Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Przepraszam... (Czytany 4907 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« : 08 Stycznia 2013, 13:42:05 »
Witam. Pewnie pamiętacie tamtą głupią sytuację z tym zdjęciem w temacie "Świat według Tawerny". Wstawiając to, uraziłem całe forum oraz wszystkich jego użytkowników, a z siebie zrobiłem ostatniego kretyna. Wczoraj wszystko przemyślałem i doszedłem do wniosku, że cała ta sytuacja to tylko i wyłącznie moja wina, i przez to moja reputacja znacząco spadła. Czuję się mocno przybity, i tym warnem, i tym, że straciłem co do niektórych zaufanie. Bardzo mi z tego powodu przykro. To miał być tylko głupi żart odnośnie Fasta, ale wyszło, jak wyszło. Fast, jeśli Cię mocno zraniłem, to wiesz mi, ale żałuję tego co zrobiłem. Przepraszam cały serwis, jego użytkowników oraz administracje za to, że uraziłem ich uczucia religijne, a siebie wystawiłem na pośmiewisko. Obiecuję, że już nigdy nie zrobię takiej hańbiącej rzeczy, i postaram się, aby też do takich sytuacji nie dochodziło. Więc mówię to teraz otwarcie, do wszystkich: Przepraszam. Myślę, że ta kontrowersja zostanie mi wybaczona i wrócimy do normalnego toku życia.

Freezon


IP: Zapisane
Kurokuma
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 08 Stycznia 2013, 13:48:13 »
Przepraszam, ale ja Ci nie mogę wybaczyć.
Przykro mi. Za bardzo obraziłeś wszystkich chrześcijan.
Ja bym Ci dał za to długotrwałego bana, a nawet na zawsze. Niestety znalazłeś się na liście osób, których nie lubię.
Dla mnie religia jest bardzo ważna i nie mogę patrzeć na ludzi, którzy ją tak traktują.
Chrześcijaninem jest też podobno Wav, Fast, Menel i wiele innych i wątpię, żeby Ci wybaczyli. U mnie nie masz na co liczyć.

Mam o dobre złe zdanie, ale publicznie nie będę nazywał cię heretykiem lub bezbożnikiem.

Wybacz!

Wiadomość doklejona: 08 Stycznia 2013, 13:56:41
A i przez to Twoja reputacja jest u mnie na poziomie zerowym. Nie można Cię lubić. Mam nadzieję, że Twoja reputacja sięgnie u innych też iedługo zera. U DWita już tak jest.

Jesteś na czarnej liście (póki co):
heroesa5maga
DWita
Waverleya

O nie ładnie, nie ładnie


« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2013, 13:56:41 wysłane przez heroes5mag » IP: Zapisane

,,The Hobbit: The battle of the five armies'' is coming
Aktualności
Dyskusja
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08 Stycznia 2013, 13:56:49 »
A co Wam, moi wojujący katole, Jezus mówił o przebaczaniu win? Ha? Jakoś kiepsko Wam idzie trzymanie się zasad własnej, tak ważnej dla poniektórych, wiary. ;>

Bardzo doceniam gest Freezona. Nawet jeżeli był udawany, to czuć w jego słowach szczery żal i wstyd. Trzeba mieć wiele odwagi cywilnej, aby umieć przyznać się do błędu i za niego publicznie przeprosić. Dlatego też, w geście "łaski", udzielam Ci amnestii. :)

Żebyśmy mieli jasność - nie dostałeś bana tylko dlatego, że było to Twoje pierwsze wykroczenie. W drodze wyjątku i uznaniu zeruję Ci poziom ostrzeżenia...ale nie miej złudzeń - następny taki wyskok i Banaxe uderzy. Wierzę, jednak, że możemy zapomnieć o sprawie, a sytuacja się nie powtórzy.

A Ty, heroes5mag, jako twórca mnogich multikont, osoba niedawno odbanowana, powinieneś okazać więcej pokory. Zwłaszcza, że sprawa Twojej amnestii jest już poddawana pod dyskusję w Heavens Roomie.

Over and out.


IP: Zapisane
Kurokuma
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 08 Stycznia 2013, 13:59:53 »
Nie! Jestem katolikiem! Nie toleruję takich rzeczy! Okrucieństwo!

Wiadomość doklejona: 08 Stycznia 2013, 14:01:05
On popełnił grzech, a multikonto nie jest grzechem, watki też


IP: Zapisane

,,The Hobbit: The battle of the five armies'' is coming
Aktualności
Dyskusja
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 08 Stycznia 2013, 14:02:54 »
Synku skończ z tym spamem bo cię Hellscream pokara...Obiecywałeś Jarkowi poprawę i wszyscy widzimy jak to wychodzi.

Jak w końcu nie przestaniesz zaniżać merytorycznego poziomu forum, to będziemy Cię trzymać do momentu, w którym przestaniesz nas śmieszyć. A już Ci niewiele brakuje...

Watch out.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 08 Stycznia 2013, 14:27:02 »
Przepraszam, ale ja Ci nie mogę wybaczyć.
Przykro mi. Za bardzo obraziłeś wszystkich chrześcijan.
Ja bym Ci dał za to długotrwałego bana, a nawet na zawsze. Niestety znalazłeś się na liście osób, których nie lubię.
Dla mnie religia jest bardzo ważna i nie mogę patrzeć na ludzi, którzy ją tak traktują.
Chrześcijaninem jest też podobno Wav, Fast, Menel i wiele innych i wątpię, żeby Ci wybaczyli. U mnie nie masz na co liczyć.

Mam o dobre złe zdanie, ale publicznie nie będę nazywał cię heretykiem lub bezbożnikiem.

Wybacz!

Wiadomość doklejona: [time]08 Styczeń 2013, 13:56:41[/time]
A i przez to Twoja reputacja jest u mnie na poziomie zerowym. Nie można Cię lubić. Mam nadzieję, że Twoja reputacja sięgnie u innych też iedługo zera. U DWita już tak jest.

Jesteś na czarnej liście (póki co):
heroesa5maga
DWita
Waverleya

O nie ładnie, nie ładnie
Nie dobijaj leżącego, bo kiedyś Cię spotka to samo. A to, że Wav i Dwito mnie nie lubią, to wiem. Daj spokój, dobra?

@Hellscream: Dziękuje Ci Hells, miło mi, że mnie zrozumiałeś.


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 08 Stycznia 2013, 14:32:49 »
Nie! Jestem katolikiem! Nie toleruję takich rzeczy! Okrucieństwo!

Wiadomość doklejona: [time]08 Styczeń 2013, 14:01:05[/time]
On popełnił grzech, a multikonto nie jest grzechem, watki też

Freezon masz szczęscię, że on nie ma tu władzy spalił by Dj Kostka razem z forum na stosie.
To nie średniowiecze heroes5mag...
Też Ci przebaczam ;) Trzeba być tolerancyjnym


« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2013, 15:54:13 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 08 Stycznia 2013, 15:29:48 »
Dzięki za wyrozumiałość. Czasami się zastanawiam, po co mi to w ogóle było.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 08 Stycznia 2013, 15:33:11 »
Ten Twój obrazek wykroczył trochę poza granicę przyzwoitości, ponieważ wkroczył na granicę dość indywidualną, a co najważniejsze dla niektórych bardzo ważną.
Ale wg mnie to, w jaki sposób ktoś traktuje religię, jest jego własną sprawą. Jednak czasami, w gronie powinien to zachować dla siebie. Dlatego mnie to w żadnym stopniu nie obraziło. Obraził mnie jedynie poziom tego obrazku, bo był żałosny.
Jedynie obrażonym może tu być Fast, bo ja bym był taki sam, gdybym się znalazł na tym obrazku.


« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2013, 15:43:20 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 08 Stycznia 2013, 16:07:19 »
Eeeee... tam!
Madonna śpiewała piosenkę wisząc na krzyżu, czym mnie jako chrześcijanina bardziej obraziła, a i tak słucham jej piosenek  ;),
więc czemu miałbym się fochać o byle obrazek.
Ja tam nie mam nic do Freezona i gratuluje odwagi do przyznania się do błędu.
U mnie masz + do szacunku  :)


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 08 Stycznia 2013, 16:11:57 »
Widzisz zimny mówiłem że ty tylko jeden będzie taki mądrala, co się będzie mądrzył. Ja tam nie mam ci czego wybaczć ponieważ nie wierzę (rodzice jak sie do tego odnoszą to inna sprawa).
Tylko niech mnie Heromag na stosie nie próbuje spalić za to że jestem ateistą więc heretykiem  ;D


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 08 Stycznia 2013, 16:16:50 »
Wav, Fast, Menel i wielu innych i wątpię, żeby Ci wybaczyli.

(...)

...Waverleya

Mów za siebie.

Mi wystarczy, że przeprosił Fasta, bo to Fast był poszkodowany, a sam obrazek na 100 procent nie jest dziełem Freezona. A Fastu jest wyrozumiałym trollem i myślę, że nie będzie robił więcej hałasu.

Co do Menelaga, napisałeś o nim i o mnie, że nie wybaczymy tylko dlatego, że wkurzałeś nas na GG, więc Cię ignorujemy. Prawda?

@Thunder - Z niego taki katolik, jak ze mnie baletnica :P


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 08 Stycznia 2013, 16:29:23 »
Napisał bym coś o nim, ale nie chcem dostać Wava pfu warna  ;D za obrażanie ludzi. Chociaż myślę że to starsze panie mogły by się bardziej obrazić gdybym nazwał go ich określeniem  ;D


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 08 Stycznia 2013, 16:34:27 »
Jako katolik, a przynajmniej osoba wyznająca zbliżoną filozofię stwierdzam że i tak się nic nie stało. Jeśli w kogoś byłoby to wymierzone to jedynie w Fasta, bo się na przeróbce pojawił. Zresztą padały mniej lub bardziej ambitne, więc to że Zimny to wrzucił nie jest specjalnie zadziwiające. Zastanawia mnie raczej co ludźmi kieruje żeby tak genialne komiksy tworzyć?...

Btw. Jak dla mnie spoko i nic się nie stało :)


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 08 Stycznia 2013, 16:45:48 »
Przepraszam, ale ja Ci nie mogę wybaczyć.
Przykro mi. Za bardzo obraziłeś wszystkich chrześcijan.
Ja bym Ci dał za to długotrwałego bana, a nawet na zawsze. Niestety znalazłeś się na liście osób, których nie lubię.
Dla mnie religia jest bardzo ważna i nie mogę patrzeć na ludzi, którzy ją tak traktują.
Chrześcijaninem jest też podobno Wav, Fast, Menel i wiele innych i wątpię, żeby Ci wybaczyli. U mnie nie masz na co liczyć.

Mam o dobre złe zdanie, ale publicznie nie będę nazywał cię heretykiem lub bezbożnikiem.

Wybacz!

Wiadomość doklejona: 08 Stycznia 2013, 13:56:41
A i przez to Twoja reputacja jest u mnie na poziomie zerowym. Nie można Cię lubić. Mam nadzieję, że Twoja reputacja sięgnie u innych też iedługo zera. U DWita już tak jest.

Jesteś na czarnej liście (póki co):
heroesa5maga
DWita
Waverleya

O nie ładnie, nie ładnie

A co Wam, moi wojujący katole, Jezus mówił o przebaczaniu win? Ha? Jakoś kiepsko Wam idzie trzymanie się zasad własnej, tak ważnej dla poniektórych, wiary. ;>

Bardzo doceniam gest Freezona. Nawet jeżeli był udawany, to czuć w jego słowach szczery żal i wstyd. Trzeba mieć wiele odwagi cywilnej, aby umieć przyznać się do błędu i za niego publicznie przeprosić. Dlatego też, w geście "łaski", udzielam Ci amnestii. :)

Żebyśmy mieli jasność - nie dostałeś bana tylko dlatego, że było to Twoje pierwsze wykroczenie. W drodze wyjątku i uznaniu zeruję Ci poziom ostrzeżenia...ale nie miej złudzeń - następny taki wyskok i Banaxe uderzy. Wierzę, jednak, że możemy zapomnieć o sprawie, a sytuacja się nie powtórzy.

A Ty, heroes5mag, jako twórca mnogich multikont, osoba niedawno odbanowana, powinieneś okazać więcej pokory. Zwłaszcza, że sprawa Twojej amnestii jest już poddawana pod dyskusję w Heavens Roomie.

Over and out.

Najpierw mag, tak szczerze (i po chamsku przy okazji), mówi że Zimny stracił u wielu osób? A spójrz na siebie waść. Dostałeś szansę poprawy i co? Już zaczynasz ją przepieprzać.
Hells, Hells, Hells... jakby to powiedzieć. Czy jeśli nie wierzę w księży to nie jestem katolikiem? Zwykłem siebie nazywać, że tako powiem, chrześcijaninem wkur*ionym. Dlaczego? To już na PW
A do ciebie Zimny, powiem ci tyle: kiedyś mnie wkur&*eś (a dokładniej w FM) ale nie brałem tego na serio, a dlaczego? Ponieważ jest to "tylko" forum. A co mi się dokładniej rozchodzi? O to że ci wybaczam i to że każdy, nawet najlepsi (nie mówię o sobie, bo nie uważam się za dobrego) mogą popełnić błąd. Także, piss joł! :D


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry