Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Startowe jednostki bohaterów oraz Rytualny Loch (Czytany 1795 razy)
Mathew19951

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« : 24 Lipca 2020, 11:35:57 »
Witam - generalnie robię sobie mini modzika, rebalansującego największe w mojej opinii bolączki HV. Większość rzeczy udało mi się już zrobić samodzielnie (zwiększenie energii mroku, poprawa statystek źle wyszacowanych wg mnie jednostek, obniżenie przyrostu jednostek Nekropolis w mieście na rzecz większego skupienia się na nekromancji, poprawa przyrostu w Lochu, portrety bohaterów, przebalansowanie rozwoju Nekromantów), ale nadal nie udało mi się podołać dwóm wyzwaniom:

  • Zmiana jednostek startowych (chodzi mi o to, żeby np. Naadir zamiast z 0-3 duchami starował z 1 liszem, tak jak pewna bohaterka w Sylvanie startuje z jednorożcem).
  • Zmiana limitów przyrostu minotaurów i krwawych dziewic pod wpływem Rytualnego Lochu na bardziej funkcjonalne.

Próbowałem przekopywać się przez różnej maści poradniki, również anglojęzyczne. Nawet w jednym był dział poświęcony zmianie jednostek startowych, ale jego treścią okazała się samotna kropka :P Domyślam się jedynie, że należy zrobić coś w skryptach, ale po przekopaniu się przez tamtejsze pliki stwierdzam, że nie znalazłem nic co by mi tutaj pasowało...
http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/modding_wiki/scripting:advmap:addherocreatures


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry