Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 78    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Instalacja, błędy, komunikaty itp (Czytany 466370 razy)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 14 Października 2011, 09:15:36 »
UWA CZY WY NIE UMIECI CZYTAĆ? Wszystko jest dokładnie napisane jakie karty graficzne są obsługiwane trzeba czekać na wieści od ubi które prawdopodobnie niedługo naprawi ten fakt z kartami i wszystko dla wszystkich będzie  chodziło prawidłowo ;)


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
dark champions

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 14 Października 2011, 09:18:15 »
Ja mam taką konfigurację:
8gb RAM Kingston
GeForce GT 440
Intel Core i3 2120
system Win 7 64-bit
i mi też nie chodzi ;/


IP: Zapisane
Filthy

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 14 Października 2011, 09:20:58 »
UWA CZY WY NIE UMIECI CZYTAĆ? Wszystko jest dokładnie napisane jakie karty graficzne są obsługiwane trzeba czekać na wieści od ubi które prawdopodobnie niedługo naprawi ten fakt z kartami i wszystko dla wszystkich będzie  chodziło prawidłowo ;)
Oby tak było !

Bo sytuacja w której demo śmiga, a pełna wersja odmawia współpracy jest delikatnie mówiąc dziwna.


IP: Zapisane
mrocco22

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 14 Października 2011, 09:55:08 »
Jedna wielka lipa z tą grą...


IP: Zapisane
vystelior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 14 Października 2011, 09:57:23 »
Pierwszy raz spotykam się z takim czymś, żeby demo działało na ogromnej większości grafik, a w dniu premiery miało takie ograniczniki.
 
Drodzy użytkownicy podważający umiejętności czytania u niektórych- wątpię, żeby komukolwiek przyszło do głowy przed kupieniem gry sprawdzić czy czasem w dniu premiery nie będzie okrojonych grafik ;]] Także ruszcie główkami i zastanówcie się 5 razy zanim po raz kolejny zwrócicie komuś na to uwagę. Krytykować  bez zastanowienia to każdy potrafi.

Ubisoft dał ciała moim zdaniem. Wszystko może i byłoby ok, gdyby nie fakt, że demo chodziło  na wielu grafikach.
Druga sprawa dość żenująca jak dla mnie to mus założenia konta przed odpaleniem gry. De facto i tak nie będę z tego dziadostwa korzystała.
Trzecia sprawa to ponad 500Mb patcha na dzień dobry do ściągnięcia. Czy producenci gry nie pomyśleli, że niektórzy mają coś takiego jak internet bezprzewodowy z ograniczonym transferem ? Wyobraźcie sobie sytuację, że ktoś ściąga ten patch czeka na niego 4 czy 5 godzin, po czym zadowolony chce odpalić grę,a tu niespodzianka- nie ma odpowiedniej grafiki na premierę.! Czy tylko ja w takiej sytuacji miałabym ochotę wyrzucić laptopa przez okno ? ;)   



IP: Zapisane
Filthy

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 14 Października 2011, 10:06:44 »
Podpisuję się pod każdym Twoim słowem.

Martwi mnie tylko jedno - skoro w dniu premiery jest już tak wielki patch, który jednak nie naprawia problemu z grafiką, to oznacza, że:

a. twórcy dobrze wiedzieli, że do pudełek pakowany jest wadliwy produkt,

b. chociaż zrobili tak dużą łatkę to jednak nie naprawili problemu z kartami. Może w ogóle tego nie zrobią? Info na pudełku dowodzi, że problem BYŁ IM ZNANY i pomimo robienia tak dużej łatki nic z tym nie zrobili...  :P


IP: Zapisane
SKOTI85

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 14 Października 2011, 10:55:04 »
Masakra normalnie :/


IP: Zapisane
mrbigos

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 14 Października 2011, 11:02:08 »
Może będzie jak z Batman: Arkham Asylum? Czekaliśmy ponad miesiąc na łatkę... A co do Ubisoft'a to zawiodłem się... Zawsze uważałem to za najlepszą firmę... Jak do tygodnia nie będzie łatki czy naprawią coś to chyba pobiorę ten 20mb plik zwany "crack'iem", bo to są jakieś jaja ;/. Mam oryginała, a bez crack'a na razie nie pogram... Ale poczekam...


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 14 Października 2011, 11:08:46 »
Czytając ten temat widzę, że i tak mam szczęście, że w ogóle odpaliłem grę   ;) .


IP: Zapisane
majkello

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 14 Października 2011, 12:09:02 »
sluchajcie wyczytalem na forum angielskim ze aby pominac ten czarny ekran na poczatku to trzeba usunac z folderu z gra, folder "movie" ( w folderze "data") u mnie DZIALA :) zoabczymy jak dlugo


IP: Zapisane
mrbigos

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 14 Października 2011, 12:29:12 »
Odpaliłem grę! Ludzie może o tym nie wiecie, ale powiem co ja zrobiłem(sam doszedłem do tego! sposobem prób i błędów)

1. Wkładam płytę do CD-ROM'a, Instaluje grę.
2. Wchodzę w Komputer tam gdzie jest CD-ROM z Grą klikamy prawym i wybieramy opcję otwórz i powinien się otworzyć folder z plikami na płycie: Support, Data1, Data2 itd.
3. Wchodzimy do folderu "Support" a dalej instalujemy aktualizacje: "UbisoftGameLauncherInstaller-0255".
4. Po aktualizacji włączamy "Autorun.exe" i dajemy: "Uruchom".
5. Prawdopodobnie włączy Ci się autopatch, więc niech się gra zatualizuje...
6. Po tym powinien się włączyć małe okienko ubisofta, który będzie sprawdzał aktualizacje, kolejny raz aktualizował...
7.Włączy się okienko uPlay, żeby się zalogować... To też robimy.. Jeśli nie masz konta to niżej jest opcja "Zarejestruj się!".
8. Program poprosi was o kod. Wpisujemy CD-KEY z karteczki z pudełka gry.
9. Dalej tylko opcja w prawym-dolnym rogu okienka jest przycisk "Graj!"
10. Graj!

Mam nadzieję, że pomogłem komukolwiek... :D A teraz lecę dalej grać ;). Pozdrawiam!


IP: Zapisane
kasaki98



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 14 Października 2011, 12:50:11 »
panowie to co napisal majkelo działa!!!!!!!!!!!!
"sluchajcie wyczytalem na forum angielskim ze aby pominac ten czarny ekran na poczatku to trzeba usunac z folderu z gra, folder "movie" ( w folderze "data") u mnie DZIALA :) zoabczymy jak dlugo"
mialem problem z czarnym ekranem po wykasowaniu juz GRAM!!!!!


IP: Zapisane
EvilMan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 14 Października 2011, 13:01:31 »
jeśli to prawda to błąd nie wynika z konfiguracji kompa tylko z braku odpowiednich kodeków do odtwarzania filmów... już tak kiedyś miałem z inna grą... a długo czarne tło jest bo i filmik przy pierwszym włączeniu długi jest i nie można ominąć go...


IP: Zapisane
vystelior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 14 Października 2011, 13:47:04 »
Mi dalej nie działa;/


IP: Zapisane
mrocco22

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 14 Października 2011, 15:03:27 »
Niestety pomysł majkelo u mnie się nie sprawdził. Dalej nie działa


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 78    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.191 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry