Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Hellsowersum AMA (Czytany 2805 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« : 25 Maja 2014, 22:18:03 »
Z racji, iż:
a) posiadam nadmiar wolnego czasu;
b) cierpię na przerost ego (jakbyście nie wiedzieli :>);
c) ludzie zadajo pytania, a nie dostajo odpowiedzi...
... postanowiłem otworzyć ten oto AMA* topic, gdzie każdy, kto ma czas i ciekawość, może zadawać dowolne pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z "Hellsowersum", gdzie osadzone są moje opowiadania, moje FM-y i PBF, który według prognoz Fenira nigdy nie wyjdzie z bety (Fenir twierdzi, że dopiero jego dzieci skorzystają, a że Fenir jest rudą wredotą...)

So, ask away.

Pzodrawiam,
Hellscream.
AMA - Ask Me Anything



IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Maja 2014, 12:38:09 »
1. Dlaczego nie stworzysz wikii?

Swoją drogą ta o M&M jest tak marnie rozbudowana... Ale może to i dlatego że jakiegoś gigantycznego lore to seria nie ma...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26 Maja 2014, 12:51:16 »
Cytuj
1. Dlaczego nie stworzysz wikii?
Gdyż primo: nie chcę walczyć z edytowaniem stron, secundo: wolę bardziej osobiste podejście do "fanów" (mogę Was tak nazywać? :3)... A poza tym, moja twórczość nie ma żądnego, ani cult, ani mainstream followingu, by jej robić wiki. :P

Pozdrawiam,
Hellscream


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 26 Maja 2014, 15:04:05 »
Tworzenie wiki jest banalne, zwłaszcza jeśli możesz liczyć na czyjąś pomoc (a masz Ferga i tak dalej). Techniczna strona to naprawdę nic trudnego, sam mam moją eirańską, to właśnie brak zainteresowania zaważył na tym, że od dawna nic tam nie pisałem. Ale twoje "dzieła" raczej mają trochę czytelników (nie wiem czemu).


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 02 Czerwca 2014, 19:03:46 »
Ptakuś, Ty jesteś taki milutki, że nawet Twoja chamska reklama nie jest chamska. :3

Poza tym, wskazywanie na Fergarda jako pomoc techniczną jest chybione, bo ten człowiek jest przeciwnej stronie skali, na której drugim końcu stoi technofil. :P

BTW, bump.


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 22 Sierpnia 2014, 13:14:35 »
Mam DBA pytania:
1) Czym jest Gildia i czym się zajmuje?
2) Dlaczego się tyle światów przeplata? ( np. w GzP)


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 22 Sierpnia 2014, 20:27:01 »
Co za kretyn cię namówił, żebyś wywalił rasę ludzką z uniwersum? : |


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 23 Sierpnia 2014, 00:01:32 »
Zachowam się nieuprzejmie i najpierw odpowiem na pytania Ptakuby.

1.
Cytat: Ptakuba
Co za kretyn cię namówił, żebyś wywalił rasę ludzką z uniwersum? : |
Pewien zdziecinniały, pierzasty niedorozwój (hańba mu!), ale nie pamiętam, jak się nazywał, bo mentalne śmiecie się wyrzuca, a nie składuje. : /

2.
Cytat: J'Bergo
Czym jest Gildia i czym się zajmuje?
Mógłbym napisać bardzo wiele, ale pokrótce można powiedzieć, że jest to niezależna od jakichkolwiek establishmentów organizacja skupiająca "wybitne jednostki", założona w połowie XX wieku. Pełna nazwa nie będzie nigdy podana to publicznej wiadomości, za to w elfickim-angielskim można zastąpić ją skrótem GDA, którego też często używam.
Pełna nazwę zna Fergard, ale jej nie ujawni, gdyż wypowiedzenie lub nawet napisanie jej przywołuje Hellsika, który wyrwie waszą duszę i rzuci na pożarcie Deadite'om z serii Martwe Zło.

3.
Cytat: J'Bergo
Dlaczego się tyle światów przeplata? ( np. w GzP)
Umm, możesz skonkretyzować?


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 23 Sierpnia 2014, 00:14:43 »
Tzn. dlaczego w moim konkretnym przykładzie są: bóstwa nordyckie, ludzie, orkowie i elfy, nieumarli, draugry, magia, nowoczesny sprzęt i tak dalej. Wszystko występuje obok siebie i dla każdego jest to normal & no problem. Przypuszczam, że nie znam historii uniwersum, ale to mi właśnie objaśnij - dlaczego te wszystkie podmioty egzystują obok siebie?, albo raczej poducz mnie historii Hellsowersum  ^_^


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 23 Sierpnia 2014, 09:26:47 »
albo raczej poducz mnie historii Hellsowersum  ^_^

Hellscream żyje we własnym, wyimaginowanym świecie na co dzień - i tak tego nie ogarniesz :3

Hellsik będzie zły jak to przeczyta ^_^ :*


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 23 Sierpnia 2014, 12:47:37 »
Cytuj
Tzn. dlaczego w moim konkretnym przykładzie są: bóstwa nordyckie, ludzie, orkowie i elfy, nieumarli, draugry, magia, nowoczesny sprzęt i tak dalej. Wszystko występuje obok siebie i dla każdego jest to normal & no problem. Przypuszczam, że nie znam historii uniwersum, ale to mi właśnie objaśnij - dlaczego te wszystkie podmioty egzystują obok siebie?, albo raczej poducz mnie historii Hellsowersum  ^_^
Rozpisywałem się na temat mojego uni w 10 stronnicowych esejach, ale to i tak za mało, by zadowolić i mnie, i Rakumbę. x] Polecam przeczytać jak najwięcej niskiej jakości tworów (nie oszukujmy się, pierwsze moje opowiadania nie mają wysokiej wartości merytorycznej x]) i zabawić się w nitpicking. A najlepiej wypatrywać z nadzieją powstania mojego PBF-a i puiblikacji opowiadań w nowej wersji uniwersum, nazywanej roboczo Hellsowersum 2.0.

Zaś chcąc powiedzieć Ci jak najwięcej w zwięzłej wypowiedzi - miejscem mojej twórczości jest Ziemia, w której historia potoczyła się alternatywnym torem. Czas ludzkości jako dominującego gatunku przeminął bezpowrotnie około 10 000 lat temu, w tym samym okresie planeta powitała magię i zaczęły rozwijać się gatunki bestioludzi, a także stworzono inne rasy, które przyjął określać mianem "kreacjonistycznych" (i.e. zostały stworzone przez bogów lub istoty o zbliżonej mocy).
Bóstwa nordyckie, orkowie, elfy, nieumarli i draugry, magia i nowoczesny sprzęt koegzystują obok siebie, gdyż jak każdy autor czerpałem inspirację z wielu źródeł. Jednym z największych jest mitologia nordycka, stąd obecność wszelkich Odynów, Midgaardów, Svartalfarheimów, draugrów, jotunów etc.

Naprawdę trudno mi odpowiedzieć na takie szerokie pytanie bez tworzenia ściany tekstu, ale jakby co, to ask away. ;)

Pozdrawiam


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 23 Sierpnia 2014, 12:54:00 »
No dobra, czyli rozumiem, że: sporo ludzi wykitowało (Khajiici pewnie wszyscy  ^_^ ) i pojawiła się magia oraz różne stwory, gatunki. No wszystko logiczne i jasne, спасибо.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry