Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 29    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Osiemnasta (Czytany 82604 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 21 Sierpnia 2013, 14:06:13 »
Słuchajta, dwie poszlaki:

1) Mord Cahan został napisany już w zupełnie innym stylu. Może to wynikać z tego, że wystraszyli się analizy tekstu przez Sylatha (co możemy potwierdzić już tylko połowicznie: Sylath niewinny; Cahan nie wiadomo), a dalej zabili Cahan obmyślając dobrą strategię.
EDIT: Oczywista oczywistość - druga strona medalu - mylimy się i tylko nam mieszajo.

2) Mafia zamordowała odkurzaczem, a zatem:
- albo chcą mnie wrobić [amatorszczyzna... ja bym zrobił dużo lepszy opis śmierci]
- albo mafia / ktoś z mafii obdarzony jest poczuciem humoru, który toleruje moje żarty [w to grono łapałaby się Cahan]

Wniosek?

Linczujemy Hadriana.


« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2013, 14:25:26 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 21 Sierpnia 2013, 14:29:58 »
Cytuj
[Wczoraj o 23:08:54] ♣ Revold: Przecież to ja byłem w Mafii i zrobiłem sepuku żeby namieszać Wam w głowach.

Jak widać Revold jest w mafii i sam się do tego przyznał

Więc wszystkie osoby które chronił są w mafii:

Cytuj
- Sylath
- Hadrian
- Sonic
- "Kochanki",
- FM,
- Fairytail,
- Hells III
Potwierdza to jeszcze fakt, że Sylath był w mafii tylko Niedziel pomylił się przy pisaniu wyników linczu....

Dlatego, więc Dziś trzeba zlikwidować Sonica i dobić miasto.. yyy znaczy mafię.

Dalej :
Cytuj
DL
Kocica
Disco Disco(jak to określił Hells z Fastem)
Andre94nt
Hadrian
Ikee
Fast
Hells I

Są niewinni i nie wolno ich linczować.
Na dodatek Kocica jest Ojcem Mateuszem, więc trzeba ją chronić, aby mafia jej nie zabiła w mordzie, bo stracimy i deta i księdza

Cahan była niewinna.Poprostu Niedziel się pomylił i wysłał jej złe PW. Cahan miała być Opryszkiem

Więc kończąć Dziś Sonic

@Fast

Nie uda Ci się   ;)


« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2013, 14:45:12 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 21 Sierpnia 2013, 14:38:17 »
Coz pomylilem sie, to sie moze zdarzyc kazdemu. Jednak nie uwazam tego linczu za stracony. Przeciwnie dzieki temu zyskalismy kilka ciekawych informacji. Mialem racje co do niewinnosci Cahan, zobaczymy co przyniesie nam jej testament. Jesli nic ciekawego to glosuje na Hadrasa. Przeslizguje sie to tu to tam, a jest na swieczniku kilku graczy od poczatku.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 21 Sierpnia 2013, 14:42:12 »
Nikciasty, zaraz przejmę bezpośrednią kontrolę nad Tobą normalnie!

Miśki sytuacja wyglądała tak, że stworzyły się dwa wyraźne obozy, jeden głosujący na niewinnego Sylatha, drugi na Cahan. Nie było mnie wczoraj, więc ciężko mi określić jakie były nastroje przed linczem, ale wydaje mi się, że mafia mogła się nieco wypłoszyć tego, że może stracić swojego [zgodnie z teorią Hellsa] smoka i przynajmniej dwoje mafiozów głosowalo na Sylatha. Niestety z tej grupy zabiłbym najchętniej wszystkich.

Forumową Mafię za to, że nie ma awatara.
Fairytail za to, że go w ogóle nie znam.
MiSiego za to, że się nie rzuca w oczy.
andre94nt dla formalności.
Kocicę by tradycji stało się zadość.
No a DL tak rykoszetem.

Cytuj
Sylath (Kocica, Cahan, andre94nt, Forumowa Mafia, Fairytail, MiSi, DiamonLady)
Cahan (Disconnected, Nikt, Sonic, Sylath)
Nikt (Sojlex)
Kocica (Hadras)
Andre94nt (Hadrian)
Hadras (Loczek)

Cytuj
Coz pomylilem sie, to sie moze zdarzyc kazdemu. Jednak nie uwazam tego linczu za stracony. Przeciwnie dzieki temu zyskalismy kilka ciekawych informacji. Mialem racje co do niewinnosci Cahan, zobaczymy co przyniesie nam jej testament. Jesli nic ciekawego to glosuje na Hadrasa. Przeslizguje sie to tu to tam, a jest na swieczniku kilku graczy od poczatku.

ale nie wiemy czy Cahan była niewinna ;D Łorewer.

Czym ja się przejmuje i tak pada Hadrian...


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 21 Sierpnia 2013, 15:27:27 »
Wczorajszy lincz i mord wiele dały, tylko szkoda Mi zabicia Syla bo dobrze prawił a sam zwracałem na to uwagę. Niestety racjonalna obrona przegrała wobec pustych ataków i zrzut. Odnośnie Cahan była moim celem na lincz a tak dupa. I jak patrzę to na morderstwa mafii to mam wrażenie kto tak działa tylko potrzeba mi umykającego szczegółu który może dziś znajdę.
Na dziś prawdopodobnie zagłosuje na Hadiego. Powód? Jego post analityczny który widziałem kojarzy się mi z naukami Revcia i konsultacjami co jak napisać i wysłać. Taki ładny, wypieszczony, dopracowany i z kolorkami post do którego nikt nie doczepi się bo dobrze wygląda Teraz doszły jak widziałem groźby samobója przez focha. Coś jest na rzeczy ;)

Oczywiście zdanie zmienić mogę o ile obroni się dobrze "Fochacz".

Fastu together let them SkyFall?


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 21 Sierpnia 2013, 16:28:12 »
Z Hadrianem to prościej. Grozi samobójstwem? Musimy spełnić warunki, o których mówi, i się chłopak zabije i będzie spokój. :P


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 21 Sierpnia 2013, 16:52:16 »
Dobra, myślenie stop!

Dzisiaj zabijamy disco disco!

BTW: Znalazłem archiwalną fotę zindoktrynowanych znajomych, nawet ich do gry wrzucili:




« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2013, 17:02:17 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 21 Sierpnia 2013, 16:56:58 »
Dobra, teraz paczymy na DiamondLady.

Cytuj
W następnym linczu musi zginąć Cahan. Kocica, czemuś mnie namówiła do złego? :(

edit: :oooo

Co jest w tym źle? To, że ja mam moderatorskie moce i widzę daty ostatnich edycji postu. W poście DiamondLady NIE MA żadnych adnotacji o edycji, tak więc albo NIGDY nie był on edytowany, albo został zedytowany w ciągu 3 minut od napisania (wtedy system nie zapisuje). Wniosek? To zaskoczenie jest udawane, gdyż post DiamondLady został napisany 4 minut po poście Niedziela. Mamy dwie możliwości.

a) DiamondLady zaczęła pisać post przed obwieszczeniem Niedziela. Przyszła dokończyć, ALE... system wtedy nie dałby jej wysłać posta, najpierw pokazałby, że wysłano wcześniej wiadomość. DL zobaczyłaby wtedy post Niedziela.
b) DiamondLady nie zobaczyła postu Niedziela, ALE... gdy otwiera się temat, automatycznie wyskakuje ostatnia nieczytana wiadomość. Jaki jest wiadomość bezpośrednio przed postem DL? Wiadomość Niedziela.

Prosty wniosek, jeśli ktoś jeszcze nie zrozumiał mego toku rozumowania - zdziwienie DL jest udawane. I to kiepsko.

Wniosek długofalowy? Dzisiaj pod piach prowadzimy Disco Disco, a jutro ciśniemy DL zamiast Hadriana. 8)

EDIT:
O właśnie, mówię o czymś takim, bo mi się Fast wtrącił w kolejkę.


« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2013, 16:59:02 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : 21 Sierpnia 2013, 17:11:44 »
Czy tylko ja widzę w Andre zagrożenie? Przecież to nielogiczne. Mafia postanowiła poświęcić Cahan ze względu na to, że i tak by ona zginęła w linczu miastowych. Manewr, który był bardzo przewidywalny. Andre wyczuł to po tym jak mu się udało wybić Sylatha, który i tak dobrze myślał. Nie wiedział, albo nie pomyślał jednak jaki będzie tego efekt uboczny. Miastowi już zdążyli napisać, że następnie głosują na Cahan i tu właśnie pojawiła się tylko jedna dla niego opcja, poświęcić ją. Wiedział, że nie może nikomu ufać, po tej pomyłce, więc postanowił być rozsądniejszy i nie wtrącać się potem w zbyt pogmatwane rozmowy. Andre jest wg. mnie winny, ponieważ oprócz poszlaki ma też motyw i tego się trzymam.

BTW. Zbyt dużo osób wpadło w pole minowe zastawione przez mafię.

Next głosowanie: DL. Sorry, but true. Hells pokazał mi co się mogło wydarzyć. Nie będę powtarzał.

EDIT: @Fast wyjaśnij kto jest od lewej do prawej, bo nie rozumiem.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 21 Sierpnia 2013, 17:22:44 »
Dobra:
1. Disco disco
2. DL
3. Andre

Nawet pisałem wielkie podsumowanie o tym ostatnim, ale mi się odechciało. No, ale Ikke nieco skrobnął, no to spoko.

Aby rozwiać wątpliwości:
Cytuj
Eldo czy Andre jest miastowym?



IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : 21 Sierpnia 2013, 17:28:36 »
A mnie dla wyjątku nie pasuje zachowanie Kocicy.
Mówię wam, że Sylath jest w mafii. Jeszcze możecie zmienić głosy :). Najpierw historia z opisem mordu, teraz desperacka próba obrony. To śmierdzi i cuchnie z daleka. Zdecydowany głos na niego i zachęcam wszystkich do zrobienia tego samego :).
Jak widać, tutaj, ona, wręcz zachęca do wysłania głosu na Sylatha, co nie byłoby niczym dziwnym gdyby nie jej późniejszy post, w którym napisała:
Mistrzynią gry nie jestem nikogo też do głosu na Sylatha nie namawiam. Róbcie sobie co chcecie. Ja już swój głos wysłałam.
To wzbudziło moje podejrzenia, bo czemu nagle przestała zachęcać do poparcia jej wyboru? Zwłaszcza, że już podobno wysłała swój głos. Czyżby przestała liczyć na to, że ktoś ją posłucha? A może zauważyła, że ludzie i tak to zrobią, więc nie musi się już wysilać. Tak czy siak, widać, że miała w tym jakiś cel.
Dlatego mój dzisiejszy głos idzie na nią.
Jutrzejszy natomiast na DL. Powodów nie wymienię, gdyż Hells napisał już to co chciałem napisać, a nawet więcej.


IP: Zapisane
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : 21 Sierpnia 2013, 17:34:21 »
Hellscream odpowiedź jest prosta. Nigdy nie zwracam uwagi na ten czerwony pasek u góry. Jak tylko się pojawia to drugi raz klikam wyślij wiadomość :P Co do dzisiejszego linczu to jeszcze się zastanowię.


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : 21 Sierpnia 2013, 17:50:46 »
POJEBAŁO WAS?????? SYlatha zabić? :huh:
Albo w mieście jest za przeproszeniem banda idiotów albo tutaj znajduje się cała mafia:
Sylath (Kocica, Cahan, andre94nt, Forumowa Mafia, Fairytail, MiSi, DiamonLady)
Mord Cahan zamącił mi w głowie, ale nie przejmowałbym się nim zbytnio. To czy była w mafii czy nie nie ma znaczenia. Ważne, że nie żyje (tak mam wciąż uraz za zamknięcie burdelu).
Cahan (Disconnected, Nikt, Sonic, Sylath)
Hadras (Loczek, Ikee)
Nikt (Sojlex)
Kocica (Hadras)
Andre94nt (Hadrian)

Porównajmy z tym:
Nnoitra (Nikt, Hadras, DiamondLady, Sylath)
Thunder510 (Nnoitra, Kocica, Forumowa Mafia)
Sojlex (MiSi, Cahan)
Kocica (Loczek, Fast)
Nikt (Sojlex)
Fast (Fairytail)
Hellscream (Hadrian)
Hadras (Thunder 510)
Hadrian (Andre94nt)
Niedziel (Hellscream)

Z II grupy ponownie Kocica i Forumowa Mafia głosują tak samo. Loczek wciąż bezpiecznie. Nie chce mi się analizować reszty grup wystarczy mi tyle. Sam chciałbym dowiedzieć się czy w II grupie jest mafia, bo to nam dużo da. Po usunięciu II grupy zająłbym się grupą I powstałą po 2 linczu. Także na dziś Kocica lub FOrumowa Mafia. Ja bym ubił Forumową. A i dlaczego chcecie głosować na Disconnecta? Jak tak patrze na lincze to wygląda mi na czystego.



IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : 21 Sierpnia 2013, 17:52:46 »
Forumową. A i dlaczego chcecie głosować na Disconnecta? Jak tak patrze na lincze to wygląda mi na czystego.

Bo tak Hells powiedział  ;P


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : 21 Sierpnia 2013, 17:53:35 »
Cytuj
A i dlaczego chcecie głosować na Disconnecta? Jak tak patrze na lincze to wygląda mi na czystego.

W imię zasad.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 29    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.16 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry