Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Życiowe problemy - poradnik + dyskusja (Czytany 7264 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 02 Stycznia 2014, 19:15:19 »
Propsiki Hellsiasty.

Gdybym był tolerancyjny, nikogo i niczego nie krytykował i więcej słuchał niż mówił, to nie miałbym tak wielu -już nie przyjaciół, ta? - kolegów/koleżanek. Pa ciemu? :D Bo nie byłbym sobą ^_^

A jak nie jest się sobą, tylko kimś innym - to jak już Cahan zauważyła - jest to suabe :D


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 02 Stycznia 2014, 19:17:07 »
Bo ja mam dryg to zabijania tematów, w których odpowiadam. ;c

BTW, cieszcie się i piszcie w tym wątku, bo pewnie Loczek go Wam zamknie tak samo jak "Jak żyć?" Syla.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 02 Stycznia 2014, 19:18:06 »
I jeszcze jeden powód, czemu poradniki nie mają sensu: Ludzie natychmiast widzą twoją poradnikowość, sztuczność twojego zachowania. Wymuszoność. I od razu stajesz się creepy, tryhardem, przegrywem, lamusem. Spomiędzy "szukać przyjaciół dzięki choćby i najlepszemu poradnikowi", a "nie mieć przyjaciół", lepszą jest opcja druga.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 02 Stycznia 2014, 19:18:45 »
Prawda, zmieniłabym na znajomych, ale uznałam, że o przyjaźni i podrywach też by można tu w przyszłości pisać.


Moi przyjaciele też mnie krytykują, a ja krytykuję ich. Czasem z bluzgami i obrażaniem się wzajemnym. I wszyscy są szczęśliwi  ^_^. Jednak, co przejdzie z kumplem, którego zna się dłuższy czas, nie przejdzie z nowo poznaną osobą.

Mam troje przyjaciół i dobrze mi z tym. Każde jest inne. No i mamy różne charaktery, ale przynajmniej część zainteresowań wspólną. W sumie, to się dziwię, że się jeszcze nie pozabijaliśmy...


Jeszcze raz co do bycia miłym- znam małolaty, które na dzień dobry mówią ci "Masz krzywy ryj". Szczerze wyrażają własne zdanie. Niby dobrze... Jednak tak się nie  robi! Chodzi o coś takiego.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 02 Stycznia 2014, 19:21:40 »
Ludzie, kolejny temat typu "jestem samotny, nie wiem jak rzyć" xD Naprawdę nie macie lepszych rzeczy do roboty? Ja na ten przykład uważam, że Arkham City samo się nie przejdzie ^_^ Na szukanie przyjaciół mam wyje..... bo to i tak kończy się w moim przypadku forever alone ;D Tak więc zamiast się użalać preferuje życie samotnika ^^


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 02 Stycznia 2014, 19:22:03 »
Temat ,,Jak zyć" był akurat fenomenalną rozprawą na temat bezsensowności i bezcelowości ludzkiej egzystencji... do dzisiaj nie rozumiem czemu został skasowany :(

Swoją drogą ten temat naprawdę ma potencjał, a ja na serio zjadłbym coś w McDonaldzie...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wNLTwnk6d_U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wNLTwnk6d_U</a>


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 02 Stycznia 2014, 19:33:22 »
"Jak żyć" było piękne B]


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 02 Stycznia 2014, 19:35:02 »
Było. I nawet nie taki straszny spam tam robiliśmy ;)

To teraz macie substytut, w sumie to się zwiera w "Jak żyć". By w końcu życie bez znajomych i przyjaciół jest płytkie i niekompletne.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 02 Stycznia 2014, 19:35:44 »
I dlatego mamy Tawernę <3333


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 02 Stycznia 2014, 19:47:50 »
Tutaj macie kilka praktycznych porad, nie w stylu: ,,bądź miły" :D
Konkretne sytuacje i błędy, których lepiej nie popełnić ^_^
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=quqJj7PtKXI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=quqJj7PtKXI</a><a href="http://www.youtube.com/watch?v=8-CcWLf6XBY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8-CcWLf6XBY</a>
NIEDZIEL! Zwróć uwagę na poradę nr. 19 w drugim filmiku!


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 02 Stycznia 2014, 19:49:29 »
Wiesz Fast- ja bym się na większość z tych rzeczy nie obraziła.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 02 Stycznia 2014, 19:51:37 »
Jaaa tam nie wieeem ^_^


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 02 Stycznia 2014, 19:55:59 »
Kolejny temat który należy zamknąć.... zaraz wróc, przecie to fajny temat bo na kanwie waszych rozmów więc zostaje na złość Hellsowi.

A odnośnie meritum tematu to nie istnieje żaden "uniwersalny" poradnik na poznanie przyjaciela/cióki bądź dalej chłopaka dziewczyny. Sami musimy ten przepis odkryć, każdy z nas jest indywidualny więc inaczej to będzie wyglądać.
Więc lepiej nie łasić się na takie złote poradniki bo to tylko strata czasu i pieniędzy. Sami dojdźmy do tego.

Teraz oczekujcie Menelaga ;D


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 02 Stycznia 2014, 20:01:53 »
Cytuj
Kolejny temat który należy zamknąć.... zaraz wróc, przecie to fajny temat bo na kanwie waszych rozmów więc zostaje na złość Hellsowi.
Dzięki mojej podwójnej psychologii macie swój temat. ;> W kwestii punktów uznania proszę pisać do Martina. 8)


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 02 Stycznia 2014, 20:39:31 »
Simple guide by N
1. Bądź sobą
2. Profit

Serio, o ile obracamy się w towarzystwie ludzi o tych samych/podobnych zainteresowaniach to szansa na znalezienie przyjaźni/ znajomości jest bardzo duża. Chyba że jesteśmy chłodni, oschli, i megakrytyczni do wszystkiego. Naturalność to najważniejsza cecha, samemu poznałem tak kilka osób ( w tym przyjaciela obecnie będącego na odwyku). Warto pozbyć się także nieśmiałości, mówi to introwertyk. Mam dobre, stałe grono przyjaciół i dobrych znajomych, którego nie zamieniłbym na żadne inne, zdobytych właśnie w taki sposób jaki opisałem.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry