Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 342 343 344 [345] 346 347 348 ... 371    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Oceń poprzednika (Czytany 931399 razy)
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5160 : 26 Października 2011, 22:27:33 »
Hadrian lub jak kto woli typ od zakładania wszelkiego rodzaju quizów i tematów jednoczących tawernę,  także "były spamer" ;) Jak dla mnie to chłopie - ogromny +


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5161 : 26 Października 2011, 22:40:14 »
DWito to jeden z ekipy naszych czarodziejów tawernianych. Obecnie największym jego sukcesem jest Serce Ashan, które przebija jak sądzę (niestety natłok sprawdzianów sprawił, że muszę to odłożyć na potem, poza tym wciąż nie łapie się w tych torrentach, muszę przełamać do nich niechęć w końcu) większość innych modów na świecie ;) Poza tym to porządny user, niestety rzadko go widzę poza działem o modowaniu, bo nasze zainteresowania się jakoś bardzo nie stykają. Jednak na podstawie tego co widziałem mogę stwierdzić, że to osoba nienaganna, nie spamuje, choć piszę zazwyczaj dość krótko to z sensem. Także ogromny plus :)


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5162 : 27 Października 2011, 08:16:31 »
WRÓCIŁEM! Reuel - Niedawno zwany Michałem , bardzo ogarnięty człowiek , pisze z sensem , nie spamuje , bardzo aktywny (bardziej ode mnie ;D) . Nie wiem czy się z kimś pokłócił , może tak a może nie . Ogólnie +


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5163 : 04 Listopada 2011, 17:52:53 »
Raczej mało aktywny. Wydaje mi się, że tak jak ja woli oglądać niż pisać. Trochę warnów nabrał, ale ostatnio jest widoczna poprawa. Lubi minecrafta, a ten, kto go lubi, tego i ja lubię ^^

Spodziewam się trochę bardziej rozbudowanych postów.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5164 : 04 Listopada 2011, 18:43:34 »
Sylath- jeden z wartościowych Redków którzy wspomagają nasz portal widzą i artykułami. Mistrz ortografii(jeden z niewielu), posiada dużą wiedzę na temat serii HoMM i nie tylko. I co najważniejsze brak spotkań z moją osobą pod postacią Moderatora ;)

Ten plus to refree


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5165 : 04 Listopada 2011, 21:51:57 »
Loczek - Jeden z moich ulubionych moderatorów. Bardzo aktywny i jest z nami kawał czasu bo 4 lata. Zawsze zwróci uwagę i poprawi czyjś błąd.
Ode mnie wielki plus.


IP: Zapisane
Lexen

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Widzę noc co dzień

Zobacz profil
« Odpowiedz #5166 : 05 Listopada 2011, 10:31:04 »
Aktywny i bez warna , wielki plus za twoją całą działalność ;)


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5167 : 05 Listopada 2011, 10:52:56 »
Lexen - Ogólnie mówiąc ciekawy user. W jego wiadomościach znalazłem trochę spamu, ale warna jeszcze nie dostał. Plusa nie dam, minusa tak samo, bo nie znam go jeszcze dobrze i ograniczę się do obserwacji.


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5168 : 01 Grudnia 2011, 21:58:45 »
Freezon- inteligentny użytkownik,pisze sensowne posty.Co prawda w jego postach czasami widać szczyptę spamu, jednak wychodzi na plus.


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #5169 : 02 Grudnia 2011, 19:04:58 »
Nnonitra  Przeczytałem parę jego postów i muszę przyznać, że jest ciekawym userem. Ale jeszcze go poobserwuje  :> .


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5170 : 02 Grudnia 2011, 20:08:22 »
Wildmax- sądząc po zielonym koloru, posty zdobywa nabijając... Nie znam bardzo dobrze, ale po postach można sądzić, że jednak jest w porządku, ale nie ma zbyt wielu tematów w których wypowiadalibyśmy się oboje. taki +-


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #5171 : 03 Grudnia 2011, 11:15:19 »
Ostatnio mniej aktywny Fan Wojennych Młotków. Jubilatom przeważnie składa życzenia, prawdopodobnie gniecie go życie licealisty, dlatego wyraźny spadek aktywności. Metal, metal... only metal - dobry gust muzyczny. Wydaje mi się, że zaczęły się przedwczesne roztopy.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5172 : 03 Grudnia 2011, 12:15:50 »
Psychol, znawca Śródziemia i Wiedźmina. Fajny, dojrzały już user, z którego coraz trudniej mi się nabijać. No cóż, poważniejesz.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #5173 : 04 Grudnia 2011, 21:09:24 »
Najwyraźniej bardzo aktywny, fan przerośniętych jaszczurek w postaci smoków :) Pisze opowiadania i dobrze, że pisze, bo pisze nawet nieźle, lecz musi to i owo poprawić ; > 


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5174 : 04 Grudnia 2011, 21:37:30 »
Najwyraźniej mało aktywny członek Starej Gwardii. Prawie jedyny, który ostał się ze starszego pokolenia. Pamiętam jeszcze co się działo w WT, więc "dobrym" użytkownikiem nie jesteś, taki.. średni.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 342 343 344 [345] 346 347 348 ... 371    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry