo basenów (niechlorowane!), ślicznotek rodem z anime i oczywiście sushi... wszędzie sushi!


No i dzisiaj na tapetce nasz poczciwy Dwito, to znaczy David/Dawid/Dejłid. Centaur prawdziwie zmotoryzowany, prowadzi własną szkołę jazdy bez trzymanki... oj posypią się mandaty...


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 10 Sierpnia 2013, 15:47:41 »
 :upadl: To chyba najlepsze opisy frakcji, jakie kiedykolwiek widziałem w podróbce.

Jeśli można by było, też bym dołączył, tylko dałbym oczywiście swoją przekręconą biografię...


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #39 : 10 Sierpnia 2013, 15:56:53 »
Dobra, ludków-ufoludków ciąg dalszy, teraz na tapetke nasz słynny, Tawerniany obrońca sprawiedliwości, który uwielbia, kocha, ubóstwia rozdawać ban(an)y...

Stasiu, Stasiu, nasz kochany Stasiu. Rycerzyk jaki mało, uprzejmy, cnotliwy. "Dzień dobry" odpowie, a i podziękować umie. Ma dwie tajne bronie: Blond-Loczek-Włosy i ban(an)y. Wszędzie banany - takimi to się człowiek naje, a i przypierdzielić komuś można, znakomita pułapka dla nieuważnych piechurów... oto cały Loczek, to znaczy Stasiu :)


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 10 Sierpnia 2013, 19:17:09 »
Dobra, tera gruba ryba :D

Wiadomo, że Tawerna, jako typowy lokal przyciąga wiele naprawdę różnych osób. Od porządnych obywateli, po element, przez gwiazdy szoł-biznesu. Często w każdej z tych grup pojawiają się artyści...

Jednym z artystów jest maestro Martini, nazywany potocznie Chłopcem z zapałkami... Martini (wstrząśnięty, niezmieszany) pracuje całymi dniami i nocami, tworząc z zapałeczek przeróżne cudeńka, zaczynając od elementów odzieży przez majtki idąc, a na zabawkach kończąc...

Martini może pracować w jednej z izb Tawerny, którą odpala mu Jaruś Mądraluś, w zamian za pilnowanie porządku i pomoc w ogarnianiu ważnych spraw lokaliku. Jednakże Martini, jak na artystę przystało ma swoje humory i często rozgania towarzystwo. Musi przecież spokojnie pracować i rozwijać swój niewątpliwie ogromny, zapalarski talencik :)


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 13 Sierpnia 2013, 07:09:09 »
Dzieeeeń dobryyyy! ;D

Z racji iż zostałam mianowana (nie mam pojęcia czemu akurat na mnie padło, ale padło...) na stanowisko Menagera ds. Heroes and Fools: Bohaterowie Głupoty ;D mam przyjemność powiadamiać Was Tawernowicze o nowinkach.

W tym linku zawarta jest muzyczka autostwa Menelaga. Oprócz niej będą także inne utwory.

Chcieliśmy Was prosić o opinie na temat tej oprawy muzycznej ;D

Na sam koniec, żeby nie było żadnych niedomówień i przekręceń pragnę zacytować Menela: "utworów jest 6, są krótkie, zabawne, lekkie, takie jak nasz projekt ;D".

Zatem prosimy o opinie i uwagi, ponieważ projekt jest robiony dla wspólnej przyjemności ;D



IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 13 Sierpnia 2013, 19:45:17 »
Menelagu pomysł super wszystko świetnie, ale trochę niecenzuralne opisy. Śmiech to zdrowie, ale z cywilizowanych żartów. Nikogo nie chce obrażać, ale poinformować że ktoś może się zrazić.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 13 Sierpnia 2013, 20:58:59 »
06 - spodobała mi się, muzyka pełna grozy ;D
05 - brzmi mi to motywem wsi, ale może być
04 - podobny do 05, ale później ładnie się rozwija
03 - Chiny? brzmi to jak niezorganizowana orkiestra, chyba najgorsza
02 - kolejne pełna grozy, ale przedostatnie miejsce jak u mnie
01 - po prostu Tawerna, ten kawałek powinien nam lecieć przy włączonym forum!
Świetny klimat, bardzo udana ścieżka dźwiękowa.

EDYT: Mcichosz16, jakby ktoś się obraził to by kazał usunąć swoją postać.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
BladeInDarkness

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 13 Sierpnia 2013, 21:50:49 »
Powiem wam, że mam do was wielki szacunek za poprzednie modyfikacje, ale teraz powiem, że najzwyczajniej jesteście NIESAMOWICI.  ;D



IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 26    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry