Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 341 342 343 [344] 345 346 347 ... 371    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Oceń poprzednika (Czytany 931846 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5145 : 13 Października 2011, 23:10:40 »
Serafin- hmm... po pierwsze to jeden z miszczowskiej starej ekipy Tawerny. Bardzo długo zrobił sobie przerwę od nas jednak teraz wraca :P No cóż, jedno co mogę o nim powiedzieć, że to dla mnie był zawsze jeden z ulubionych osobników na tym forum, praktycznie zawsze pisał sensownie, do tego miły i otwarty, miał co prawda jak się doczytałem lekkie zatarcia z SebastianemHomm jednak generalnie nie wpływa to zbytnio na moją ocenę. Bardzo długo nie mogłem odżałować, że nas na szmat czasu opuścił. Cóż, szczerze przyznam, że mam nadzieję, że powrócił na stałe, bo jak dla mnie, to jest on jednym wielkim (takim wielgachnym ;D) plusem tego forum ;)


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #5146 : 14 Października 2011, 08:04:26 »
Reuel - Fajny koleś, pisze z sensem. Nie spamuje, jest wzorowy i inteligentny. Pamiętam, jak wczoraj się kłócił o coś z Grownockiem.

Ale i tak mogę wpisać +.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5147 : 14 Października 2011, 09:10:17 »
Widmax- nick od razu kojarzy mi się z jakimś lekiem w stylu "tych z pomysłową nazwą" w sumie jeszcze dziecko które myśli że mieszka w krainie nekromantów...


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5148 : 14 Października 2011, 22:20:38 »
A opisuje go koleś co ma nick i sygnaturkę jakby był nekromantą czy coś. O ironio. A ogólnie to nie jestem specjalnie długo na Tawernie, więc mogę tylko napisać: gość wg mnie spoko. No i fajny tekst w sygnie ;>


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5149 : 14 Października 2011, 22:28:24 »
Hmmm.... Nie lubię rycerzy krzyżowych ;D . Nie znam cię ale może wyrośnie z ciebie drugi Belegor , zobaczymy . Tępić chędożonych krzyżowych rycerzy! ;D


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5150 : 21 Października 2011, 22:40:18 »
Serafin- uwaga na początek, zgłoś się do admina o zmniejszenie ostrzeżenia do 5%, albo wyzerowanie.

Rzadko piszesz, częściej oglądasz, ma dobry avatar oraz podpis. Zdaje mi się, że tak jak ja czasami nie zastanawia się nad tym co piszę, przez co później wychodzą nieporozumienia. Liczę na większą aktywność! ^_^


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Lexen

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Widzę noc co dzień

Zobacz profil
« Odpowiedz #5151 : 26 Października 2011, 20:07:29 »
Hadrian był już przeze mnie opisywany czekam na opis "mnie"


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5152 : 26 Października 2011, 20:38:59 »
Hadrian był już przeze mnie opisywany czekam na opis "mnie"
Co nie oznacza, że uprawnia Cię to do spamu. Jeśli już chcesz dostać ocenę własnej osoby, to się trochę wysil i napisz o Hadrianie coś, to nie gryzie. Poza tym jeśli już tak bardzo nie chcesz pisać to może bądź na tyle łaskawy by poczekać. Tak więc Ciebie ocenię kiedy nie będziesz spamował. Zaś żeby dać dobry przykład to sam ocenię Hadriana, chociaż już wiele razy to robiłem.

Hadrian- historia tego usera zaczęła się kontrowersyjnie... a obecnie ten osobnik to jedna z osób najbardziej dbających o rozwój tej strony. Jest wszędzie, od działów o HVI do Hydeparku, co bardzo w nim bardzo cenie. Interesuje na swoje nieszczęście polityką, jednak bardzo zajmuje go również fantastyka, historia, czyli rzeczy jak najbardziej w porządku ;) Chwilami powie zanim pomyśli, jednak obecnie na tyle umie się opanować, że nie ma tu większego problemu niż przeciętnego usera, więc ujdzie, choć za naukę trzymania na wodzy swoich wadliwych cech ma już na starcie u mnie plusa. Poza tym to powoli goni w spamowaniu Belegora :P Czyli tak generalnie podsumowując jeden wielki pluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus ;D


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5153 : 26 Października 2011, 21:10:32 »
Reuel - Po postach poznałem, że najpierw myśli, potem robi. Dużo pisze, z sensem i nadaje się na moderatora. Oczywiście WIELKI PLUS.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #5154 : 26 Października 2011, 21:16:54 »
Freezon - Zimny skurczysyn. Dziwne podejście do świata, małe poczucie własnej wartości. Jednak posty ma na wysokim intelektualnie poziomie, więc nie można się tu przyczepić do niczego. Orientacyjnie, nie jesteś całkowicie "wepchnięty" w życie tawerny, ale powoli zachodzi jakiś przełom. +

Edit: @DOWN - Taki masz przecież nick  ^_^.


« Ostatnia zmiana: 27 Października 2011, 18:14:58 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5155 : 26 Października 2011, 21:24:50 »
Psychol55 - Znany, lubiany i wygadany. Ja tam go lubię, chociaż to co napisał na początku, że jestem " Zimnym skurczysynem" trochę mnie uraziło. I tak ma ode mnie plusa.
@Up - ano racja :)


« Ostatnia zmiana: 03 Grudnia 2011, 14:49:25 wysłane przez freezon » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5156 : 26 Października 2011, 21:40:35 »
Użytkownik, który zakorzenił się w tawernie i pewnie może być wymieniony, gdy padnie pytanie: "Z jaką osobą kojarzy ci się tawerna?"

Do tego sympatyczny użytkownik, często żartujący, częściej w sposób ironiczny. Tępi głupotę, co widać właśnie na podstawie tych sarkastycznych zdań, jednak zazwyczaj nie przekracza granicy. Ujawnia się w tym na pewno szczerość.

Dużo przesiaduje w kąciku muzycznym, wypływa z tego duża wiedza na temat muzyki. Widzę, że z raperów najbardziej podoba mu się Eldo (chyba). W sumie popieram- jako jeden z nielicznych jego twórczość ma sens.

Edit: Freezon
W sumie nie dał się bliżej poznać, jest trochę krótko. Wydaję mi się, że łatwo się zraża do ludzi i obraża. Właśnie na podstawie tego "skurczysyna". Poważny, prawdopodobnie przewyższa intelektualnie swych rówieśników, o których mówił- komentował gdzieś ich zachowanie.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5157 : 26 Października 2011, 21:49:18 »
Sylath - wszechwiedzący maniak quziów, zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Ale to także człowiek, lubiący poprawiać czyjeś błędy, w jakiś sposób nikogo nie urażając. Potrafi wyłożyć swoje zdanie, mimo że nie wszyscy się z nim zgadzają, potrafi trwać przy tej decyzji. Ogromny +


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5158 : 26 Października 2011, 21:59:09 »
DWito - Ogólnie ciekawy gość i jeden z twórców Uzurpatora (zaraz po Menelagu). Miły, sympatyczny i posty pisze z sensem. Kolejna osoba, która myśli i wie, co napisać. Wielki +.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5159 : 26 Października 2011, 22:15:23 »
Młoda krew Tawerny, zieloni, nowi, jak kto woli ;D Udziela się przestrzennie prawie wszędzie (prawie jak ja, tylko, że ja omijam działy H1-do H4 ;)) Mam nadzieję, że pozostanie na dłużej i będzie aktywny tak jak jest teraz, za bardzo się jeszcze nie znamy, także zapraszam do odpowiednich wątków.

A i zapraszam wszystkich gości do zalogowania na Tawernę i udzielanie się, czatowanie. Gwarancja niezapomnianych wrażeń.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 341 342 343 [344] 345 346 347 ... 371    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry