Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja I (Czytany 20283 razy)
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 27 Kwietnia 2010, 11:18:56 »
Kupiłem mape u kartografa i odkryłem całą mape.Restart misji? a skad mam pewnosc że tym razem zadziała...ech ale dupa z ta misja


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 27 Kwietnia 2010, 11:51:21 »
No wiesz... trzeba spróbować  ;) . Przecież to tylko dodatkowa godzinka roboty. Jak znowu nie pomoże to wgraj te patche(oczywiście jeśli wcześniej nie wgrywałeś).  :P . Ale  tak ogólnie to polecam od razu wgranie tych patchy(ustrzeżesz się przed problemami w przyszłości).  ^_^


« Ostatnia zmiana: 27 Kwietnia 2010, 11:53:22 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 27 Kwietnia 2010, 12:18:44 »
Mam wrsje spathowaną do 1,6   zaraz spróbuje ponownie przejsc misje trzymaj za mnie kciuki ;)

Wiadomość doklejona: 27 Kwietnia 2010, 13:12:42
JEST! udało sie! przeszedłem dalej...


« Ostatnia zmiana: 27 Kwietnia 2010, 13:12:42 wysłane przez sircaptain » IP: Zapisane
galun

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 24 Listopada 2010, 10:40:17 »
Ja mam inny problem, rozwijałem się normalnie. Przyszedł niebieski zajął garnizon, uciekł. Przyszedł drugi necro zajął inny garnizon, szedłem findanem aby z nim walczyć a tu... misja zakończyła się niepowodzeniem- przegrywasz. Błąd czy o co kaman? Gram na dzikich hordach chyba 3.1



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 24 Listopada 2010, 11:21:16 »
Bo dwie bramy przynajmniej musisz mieć pod kontrolą.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

galun

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 24 Listopada 2010, 20:01:53 »
straciłem 2 bramy, a łącznie jest chyba 4-5, więc 2 na pewno miałem pod kontrolą! Ale będe próbował. Dzięki

Wiadomość doklejona: 26 Listopada 2010, 10:13:11
Można stracić tylko 1 bramę. Taka zabawa w kotka i myszkę. Misja bardzo krótka, nie zdążyłem zwiedzić dostępnej mi części :-\.


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2010, 10:13:11 wysłane przez galun » IP: Zapisane
uleczka1987

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 17 Grudnia 2010, 21:16:12 »
kurde mam ten sam problem z biarą co inne osoby. Jednak mam niby grę spaczowaną i gram już drugi raz i dupa. Ponad 3 miesiące w grze, a ona się nic nie rusza (kupiłam mapę i widzę całą planszę). Nawet wróciłam findanem do zamku, ale to nic nie dało. Tylko mi granice odbijają i nic więcej.vNie wiem co robić.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 18 Grudnia 2010, 08:57:44 »
A próbowałaś walkę tuż nad granicą z Biarą, bo wtedy jest szansa przy okazji bohaterów którzy odbijają ci posterunki wyeliminujesz, swoją drogą reset misji nawet nie pomagał?


IP: Zapisane
uleczka1987

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 19 Grudnia 2010, 01:24:30 »
no ona stoi na granicy tego wroga gdzie ja nie mogę wchodzić.
A Ci lazurowi tylko mi odbijają bramy i nie wchodzą na moje pole, więc nawet nie mogę z nimi walczyć;/



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 19 Grudnia 2010, 08:25:16 »
Może Findan jest za silny?
Daj częśc wojska jednej z bram zajetych przez lazurowego, to może Biara ruszy.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

uleczka1987

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 19 Grudnia 2010, 22:09:07 »
Findanem poszłam do zamku. Lazurowi mi co jakiś czas zajmowali bramy, a Biara nic. Poszłam na łatwiznę i poszukałam kodu aby zakończyć tą misję i gram dalej. Jak na razie nie ma błędów.


IP: Zapisane
mw121

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 01 Marca 2011, 20:53:27 »
Czy w wersji 1.0 sa zbugowane takie umiejetnosci? :
Msciel...?
Talenty :
Impregowana strzala - tutaj wydaje mi sie na 99% , ze zadaje normalne dmg zamiast x 3 wieksze
Deszcz strzal ... nakladam powiedzmy krag zimna... ogolnie nakladam to.. atakuje i nic .. wiec wnioskuje , ze buuged

Jest jeszcze jakas umiejetnosc , ze atakuje np diabla... i tylko na jedna jednostke to dziala , ale chyba x3 dmg z tego co pamietam.. tego nie sprawdzalem , ale mam dziwne wrazenie , ze tez bugged


Dajcie mi znac czy mam racje i co zrobic w takim wypadku.
Jak mam racje od jakiego patcha te bledy sa wyeliminowane?:(

Bo mialem 16/20 smokow juz byla grupka 4 smoki , ale za bardzo sie na hero w 2 misji bawilem ... i nie moglem ich wziasc i skonczyc ..bo komp mial zamek i odrazu mnie atakowal , a zbytnio sie cackalem od poczatku.

Stwierdzilem , ze mialem zle talenty.
Teraz chcialem fajny build ulozyc , ale bugi wstretne...


Pomozcie mi bo sytuacja mnie irytuje


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 03 Marca 2011, 09:01:59 »
Polecaam zainstalować patcha 1.4 kltóry zawiera wcześniejsze od 1.1 do 1.3, późnej wystarczy że pobierzesz pozostałe tak by wersja gry była 1.6 prawdopodobnie wtedy zostane te błędy wyeliminowane.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 17 Lipca 2011, 10:19:49 »
Ja jakoś żadnych kłopotów z tejże misją nie miałem, a ja robiłem podobnie jak Loczek - Jak zajmowali garnizony - odbijałem je. ;D Nie rozumiem, przecież to było proste jak linijka ;D . Egzeq fajny poradnik z książeczki dołączonej do gry ;P . :D


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 17 Lipca 2011, 12:14:57 »
Ja osobiście zawsze miałem taki problem, że mi przez wszystkie misje impregnowana strzała nie działa, co bardzo się dawało we znaki ale jakoś doszedłem do ostatniej misji.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry