Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Taśmy Prawdy Cioci Hellscream (Czytany 15747 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 21 Stycznia 2013, 00:41:47 »
Tyle że tak dokładniej.... to jesteśmy jak Strażnik 48 z FMA:
http://randomc.net/image/Fullmetal%20Alchemist/Fullmetal%20Alchemist%20-%2008%20-%20Large%2015.jpg

Ja jestem hełmem i górną połową, Michalina jego nogami, razem stanowimy...zbroję Hellsinki!
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100429205034/fma/images/f/f4/Fma8-01.jpg

Zaś miecz to milczący od dawna Fergard.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #76 : 21 Stycznia 2013, 08:16:42 »
Każdy gada trolling, nie trolling i zrobiła się z tego pogadanka na szóstą stronę. Z przyzwyczajenia i tak będę mówił wujek Hellscream, czy tam Hells, więc "miem" to wisi.

Z kolei któż to jest na tym zdjęciu wie tylko ta dziwna osoba chowająca się pod nickiem Hellscream? Tylko sam Hellscream wie i niestety tylko jakieś spotkanie w realu albo coś by to udowodniło na 100%. Dziękuję, dobranoc.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 21 Stycznia 2013, 10:24:52 »
Trolololo ;D

Nie było mnie niecały tydzień, a tu taka rozpierducha... Ludzie, litości. Nie ma znaczenia, czy Hells jest wojskowym emerytem, czy licealistką, czy  też pedofilem po resocjalizacji, jak dla mnie może być nawet predatorem z bananem w d... użej puszce po kawie. Będzie pisać tak samo, jak za czasów Wujka (no, prawie :>), więc o co ten płacz?


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 21 Stycznia 2013, 15:18:57 »
Trolololo ;D

Nie było mnie niecały tydzień, a tu taka rozpierducha... Ludzie, litości. Nie ma znaczenia, czy Hells jest wojskowym emerytem, czy licealistką, czy  też pedofilem po resocjalizacji, jak dla mnie może być nawet predatorem z bananem w d... użej puszce po kawie. Będzie pisać tak samo, jak za czasów Wujka (no, prawie :>), więc o co ten płacz?
To chyba nie znasz pojęcia płaczu, zią. Chodzi o to że nasi towarzysze tworzą różne teroie na temat tego czy to on/ona, czy mówi prawdę itd.
Widać że nas trollouje i pewnie gdy nie jest on-line ma z nas o taaaaaaaaaaaaaaaką bekę.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 21 Stycznia 2013, 16:06:03 »
Hellscream niszczy nam mózgi :P
Choć.... ile jest czterdziesto-paroletnich kombatantów, którzy  mają tak wyszlifowany angielski jak Hells?


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 21 Stycznia 2013, 16:09:14 »
Nikt coś przecież muszą robić na wcześniejszej emeryturze :rolleyes:


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 21 Stycznia 2013, 17:35:22 »
Cała ta historia jest śmieszna i dziwna jednocześnie i po przeczytaniu 6 stron nadal nie wiem co jest co .
A teraz mały suchar dla fanów
Georga R. R Martina  ,, Nawet Stannis by się uśmiał '' (bam-dum-tsss wiem skrajnie nieśmieszne ) A co do sprawy to uważam (bez urazy Hells)
że jest to oszustwo. Tak jak wspominacie niemożliwe jest utrzymanie tajemnicy tak długo, a ponad to nie ma powodu to takiego trollingu a po trzecie w tym temacie Hells napisał/a o intrygach więc raczej mamy racje .


« Ostatnia zmiana: 21 Stycznia 2013, 17:48:26 wysłane przez GGnat » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 21 Stycznia 2013, 18:14:57 »
Moim zdaniem pora zakończyć ten temat. Nic specjalnego już nie jest wnoszone tylko puste dywagacje.

Zamykam.

P.S Autor jak chce niech wypowie się :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry