Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Hobby, czyli co, gdy nuda umysł szturmuje ;) (Czytany 2549 razy)
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« : 26 Czerwca 2010, 09:23:04 »
  Tak, drodzy koledzy i koleżanki - dziwię się, że w całych pogaduchach nie ma takiego tematu... :) Wielu z nas podczas wolnego czasu coś robi: czy to w domowym zaciszu, czy raczej poza domem, a może jeszcze dalej - tam, gdzie tylko umysł sięga... ^_^ Chciałbym, aby w tym temacie opowiadali, zamieszczali zdjęcia, czy nawet pokazywali filmiki na temat waszego zajęcia, ,,gdy nuda umysł szturmuje" ^_^

 Jako pierwszy zacznę: (z góry przepraszam za słabej jakość zdjęcia - nie dysponuję lustrzanką, ale cyfrówka chyba też jest dobra... ;) )

http://img682.imageshack.us/i/kaczorygra.jpg/

http://img697.imageshack.us/i/kaczorybok.jpg/

Nie moi drodzy, to co tam widzicie to nie zasoby okradzionego kiosku, czy co najmniej biblioteki szkolnej, lecz moja kolekcja... :P Aktualnie mam w posiadaniu około pięciuset sztuk, z czego około 400 w idealnym stanie... :) Właściwie komiksy zacząłem zbierać dopiero w połowie dwutysięcznego piątego roku, choć moje zbiory sięgają 1997 roku. :> Numery wcześniejsze od tych z 2005 roku nabyłem u przyjaciół, czy na różnorakich aukcjach... ^_^ Posiadam też spory asortyment zabawek, ale taki dość... nadgryziony przes czas ( i przeżuty przez młodszego brata ;D )... Pomimo iż przestałem być kolekcjonerem około połowy 2008 roku, to nadal moim hobby jest ,,czytanie komiksów"  ^_^



IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Czerwca 2010, 09:51:18 »
W czasie nudy słucham muzyki, piszę nowe rasy, korzystam z komputera, tworze coś do Koriald Kingdoms{przejrzyj tematy w pogaduchach, znajdź to, wejdź na forum, zarejestruj się i przeglądaj, oceniaj itd.}i to m wystarczy, jeśli mnie się komp znudzi to joga lub na dwór.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26 Czerwca 2010, 10:43:10 »
Muzyka to "miód" dla moich uszu :D
Ostatnio bawię się teksturowaniem przy komputerze, oczy-wiście też dwór, pochodzić koło jeziora, po lesie, mam dobrze, bo akurat mieszkam, przy lasku, a lasek w około jeziora. ^_^ Także czytam książki, zwłaszcza te, które dostałem w nagrodach szkolnych 8).


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 26 Czerwca 2010, 11:37:37 »
Hobby? Przede wsyzstkim rysowanie, czy to na kartce, czy na tablecie. Rysuję odkąd umiałem utrzymać ołówek w łapie, więc już od prawie dziesięciu lat. Przez to, że rysowałem kiedy i gdzie mogłem, do tego stopnia się wytenowałem, że teraz każdego w klasie zżera zazdrość, albo opada szczena :P. No niestety, na forum za wiele rysunków nie publikuję, bo mnie zchrzanili na pewnym innym forum, (którego już nie odwiedzam, bo tam same charaktery spod ciemnej gwiazdy) no i mi to zakorzeniło w głowie niepewność co do pokazywania prac w internecie.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 26 Czerwca 2010, 11:53:31 »
Spromultisie, jeśli możesz, pokaż kilka najlepszych (według ciebie) prac, w końcu temat do tego służy... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 26 Czerwca 2010, 12:38:06 »
Moim hobby, jak pewnie kilku podejrzewa, jest WFB, lubię też słuchać muzyki(black i death metal), a raz na jakimś tam czas gramy z kumplami w D&D lub Wilkołaka


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 26 Czerwca 2010, 12:49:25 »
Rysowanie, gitara, pisanie autorskiego świata fantasy


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 27 Czerwca 2010, 01:35:08 »
Hmm... hobby...
No to przede wszystkim: gra na gitarze. Gram ok. 1 roku, uczę się sam z powodu braku środków na jakiekolwiek lekcję. Na razie wystarcza mi internet, kilka teoretycznych podręczników i słuch, chociaż w przyszłości chciałbym doskonalić swoje umiejętności na jakiś lekcjach itp.

Grywam w "bitewniaka" LOTR SBG (Isengard) i ostatnio zacząłem grać w Warhammera 40k(Space Marines - Blood Angels). Oczywiście maluję też figurki do tych oto gier. Na razie wychodziło to przeciętnie, ale jest coraz lepiej, więc będę malował dalej.

Nie można cały czas siedzieć w domu, więc w cieplejsze dni biegam dystansowo, bądź robię sobie wypady rowerowe (ok. 40km - 60km). W wakacje mam zamiar jeździć więcej. Poza tym ostatnio (jakieś 3 miesiące temu) zacząłem się uczyć jeździć na deskorolce i umiem już kilka podstawowych tricków.

Ponadto czytuję książki, głównie fantastykę. Ostatnio książki z serii Czarna Biblioteka, osadzone w świecie Warhammera i Warhammera 40k. Nie pogardzę też dobrą powieścią kryminalną jak np. Ojciec Chrzestny.

I jak tu znaleźć czas na naukę?


IP: Zapisane
badibros

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 27 Czerwca 2010, 09:47:52 »
ciekawy temat:)
moje hobby obecnie nie istnieje:)
w tygodniu 10 godzin w robocie i spanie
w weekend spanie troche gry na kompie wypad do baru czy coś i o:)
takie życie:P
ale dobrym filmem nie pogardze:))


IP: Zapisane
Tieru96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Pijta sprajta, bądź bambucha!

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 28 Czerwca 2010, 09:59:45 »
Uwielbiam aikido! Traktuję to jak sport i możliwość rozluźnienia się! Rysować też lubię, chociaż jeszcze bardziej lubię przerysowywać. Jak rysuję coś swojego to jest to najczęściej pejzaż. Mój ulubiony przedmiot to Polski. Należę także do kółka teatralnego. 


« Ostatnia zmiana: 28 Czerwca 2010, 10:02:08 wysłane przez Tieru96 » IP: Zapisane
Jak dobrze znów wdychać spaliny miasta!!!
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 21 Lipca 2010, 18:28:15 »
Muzyczka( reggae, rock),Lodóweczka 24H na dobe :),koszykówka,majsterkowanie z ojcem, pisanie różnych opowiadań fantasy, czytanie książek ,dobry filmik z kumplami . Oglądanie się za pasztetami itp. AHA i siedzenie na Tawernie no i kropka. :D


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 22 Lipca 2010, 01:19:06 »
Oglądanie się za pasztetami
To się nazywa dobrze dobrany nick.


« Ostatnia zmiana: 22 Lipca 2010, 01:21:55 wysłane przez Regeth » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry