Witaj na polskim forum po¶wiêconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj siê:

Pamiêtaj:
0 U¿ytkowników i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.
Ankieta
Pytanie: Tawerna - g³ówna lokacja to:
Ma³a mie¶cina - 2 (11.8%)
Stolica jakiego¶ królestwa - 3 (17.6%)
Karczma - 9 (52.9%)
Inna propozycja (napisz jaka) - 1 (5.9%)
Piwnica ze zboczonym emerytem - 2 (11.8%)
G³osów w sumie: 17

Strony: 1 2 [3] 4 5    Do do³u Wy¶lij ten w±tek Drukuj
¦wiat Tawerny - Pomys³y, Pytania, Zg³oszenia (Czytany 12812 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 659


Swego czasu Last P±czek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 24 Lutego 2013, 20:31:35 »
A tak btw. My tu gadu-gadu o historyjkach, fabule, a w Historii Tawerny ostatnio tylko ja i Cahan siê wypowiadany (sensowniej) i reanimujemy temat w zasadzie...


IP: Zapisane
Cahan
Cz³owiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 24 Lutego 2013, 20:33:05 »
Mo¿e nie po 3 krainy, a po jednej krainie z wieloma lokacjami?
To z grupkami to jest my¶l. Ja jestem za tym aby by³a zarówno mo¿liwo¶æ tworzenia trybu grupek jak i trybu pojedynczego, zale¿nie od chêci gracza.

Ja mam ju¿ pomys³ na w³asn± krainê: Zapadlisko, ¶redniej wielko¶ci pañstewko na dalekiej Pó³nocy (klimat ala Skyrim). Pañstwo niegdy¶ skorumpowane i beznadziejnie dzia³aj±ce. Do czasu a¿ nie zosta³o sterroryzowane przez smoczycê Cahan, która swoimi despotycznymi rz±dami (oficjalny król nadal ¿yje, a nawet na tronie zasiada) doprowadzi³a do przywróceniu kraju do ³adu i sk³adu. Od czasu do czasu zapewnia ludno¶ci rozrywkê, strasz±c dzieci i porywaj±c dziewice, które zazwyczaj odnajduja siê po jakim¶ tygodniu. Jednak dawnemu w³adcy nie podobaj± siê rz±dy smoka i pragnie pozbyæ siê swojego dyktatora.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia ch³opczyca, ¿e tylko bycie feministk± ratuje jej kobieco¶æ :>
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 1 062


Uzale¿niony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 24 Lutego 2013, 20:39:02 »
Ja za¶ dorzucê swoje trzy grosze:
Mogliby¶my siê po³±czyæ w 3-5 osobowe grupki które tworzy³yby jedn± krainê i mia³yby swojego przedstawiciela wybranego przez grupê.
Ten pomys³ o dziwo ju¿ siê pojawi³ (Reuel macza³ pewno w tym palce :>). Ale co ma na my¶li pisz±c "tworzy³yby krainê"? I do czego mia³y byæ ten przedstawiciel?

P.S. Je¶li kto¶ nie bêdzie w tym uczestniczy³ to niech nie g³osuje w ankiecie.


« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2013, 20:41:09 wys³ane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian siê ucieszy, a je¶li kto¶ nie bêdzie chcia³ graæ, to bêdzie znaczy³o, ¿e go nie lubi. A przecie¿ Hadriana wszyscy lubi±, wiêc wszyscy zagraj±. Plan idealny  8)
Fast
Mo³dawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 24 Lutego 2013, 20:47:40 »
Wersja z grupkami - super rozwi±zanie.


IP: Zapisane
Viliorre

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 3


Kogó¿ diabli nioso?

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 24 Lutego 2013, 20:52:07 »
Podoba mi siê koncepcja grupek. Je¶li ka¿dy chcia³by tworzyæ swoja w³asn± krainê, to zak³adam, ¿e ca³y temat przerodzi³by siê w koñcu w "Stwórz w³asne pañstwo", czy jak± inn± herezjê. Aczkolwiek i grupki mog± nie wypaliæ, bo jedna osoba chce tak, druga tak, ¿adnej ze stron nawet nie ¶ni siê kompromis. Mo¿na zacz±æ w ten sposób, a je¶li wyjdzie kicha, to nie obejdzie siê bez wrzucenia nas do Ashanu/Enorth/Axeoth/czego¶ innego/lubiê kaka³ko [niepotrzebne skre¶liæ]
Ja mog³abym pisaæ (je¶li by mu to nie przeszkadza³o) z Fastem, bo jestem ciekawa, czy odnalaz³abym siê w czym¶ tak pozytywnie chorym. Ewentualnie kto¶, kto lubi pratchett' owskie klimaty. 
A Tawerna, moim zdaniem, powinna byæ karczm± le¿±c± przy, jak kto¶ ju¿ wspomnia³, g³ównym trakcie, A4 etc.


IP: Zapisane
¦mierciono¶ne s³oneczniki - najnowszy wynalazek czelabiñskich naukowców.
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 24 Lutego 2013, 20:52:55 »
No dobrze, mój pomys³ by³ s³aby :/
Co do tych grupek, jest to ca³kiem ciekawe rozwi±zanie i napewno urozmaici³oby ca³± tê historiê.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 24 Lutego 2013, 21:10:27 »
A nie mo¿na by podzieliæ ¦wiata na kontynenty w których by³by krainy geograficzne zarz±dzane przez Lordów/Ksiêciuniów/Pandów itp?


My tu mówimy o ca³ym globie, co¶ na kszta³t planety, krain do utworzenia nie zabraknie.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 1 062


Uzale¿niony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 24 Lutego 2013, 21:20:46 »
A nie mo¿na by podzieliæ ¦wiata na kontynenty w których by³by krainy geograficzne zarz±dzane przez Lordów/Ksiêciuniów/Pandów itp?


My tu mówimy o ca³ym globie, co¶ na kszta³t planety, krain do utworzenia nie zabraknie.
Przeczytaj co ju¿ pisali¶my... Tu chodzi o to, ¿e bêdzie wszystkiego za du¿o, oprócz ogólnego chaosu i braku sk³adu bêdzie tak, ¿e praktycznie ka¿dy bêdzie oddzieln± historiê tworzy³, a to chyba bez sensu?

P.S. Wróæmy lepiej na ziemiê, "na wyspie jest za ciasno" :P


« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2013, 21:27:30 wys³ane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian siê ucieszy, a je¶li kto¶ nie bêdzie chcia³ graæ, to bêdzie znaczy³o, ¿e go nie lubi. A przecie¿ Hadriana wszyscy lubi±, wiêc wszyscy zagraj±. Plan idealny  8)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 659


Swego czasu Last P±czek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 24 Lutego 2013, 21:22:30 »
Ewentualnie kto¶, kto lubi pratchett' owskie klimaty.
Wyobra¿a³em sobie stolicê jako lataj±c± wersjê Ankh-Morpork, tylko wybudowan± w stylu ras z M&M, no i szkoda mówiæ ale do republik Vetimari ¶rednio pasuje...


IP: Zapisane
Fast
Mo³dawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 24 Lutego 2013, 21:25:24 »
Póki co proponujê jeden kontynent. Pó¼niej w miarê rozwoju i tego, jak bardzo ta inicjatywa nam siê uda, mo¿emy siê pobawiæ w dzielenie kontynentów na skutek kichniêcia Hellsa, albo podskoków Mega Pandy.

Zauwa¿cie, ¿e podzia³ na wyspy odcina nam takie mo¿liwo¶ci jak:
a) Hanzy
b) Sojusze
c) Walka o strefy wp³ywów

Tj. to wszystko mo¿e zachodziæ miêdzy wyspami itd. ale tutaj wszyscy musieliby¶my mieæ super flotê, a bawiæ siê w Piratów z Tawerny akurat s³abo widze.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 24 Lutego 2013, 21:28:07 »
Najpierw skupmy siê na stworzeniu globu, a pó¼niej zajmiemy siê histori±.
No i dobrze by by³o gdyby kto¶ ten nasz twór ³adnie obrazowa³ ...


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 24 Lutego 2013, 21:30:26 »
Ja za¶ dorzucê swoje trzy grosze:
Mogliby¶my siê po³±czyæ w 3-5 osobowe grupki które tworzy³yby jedn± krainê i mia³yby swojego przedstawiciela wybranego przez grupê.
Ten pomys³ o dziwo ju¿ siê pojawi³ (Reuel macza³ pewno w tym palce :>). Ale co ma na my¶li pisz±c "tworzy³yby krainê"? I do czego mia³y byæ ten przedstawiciel?

P.S. Je¶li kto¶ nie bêdzie w tym uczestniczy³ to niech nie g³osuje w ankiecie.

Jest powiedzmy piêcioosobowa grupka tworz±ca krainê, nagle dochodzi do tego, ¿e ten chce tak, a tamten inaczej.Przedstawiciel grupy móg³by wiêc rozstrzygaæ spory, a tak¿e bo ja wiem, w³adaæ stworzon± przez grupê krain±.


IP: Zapisane
Viliorre

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 3


Kogó¿ diabli nioso?

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 24 Lutego 2013, 21:34:01 »
*Vetinari
Przecie¿ mamy szeroki wybór, co to, tylko Ankh-Morpork na Dysku istnieje? Jest Lancre, Kontynent Przeciwwagi, Quirm. Poza ty mo¿emy stworzyæ w³asne wersje, maj±ce tylko klimat pañstewek dyskowych.
Ja jestem za jednym kontynentem. W sumie nigdzie nie musi byæ powiedziane, ¿e to jaka¶ planeta, albo ¿e ten ¶wiat ma jak±kolwiek nazwê. Chyba najsensowniejsze by³oby przej¶cie bezpo¶rednio do kontynentu.




IP: Zapisane
¦mierciono¶ne s³oneczniki - najnowszy wynalazek czelabiñskich naukowców.
Cahan
Cz³owiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 24 Lutego 2013, 21:37:02 »
Viliorre nie wszyscy Dysk czytali i nie wszyscy s± jego wielkimi fanami ;).
A pomys³ Niebieskookiego popieram.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia ch³opczyca, ¿e tylko bycie feministk± ratuje jej kobieco¶æ :>
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 1 062


Uzale¿niony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 24 Lutego 2013, 21:38:28 »
A jak mia³oby wygl±daæ niby stworzenie takiej grupki? Jest kto¶ chêtny w ogóle chêtny (nie na sam pomys³ grupek), ale na stworzenie takiej grupki. I muszê jeszcze dodaæ, ¿e kraina nie mo¿e byæ wielka, bo olbrzymi ¶wiat mo¿e ¼le siê dla nas koñczyæ. Lokacje mo¿emy w czasie dodawaæ! Taka grupka mog³aby stworzyæ ogólny zarys krainy.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian siê ucieszy, a je¶li kto¶ nie bêdzie chcia³ graæ, to bêdzie znaczy³o, ¿e go nie lubi. A przecie¿ Hadriana wszyscy lubi±, wiêc wszyscy zagraj±. Plan idealny  8)
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do góry Wy¶lij ten w±tek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrze¿one.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajduj±cych siê w obrêbie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powi±zane z nimi loga s± zastrze¿onymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materia³y pochodz±ce z serii gier Might & Magic s± wy³±czn± w³asno¶ci± ich twórców i zosta³y u¿yte wy³±cznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry