Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 12    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
To co Japończycy robią najlepiej czyli manga i anime (Czytany 44782 razy)
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 04 Czerwca 2008, 18:40:23 »
Cytuj
Chodzi mi o anime, manga jest ciut gorsza.
Jakieś argumenty?

Po pierwsze, dla mnie ZAWSZE manga jest lepsza. Jest to pierwowzór, zamysł autora. Anime to tylko przełożenie wszystkiego z papieru na ekran. Zwłaszcza, że w FMA zmienili kolejność wydarzeń! O-o Zabiłbym na miejscu...

No i anime skończyło się przed mangą. x] Lol.
Cytuj
A czy mają moc wielkiego ognistego szaringanowego kastrującego jutsu (jakoś tak Język). Mają tylko normalne i nie porąbane  moce
Antyfan Naruto! Yeah! Rządzisz. x]


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 04 Czerwca 2008, 18:48:25 »
Jakieś argumenty?
Po pierwsze, dla mnie ZAWSZE manga jest lepsza. Jest to pierwowzór, zamysł autora. Anime to tylko przełożenie wszystkiego z papieru na ekran. Zwłaszcza, że w FMA zmienili kolejność wydarzeń! O-o Zabiłbym na miejscu...
No i anime skończyło się przed mangą. x] Lol.
Argumenty? Nie mam, wolę jednak oglądać niż czytać, co do zmiany kolejności wydarzeń... zawsze tak robią, ale tutaj nawet zgrabnie wyszło. Śmiało mogli zrobić 2 serię zamiast tego filmu. Wiem, mało wiem.

Antyfan Naruto! Yeah! Rządzisz. x]

Kiedyś byłem fanem... do któregoś tam odcinka, kiedy gapili się cały czas na siebie i stękali jakby dostali rozwolnienia... ale mangę czytam, tutaj jest akurat znakomita  ^_^


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 04 Czerwca 2008, 19:41:04 »
Niektórzy widać nie lubią niektórych mang Naruto itp. ale np fajne parodie wychodzą do tych mang np.
http://youtube.com/watch?v=VHK6cDe-uj0&feature=related
http://youtube.com/watch?v=QkcGkRY5gWw&feature=related
http://youtube.com/watch?v=jAVhAPCusrE&feature=related
Można też się dobrze pośmiać.


IP: Zapisane
RedPhoeniX

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Fan Heroesów i wielbiciel Srebrnych Miast ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 04 Czerwca 2008, 19:43:52 »
A ja luuubię wszelkie anime. Po prostu nie mogę się od nich oderwać :)


IP: Zapisane
Władam mocą Sar-Elama
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 05 Czerwca 2008, 07:07:13 »
 A więc na początku wyjaśniam: co do porąbanych rzeczy w anime FMA, to moce homunkulusów to nic... Poczekajcie tylko na to, co Scar zrobi z Alphonsem, a dopiero zobaczycie czym jest prawdziwe porąbanie. Ale mi się i tak podoba. Zwłaszcza że mam słabość do gości z metalowymi protezami rąk ^^.
 O Naruto słyszałam, ogladałam też shippuden the movie 4, ale i tak cały czas się śmiałam więc mało ten. Wygląda mi teraz bardziej na takie właśnie przedłużane na siłę. Niestety.
 Dobra, jak skończę FMA to biorę się za Death Note. Może mi zryje psychę dostatecznie abym mogła wymyślić w końcu jakąś linię fabularną.
 I fakt, trochę mnie irytują wydumane techniki w Naruto, już wolę Kidou i oczywiście moce Zanpakutou z Bleach 8).
 Egzequtor- Wstydź się. Każdy kto moim zdaniem woli oglądać niż czytać, jest... Cóż, nie powiem, ale uważam to za znaczne... Na pewno utratę sporej ilości dobrej zabawy. Ale ze stękaniem święta racja- wkurza mnie to w każdym anime.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 05 Czerwca 2008, 13:23:02 »
Egzequtor- Wstydź się. Każdy kto moim zdaniem woli oglądać niż czytać, jest... Cóż, nie powiem, ale uważam to za znaczne... Na pewno utratę sporej ilości dobrej zabawy.
:rolleyes: cóż, najpierw zetknąłem się z anime, manga później, FMA mi nie przypadła, zaś Naruto jest fajowa, anime FMA jest wspaniale wykonane i ciekawe. Jednocześnie czytam mangę i oglądam anime, tylko nie przerabiam w jednym serialu i tego i tego. Nie wstydzę się, nikomu nie pozwolę splamić mojego honoru poprzez krytykowanie (dość powściągliwe ale) mojego podejścia do tych klocków, nie jestem "fanatykiem", tylko kimś, kto jest tym lekko zainteresowany >:(


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 05 Czerwca 2008, 18:56:27 »
Mnie tam Bleach bardzo odpowiada w szczególności częste śmieszne sytuacje Ichigo z (Zarakim Kampachim) jak inne postacie.


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 05 Czerwca 2008, 19:08:23 »
@Egzequtor: Ja fanatykiem jestem. Jak coś mi przypadnie do gustu, to idę na całość. Kolejność rzeczywiście może sporo wyjaśniać. Mimo wszystko, różnica między kreskówką a słowem pisanym/obrazkami istnieje. W przypadku tego drugiego możesz godzinę się rozkoszować ulubionym momentem, jeśli chodzi o anime, powiedzmy że niby można zatrzymać ale to i tak nie to samo co obrazki. Na korzyść anime przemawia co prawda znaczna efektowniejszość walk- rysunki i opisy rzadko oddają prawdziwą akcję.
@Loczek: Tak Zaraki jest fantastyczny. No i rysunki Rukii, he he. KoHam ich.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 05 Czerwca 2008, 19:45:11 »
Fajny też jest ten kapitan w różowym stroju sorry nie pamietam jego imienia Kon też ma dobre jazdy to samo Matsumoto.


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 05 Czerwca 2008, 19:58:39 »
Naruto jest fajny tylko w niewielkiej części odcinków, reszta to gadanie na jakieś bzdurne tematy. A skoro mi się i tak nudzi, to zawsze mogę oglądać i czekać na ten śmieszny odcinek.

Klusiu - popieram! Oglądanie zamiast czytania, jest co najmniej stratą dobrej zabawy. Zawsze można otworzyć książkę na którejś tam stronie i czytać, czytać, czytać...

Egzequtor - kolejny rycerz i plamy na honorze? Chyba nie wiesz, co to jest, skoro uważasz obiektywną krytykę za coś takiego. No i ten brak samokrytycyzmu... Możesz mieć swoje zdanie, ale bez przesady... 


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 05 Czerwca 2008, 20:19:43 »
@Loczuś- jeżeli masz na myśli tego co ma płaszcz w kwiatki, nie lubi walki i ryzykuje zarażenie się motylicą wątrobową przez żucie trawy to jest Shunsui, kapitan 8mego oddziału, a jego vice jest Ise Nanao. Matsumoto jest cudowna, zwłaszcza podczas scysji ze swoim kapitanem  ;D
@Saph- domo arigatou za bronienie mego zdania i cnoty ^^ cieszę się też z poparcia.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 05 Czerwca 2008, 20:26:47 »
Egzequtor - kolejny rycerz i plamy na honorze? Chyba nie wiesz, co to jest, skoro uważasz obiektywną krytykę za coś takiego. No i ten brak samokrytycyzmu... Możesz mieć swoje zdanie, ale bez przesady... 
Obiektywna krytyka? Z ust fanatyka?  :P
Chyba już wyraziłem w jaki sposób interesuje się mangą i anime, nie uważam się za żadnego rycerza, honor powinien mieć każdy nie upodlony człowiek łącznie z dumą.
Samokrytyzm mam, w tym temacie już go okazywałem  >:(

Nie mam, wolę jednak oglądać niż czytać, co do zmiany kolejności wydarzeń... zawsze tak robią, ale tutaj nawet zgrabnie wyszło. Śmiało mogli zrobić 2 serię zamiast tego filmu. Wiem, mało wiem.



« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2008, 20:30:03 wysłane przez egzequtor » IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 05 Czerwca 2008, 20:44:18 »
Noo, widzę że już powoli zaczynamy sie dogadywać. Nie wstydzę się mojego fanatyzmu, zaś co do honoru i dumy, pozwól że zacytuję z pewnej sesji pewnego niziołka. "Honor, duma? To jakieś gatunki mięsa?" Dobra, żartowałam.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 05 Czerwca 2008, 21:08:43 »
Nie wstydzę się mojego fanatyzmu, zaś co do honoru i dumy, pozwól że zacytuję z pewnej sesji pewnego niziołka. "Honor, duma? To jakieś gatunki mięsa?" Dobra, żartowałam.
Fanatyzmu nie należy sie wstydzić, tylko w wyjątkowych przypadkach.
Co do honoru to mógłbym dać załącznik do wikipedii, ale to zbędne ;)
Oglądał ktoś z was FMA Conquest of Shamballa?


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 06 Czerwca 2008, 07:15:28 »
 Wyjątkowe przypadki te można zaś policzyć na palcach jednej ręki, co?
 A co do filmu- nie, raczej nie, ale czytałam streszczenie ogólnych realiów. I zastanawiam się czy obejrzeć czy nie... A wy, koHani?


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 12    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry