Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes II - Problem z dźwiękiem (Czytany 4382 razy)
Gnapek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 31 Stycznia 2009, 21:45:19 »
Witam. Dziś postanowiłem zainstalować Heroes'y II i niestety mam problem z odtwarzaniem muzyki stereo. Po zainstalowaniu gry uruchomiło się intro i wyskoczył błąd przy czym zmieniając mi dźwięk na MIDI. Trochę się dziwie ponieważ kiedyś na niemieckiej wersji w Windowsie XP wszystko było ok. :ok:

Wersja jaką mam to Gold w polskiej wersji językowej. Mam Windows'a XP Pro SP3. Pomożecie?

Taki błąd wyskakuje:



IP: Zapisane
Szatan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18 Kwietnia 2010, 15:30:47 »
Polska wersja Gold jest okrojona z muzyki CD. Tyle.


IP: Zapisane
lalalala
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08 Sierpnia 2010, 11:52:30 »
Odnośnie tematu, ktoś mi powie jak to jest z tym dźwiękiem?

Jest normalna ścieżka dźwiękowa, taka trochę retro i mi działa.

Ale pisze (mam wersję z kolekcji HoMM) że można sobie zrobić płytę z oryginalną muzyką. I teraz 2 pytania:

1. Jak to możliwe że mam mieć płytę z jakąśtam ścieżką dźwiękową, skoro do gry potrzebna jest płyta? (samo dołączanie do gier nie wchodzi w rachubę)

2. Co to za muzyka? Jakaś nowa czy może ta sama bo coś pisało o ścieżce z HoMM IV ale może się przewidziałem...?


IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 28 Sierpnia 2010, 22:01:36 »
Ja też mam polską wersje Golda bez muzyki CD, ale ściągnąłem angielskiego Golda i zamontowałem obraz w Deamonie. Dzięki temu mogę się cieszyć muzyką CD stereo.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry