Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: co sądzicie o grze
wspaniała - 3 (50%)
dobra - 1 (16.7%)
morze być - 0 (0%)
nie podoba mi się - 2 (33.3%)
nie lubię takich gier - 0 (0%)
Głosów w sumie: 6

Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Call of Duty 1-5 dyskusja ogólna (Czytany 6767 razy)
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 28 Lutego 2009, 21:02:40 »
Oj, już tak nie "nowopomysłuj" ;) - w każdej współczesnej strzelance są różne pojazdy, którymi da się sterować (vide UT3 nie rzucając beretem daleko). Myślę, że ominęło to czwórkę ze względu na balans w multi, bo już teraz (w COD4) jest masakra jak ktoś zdobędzie nalot, a już strach pomyśleć o tym helikopterze, który tak przeze mnie obrasta co sesję takimi tonami przekleństw, że nie rzadko mojemu bratu uszy więdną jak słucha :D Wzywanie psów musieli dodać, bo w czasach drugiej wojny jeszcze nie znali odrzutowców xP
Cytuj
nowe bronie (np. miotacz ognia) |||  65 levelów dla żołnierza (w CoD4 było 55)
A to się musiało pojawić, takie są wymagania sequeli, że zawsze musi być więcej i bardziej soczyście.
Ale zupełnie masz rację z przechodzeniem kampanii przez neta w trybie cooperacji. To jest po prostu jedyny i największiejszy gwóźdź tej części. Gra się nieziemsko, po prostu.
Cytuj
Tryb multi jest fajny i przede wszystkim ze względu na niego chcę mieć tą grę
To kup już teraz CoD 4 Game of the Year Edition, bo tryby multi tych dwóch gier zupełnie się nie różnią poza broniami i innymi nazwami Archievementów. No i czwórka jest lepiej wyważona. Ja bym tak zrobił na twym miejscu.


« Ostatnia zmiana: 28 Lutego 2009, 21:09:43 wysłane przez [pemo4402] » IP: Zapisane
fanatyk heroes

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Słońce mnie spala, a twój głos dopala

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 01 Lipca 2009, 17:49:35 »
Dla mnie CoD 4 jest nudne mimo fajnej grafiki to grywalnośc jest słabsza od 2 i do tego gra jest prosta ja ją w 3 dni preszedłem na normalnym poziomie


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 01 Lipca 2009, 18:35:53 »
To zapraszamy do multi.
Ja przeszedłem single'a w jeden wieczór xP


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry