Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy wziąłbyś udział w unikalnej, trójfrakcyjnej, III Edycji Hellscreamowej?
HELLS YEAH! - 13 (37.1%)
Czemu nie, można spróbować. - 14 (40%)
Nie, lepiej grajmy normalnie (...picza!) - 2 (5.7%)
W ogóle nie zamierzam grać, Hells to wredny MG - 6 (17.1%)
Głosów w sumie: 35

Strony: 1 ... 58 59 60 [61] 62 63 64 ... 80    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Zasady, Zgłoszenia, Pytania (Czytany 216233 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #900 : 15 Lutego 2014, 20:29:15 »
Cóż, jeszcze nie wiem czy gram, bo nie wiem czy do wakacji będę się tutaj jeszcze pojawiał. Dla mnie jest to zdecydowanie za późno.

Taaa 1/3 osób odpadnie za karniaki za nie napisanie dwóch postów w okresie wakacyjnym?
Obojętnie w jakim czasie. Są osoby, które tylko tak grają (patrz kochanki Reva prócz Sonica), kilku użytkowników tak gra. Czasami ja tak gram ponieważ albo mi się nie chce, albo nie wiem co napisać, albo ktoś piszę ścianę tekstu z którą nie ma jak rywalizować i nic odkrywczego nie można napisać poza zgodzeniem się lub próbą zaprzeczenia (kończy się to zazwyczaj nieszczęśliwie, bo staje się wtedy kolejnym celem lub podejrzanym).


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #901 : 19 Maja 2014, 19:52:32 »
Witajcie!
Po dłuższej nieobecności, uporządkowałem większość spraw życiowych. Jeszcze przez najbliższy miesiąc mogę nie być aż tak aktywny jak kiedyś, ale powolutku wszystko wraca do normalności ;)
Przy okazji, od ostatniej Edycji minęło już troszkę czasu i zastanawiałem się, czy by nie ruszyć z wstępnymi zapisami. Oczywiście, najpierw chciałbym spytać Was, czy macie ochotę na FM w okresie wakacyjnym, i który termin by Wam najlepiej odpowiadał (przede wszystkim, który nie; jeśli już wiecie, oczywiście). Co do formatu, to wciąż oscyluję przy forum zewnętrznym, tak na próbę. Ale to zależy od Was, i od liczby chętnych.
Więc jak, macie ochotę? Jak tak, to kiedy? (potencjalne terminy: najbliższe kilka miesięcy).

P.S> Na zaległe pytania/wątpliwości z tego działu odpowiem wkrótce. Jeśli jeszcze jakieś macie, to pytajcie.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #902 : 19 Maja 2014, 20:05:06 »
NO WRESZCIE.

Oczywista że się piszę na edycję :)


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #903 : 19 Maja 2014, 20:17:19 »
Dobrze, ale po eurowyborach, bo muszę moją kampanię zakończyć.


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #904 : 19 Maja 2014, 20:34:42 »
Na tym forum jestem stosunkowo od niedawna, a w samą mafię wgl nie grałem, ale sporo czytałem z tych, które już się dobyły. Mam szczerą ochotę zagrać, od razu się pewnie wiele nauczę :)

Reasumując zgłaszam się, termin totalnie obojętny, mogą być wakacje, mi to lotto.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #905 : 19 Maja 2014, 20:40:52 »
You have my dragonfire!

Ale na Tawernie, nie na forum zewnętrznym. Niech ożyje.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Necron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #906 : 19 Maja 2014, 21:09:02 »
Piszę się :)


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #907 : 19 Maja 2014, 21:15:47 »
Zapisuję się. Wsio ryba czy na tawernie czy poza nią.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #908 : 19 Maja 2014, 21:25:35 »
Ale na Tawernie, nie na forum zewnętrznym. Niech ożyje.

No nie wiem właśnie. To urozmaicenie byłoby dobre, ale na przykład żeby pisać wszystkie posty "techniczne" na tawernie, poza tamtym forum od edycji - anonimowość zachowana, ale i tu powoli lud by się dowiadywał kto jest kim.
A te posty techniczne ujawniane to głównie ofiary mafii i linczów.
Przynajmniej taką ja bym miał koncepcję, która by była takim środkiem, w propozycji.

I tak Rev zadecyduje :)


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #909 : 19 Maja 2014, 21:41:15 »
Ale tak reasumując to chyba nie ma zbyt dużego problemu zrobić poza Tawerną, z jednej, ważnej przyczyny. Rev zaznaczył, ze taka FM będzie co 5-10 edycji wiec te na próbę chociaż można by zrobić poza Tawerną.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #910 : 19 Maja 2014, 21:43:52 »
Dlategóż proponuję, dla tradycjonalistów, żeby podsumowania wszelkie były tutaj...


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #911 : 19 Maja 2014, 21:58:22 »
YES! YES! YES! YES! YES!

W końcu kolejna edycja mafii!!!
Pasuje dowolny termin od 1 lipca, wcześniej mały zawał z testami. :P
Mafia poza tym forum to świetne urozmaicenie, które nie powinno zostać pominięte, gdyż nada tej grze, w tym nie najszerszym gronie, trochę nowości i delikatnie namiesza w standardowym trybie gry.

JESTEM NA TAK!!


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #912 : 19 Maja 2014, 22:00:19 »
Ale nie rozumiesz idei poprowadzenia mafii na innym forum Sojlu. Chodzi o to, że każdy miałby zupełnie inny nick niż na tawernie, najlepiej losowy np. byle jakie słowo i 2 liczby coś w stylu niedźwiedź12, ork32 itp. Wtedy mogę się na to pisać. Bedzie fajnie się grało, próbując odgadnąć, kto jest kim na pewno ktoś będzie podszywał się pod styl osób takich jak np. Fast czy Cahan, inni na pewno dadzą się poznać, ale mimo to, doda to pewnego smaczku. Oczywiście jeśli ktoś powie (poza mafiozami rzecz jasna między sobą) swój nick z tawerny - natychmiastowo odpada.

(Chyba, że chodziło Ci tylko o podsumowanie CAŁEJ mafii, kiedy się skończy, wtedy można dać tutaj posta i przy okazji listę, kto był kim)


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #913 : 19 Maja 2014, 22:12:33 »
Ja mogę mieć nick Optimusprime346.
Albo Actimel213.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #914 : 20 Maja 2014, 09:25:14 »
Witajcie ponownie.
Widzę, że narodziło się parę wątpliwości co do sposobu przebiegu ewentualnej Edycji poza forumowej. Już spieszę z wyjaśnieniami.
- wszystkie informacje "techniczne" (śmierci, modlitwy księdza, etc.) również będą pojawiały się na Tawernie wraz z głównym postem FM (tak dla archiwów ;p)
- nicki byłyby wybierane (a raczej losowane, żeby uniknąć podświadomych skojarzeń) przeze mnie i podawane bezpośrednio danej osobie
- wolałbym nie ujawniać tożsamości danej osoby po jej śmierci, z prostej przyczyny, gdyż w tzw. late gamie można by łatwo zgadnąć kto jest kim, a nie chciałbym, żeby to było powodem uprzedzeń, podejrzeń i być może i ewentualnym powodem głosu na daną osobę, co byłoby nonsensem na tak zaawansowanym etapie rozgrywki
- utrzymywanie swojej fałszywej tożsamości nie jest obowiązkowe (z oczywistych przyczyn), ale zalecane
- zabronione jest natomiast nakłanianie drugiej osoby do ujawnienia tożsamości (np. pod groźbą wysłania w linczu głosu na nią), czy jakiekolwiek opieranie swojego głosu na podstawie statusu (ujawniony czy też nie) drugiej osoby
- podsumowania Edycji naturalnie mogą się pojawić również i tutaj (moje na pewno się również tutaj pojawi)

Oczywiście, to pod warunkiem, że zdecydujemy się na grę na forum zewnętrznym.

@Hadrian
Co do tych karniaków za nie napisanie dwóch postów w bardziej zaawansowanej fazie gry; nie wiem, czy zauważyłeś, ale już to wprowadziłem w mojej ostatniej Edycji i jakoś nie było z tym problemu, bodajże 1 lub 2 osoby tylko odpadły wtedy za karniaki, co jest raczej normą.
@Cahan
Nie jestem pewien, czy sztuczne podtrzymywanie "życia" na Tawernie cokolwiek by zmieniło. Aktywność tak czy siak będzie niewielka do czasu ujawnienia kolejnej odsłony Heroesów.

To z grubsza tyle. Oficjalnie otwieram zapisy do FM (poniżej będę dopisywał kolejne osoby) i zachęcam do dyskusji na temat formatu, bo nic nie jest jeszcze do końca ustalone, a chciałbym, żeby to była Wasza decyzja, a nie moja. Piszcie też, które terminy Wam pasują/nie pasują, bo nie chciałbym, żeby Wasze ewentualne wyjazdy kolidowały z FM. Myślę, że przełom czerwca/lipca byłby najlepszy, ale to od Was zależy.

P.S> Widzę kilka nowych twarzy, bardzo mi miło Was przywitać w gronie FM, zobaczycie, że Wam się spodoba i spędzicie co najmniej kilka bardzo ekscytujących wieczorów ;]
Jeszcze małe info w stronę Gości. Widzę, że wielu z Was przegląda ten temat, jeżeli nawet nie graliście nigdy w FM, a Was ciągnie do tej gry, nie bójcie się spróbować, naprawdę nie pożałujecie ;] Nawet jeżeli mielibyście się zarejestrować tylko z tego powodu ;]

Pozdrawiam serdecznie i zamieszczam listę z zapisami (którą będę na bieżąco uaktualniał):
1. Sojlex
2. Fast
3. The Hunter
4. Cahan
5. Necron
6. Niebieskooki Smok
7. Hadras
8. Andre94nt
9. Niedziel
10. J'bergo
11. Ptakuba
12. Fenir
13. Ikee
14. Fergard
15. Kocica
16. Forumowa Mafia
17. Sonic
18. Sylú
19. Hellscream
20. Loczek
21. Tomus
22. Waverley
23. DiamondLady
24. Disconnected
25. Fairytail


« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2014, 17:58:24 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Strony: 1 ... 58 59 60 [61] 62 63 64 ... 80    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 27 zapytaniami.
                              Do góry