Witaj na polskim forum po¶wiêconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj siê:

Pamiêtaj:
0 U¿ytkowników i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.
Ankieta
Pytanie: Tawerna - g³ówna lokacja to:
Ma³a mie¶cina - 2 (11.8%)
Stolica jakiego¶ królestwa - 3 (17.6%)
Karczma - 9 (52.9%)
Inna propozycja (napisz jaka) - 1 (5.9%)
Piwnica ze zboczonym emerytem - 2 (11.8%)
G³osów w sumie: 17

Strony: 1 2 3 [4] 5    Do do³u Wy¶lij ten w±tek Drukuj
¦wiat Tawerny - Pomys³y, Pytania, Zg³oszenia (Czytany 12811 razy)
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 24 Lutego 2013, 21:40:57 »
Czyli grupa stwórców stwórców. Ja siê piszê do tej grupy bo by³em pomys³odawc± i muszê mieæ co¶ od was lepiej ¶miertelnicy.


IP: Zapisane
Cahan
Cz³owiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 24 Lutego 2013, 21:41:42 »
Kto chce ze mn± tworzyæ Zapadlisko :D? Piszê siê do grupy stwórców bo jestem jedn± z tworz±cych.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia ch³opczyca, ¿e tylko bycie feministk± ratuje jej kobieco¶æ :>
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 24 Lutego 2013, 21:43:46 »
To by trzeba by³o zrobiæ now± ankietê: Czy jeste¶ chêtny wzi±æ udzia³ w tworzeniu ¶wiata tawerny? TAK/NIE (joke ;) )

A na serio to mo¿e zrobiæ jak±¶ wstêpn± listê chêtnych i je¶li bêdzie mniej ni¿ 15 osób, to po prostu zebraæ siê w jak±¶ jedn± weso³± gromadkê i tworzyæ :)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 1 062


Uzale¿niony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 24 Lutego 2013, 21:46:48 »
W sumie po co jest nam ta lista chêtnych?

Cahan, czemu nie.. ale to z tob± jutro obgadam ^_^


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian siê ucieszy, a je¶li kto¶ nie bêdzie chcia³ graæ, to bêdzie znaczy³o, ¿e go nie lubi. A przecie¿ Hadriana wszyscy lubi±, wiêc wszyscy zagraj±. Plan idealny  8)
Viliorre

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 3


Kogó¿ diabli nioso?

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 24 Lutego 2013, 21:52:37 »
Cahan, moja wypowied¼ skierowana by³a do Sojlexa, dotyczy³a ewentualnego utworzenia grupki, która mia³aby stworzyæ krainê bazuj±c± na Dysku. Tak tylko w kwestii wyja¶nienia.


IP: Zapisane
¦mierciono¶ne s³oneczniki - najnowszy wynalazek czelabiñskich naukowców.
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 659


Swego czasu Last P±czek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 24 Lutego 2013, 21:57:38 »
To¿ to ja w³a¶nie mechanizmy albo klimat miast mia³em na my¶li, nie ich kopiê... A co do lorda tyrana, to zwyczajnie pó³ roku temu ostatnio czyta³em, i mi siê zwyczajnie litera pomyli³a...


IP: Zapisane
Cahan
Cz³owiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 02 Kwietnia 2013, 14:42:48 »
Projekt Swiat Tawerny zosta³ jak zapewne wiecie przerwany. Z bólem muszê og³osiæ, ¿e Hadrian postanowi³ zrezygnowaæ z jego organizacji. Jednak¿e szkoda by by³o pu¶ciæ w niepamiêæ taki genialny pomys³. Ja osobi¶cie jestem dalej chêtna do prowadzenia projektu. Nie wiem jak Fenir.

Los ST postanowi³am definitywnie rozstrzygn±æ. Pytam siê was, Tawernowiczów, czy chcecie jego kontynuacji? Po prostu siê zadeklarujcie w tym temacie.

Je¶li projekt zostanie wznowiony to przyda³by siê kto¶, kto by przynajmniej tymczasowo zast±pi³ Hadriana. Chêtnych na stanowisko równie¿ proszê o deklaracjê w tym temacie.

W kwestii tego co mamy- mamy prolog i 3 lokacje, z czego jedna opisana w prologu.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia ch³opczyca, ¿e tylko bycie feministk± ratuje jej kobieco¶æ :>
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 02 Kwietnia 2013, 15:17:25 »
Dalej chêtny, choæ mam ostatnio troszkê g³owê zajêt± czym¶ innym.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 02 Kwietnia 2013, 16:48:08 »
Ja te¿ jestem za. Tylko musicie podaæ jaki¶ przyk³ad jak by to mia³o wygl±daæ.


IP: Zapisane
Cahan
Cz³owiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 02 Kwietnia 2013, 17:00:11 »
Mia³oby to przypominaæ PBFa, Historyjki do FM. By³aby g³ówna linia fabularna, ustalana przez kadrê dowodz±c± w danym momencie. Lokacje móg³by stworzyæ KA¯DY, ale trza by to wcze¶niej z nami ustaliæ. Czyli jak akcja zaczyna siê jak jeden z bohaterów wyrusza do Zapadliska zabiæ smoka, to jest to g³ówna linia fabu³y. W tym czasie inne postacie (niekoniecznie wy, ale postacie wasze) te¿ co¶ robi± z g³ówn± fabu³±. Niekiedy mog± j± kompletnie zmieniæ. Piszecie co¶ typy historyjki mafijne, ale d³u¿sze i lepiej sfabularyzowane. Ca³o¶æ po z³o¿eniu mia³aby przypominaæ wielow±tkow± ksi±¿kê, która powstawa³a tworzona w miarê up³ywu czasu przez wiele osób.


Na chwilê obecn± potrzebny jest zabójca smoków, który zabi³ niegdy¶ smoka Sonica, a teraz wyrusza z Tawerny na Smoczycê Cahan. Mia³ to byæ Hadrian, ale poniewa¿ zrezygnowa³ potrzeba zastêpstwa. Ten kto zechce tê rolê dostanie gotow± lokacjê pocz±tkow±, ale czeka go sporo pisania, bo bêdzie jedn± z g³ównych postaci Rozdzia³u I.


« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2013, 17:02:27 wys³ane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia ch³opczyca, ¿e tylko bycie feministk± ratuje jej kobieco¶æ :>
KaKao



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 02 Kwietnia 2013, 17:25:16 »
Pierwszy raz na forum.
Je¶li ci±gle jest mo¿liwo¶æ, chêtnie spróbowa³bym. Czyli tworzymy postaæ i mini-opowiadanka o tym, co siê z ni± dzieje? Z tego sk³adamy co¶ w rodzaju powie¶ci? Nieg³upi pomys³. Pisaæ umiem nawet nie¼le, czemu nie spróbowaæ swoich si³ w czym¶ takim?
Przy okazji, móg³bym jako¶ dostaæ ten prolog do przeczytania?



IP: Zapisane
Cahan
Cz³owiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 02 Kwietnia 2013, 17:35:53 »
Witamy na Tawernie  :). Tak, o to chodzi. Prolog zostanie opublikowany, kiedy znajdzie siê wiêcej chêtnych i/a zw³aszcza odtwórca roli smokobójcy. Niewykluczone, ¿e do tego czasu w koñcu powstanie te¿ ilustracja do prologu.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia ch³opczyca, ¿e tylko bycie feministk± ratuje jej kobieco¶æ :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 659


Swego czasu Last P±czek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 02 Kwietnia 2013, 19:38:11 »
Cahan ja jest bardzo za, ale niestety jak mówi³em, kontakt ze mn± poprzez Tawernê, obecnie nie za bardzo wchodzi w grê, a chcia³bym te¿ co¶ od siebie w³o¿yæ w ten, jak¿e ambitny (no sarcasm!) projekt. Niestety nie dysponujê nadmiarem czasu, co bêdzie siê przejawiaæ rzadk±, lub brakiem obecno¶ci na forum - i to jest powód wy¿ej wymienionego braku kontaktu. Sugerowa³bym równie¿ utworzenie osobnego poddzia³u w Hyde Parku, je¶li koncepcja PBFa siê rozwinie. Tak samo jak dla mafyji. Ale to inna sprawa. P±czek a³t.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 02 Kwietnia 2013, 19:51:10 »
Osobi¶cie jestem za. Od pocz±tku jestem za. Lubiê sobie co¶ popisaæ i powymy¶laæ. A tak w ogóle, na ile przewidziana jest praca nad tym PBF-em? Na rok mo¿e dwa?


IP: Zapisane
Cahan
Cz³owiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiadomo¶ci: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 02 Kwietnia 2013, 19:53:00 »
Na ile, tego nie wie nikt. Fabu³a i lokalizacje bêd± siê  zmieniaæ, ale bêd± one wszystkie ze sob± powi±zane. Zale¿y od aktywno¶ci, chêci ludzkich i inwencji twórczej nas wszystkich :).


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia ch³opczyca, ¿e tylko bycie feministk± ratuje jej kobieco¶æ :>
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do góry Wy¶lij ten w±tek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrze¿one.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajduj±cych siê w obrêbie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powi±zane z nimi loga s± zastrze¿onymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materia³y pochodz±ce z serii gier Might & Magic s± wy³±czn± w³asno¶ci± ich twórców i zosta³y u¿yte wy³±cznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry