Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rekordy. (Czytany 4155 razy)
Pokemon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 08 Września 2009, 15:42:56 »
Nie widzę takiego wątku a szkoda.  :niepewny:

Oto moje osobiste rekordy:

185k expa z jednej walki:
http://yfrog.com/4zdh185kexpap

34 poziom Boha i atrybuty:
http://yfrog.com/2qpoziomiatrybutybohap


« Ostatnia zmiana: 08 Września 2009, 15:59:46 wysłane przez Pokemon » IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 08 Września 2009, 16:16:55 »
ee.... nie mam jeszcze heroes 5 dzikie chordy...  :-\ ale co to jest to 1149 jednostek? i jakiego lvl? strzelam że .... 5 :huh:?


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Pokemon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08 Września 2009, 16:45:02 »
To są Hersztowie. Zgadza się, 5 poziom u Barbarzyńcy.


IP: Zapisane
wole grafe od fabuły

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 13 Września 2009, 09:37:40 »
wszystkie wasze strony sa dziwne w ogóle ię nie wczytują wstawiajcie normalnie zdjecia do wypowiedzi


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 27 Sierpnia 2010, 11:01:49 »
Ehh... :) wątek zamarł jak każdy inny, a przecież każdy może się pochwalić swoimi rekordami... :P

Po ostatnio przechodzonej kampanii, dużo miałem dobrych walk, jedną z nich było pójście na 600 kostuch z samymi druidami i łowczymi... :) jednych było 400, drugich dwieście... uwzględniając szczęście wojownika, ulubionego wroga, czy także specjalność Findana, udało mi się jeszcze przed rozpoczęciem walki rozgromić ich 200... ^_^ łącznie było ze 100 000 pd, ale nie chciało mi się robić screena... dzisiaj z rana trafiła mi się taka oto bitwa: ;)

http://img837.imageshack.us/i/zehiriispzoo.png/

Może i armia wroga nie poraża wielkością, ale jego bohater miał 20 lvl...
Na początku walki tą pięćdziesiątką gargulców ustawiłem się w... no tam, gdzie stoją, golemami w drugim... :) no i to co potem było, sprowadzało się do ustawienia min i ścian ognia, oraz masowego ożywania i dublowania oddziałów... najbardziej zniszczyły widma i wampiry, które już w drugiej turze przedostały się do zamku... :P ale szczęście chciało, że wróg miał tylko 50 many...  ;)

http://img839.imageshack.us/i/zehirspzoo.png/


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27 Sierpnia 2010, 11:42:01 »
Wynalazłem sposób w Hot Seat ( chyba ludzie znają go) ,że wystarczy przewijać tygodnie aby uzyskać naprawdę potężne wojsko sorry ,że nie mam screenów bo teraz już odinstalowałem . Enter Enter i jeszcze raz enter skłonił mnie do wyprodukowania ogromnej armii w H5 oczywiście bo wtedy max na mapie jednostek będzie 4k. No więc moje wojsko to:

-Gremlin Dowódca 25k z czymś dlatego ,że pamiętam tylko całą liczbę a nie końcówki a było to jakieś miesiąc temu

-obsydianowy gargulec 20k

-Stalowy golem 17k

-Arcymag 12k

-Dżin królewski 10k

-Rakszasa Radża 6k

-tytan 5k kiedyś miałem jeszcze więcej

A wszystko to dzięki siedzeniu godziny dziennie na klikaniu obu enterów naraz i kupowaniu jednostek ,wyhodowałem to chyba w 7dni tak gdzieś po godzinie . Następnym razem jak to będę robić to prześle screena







IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 27 Sierpnia 2010, 12:04:11 »
Emm... :) wiem, że tym co powiem, wyraźnie cię zdołuję, ale... chciało ci się?... :P tu chodzi o takie rekordy, gdzie człowiek sam nie wieży, że wygra, potem zaczyna kombinować, i wychodzi z wielkimi stratami z walki, którą pierwotnie miał przegrać... ;)

Znaczy IMHO... :P


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 01 Września 2010, 18:46:20 »
Mój 1 poważny rekord:


W końcu coś osiągnąłem... yeaaa 8)

@Down

Cytat: Z innej strony
Tu jeszcze dwie strony:
www.megaupload.com
www.yousendit.com

Poza tym youtube, o ile masz program do nagrywania.


« Ostatnia zmiana: 02 Września 2010, 20:40:57 wysłane przez Bandaro » IP: Zapisane
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 01 Września 2010, 20:21:29 »
Na jaką stronę można wrzucić powtórki? To podesłałbym podbijanie Al-Safir Zehirem i pierwszą walkę Findana z Nikolajem  :P


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 02 Września 2010, 17:51:52 »
Chciało mi się ,gdyż później walki np: w dzikich hordach wyglądają tak ,że chłopów jest ok. 400tys i gdy go pokonasz to wtedy dostajesz jakieś kilka milionów lub tysięcy doświadczenia  co potem owocuje np: 20-30 lvl na jeden raz jeszcze kilka walk z trudniejszymi przeciwnikami i kolejne 20 no i wychodzi max lvl. :ok:


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 02 Września 2010, 19:51:04 »
@Up

Bez obrazy, dla mnie to żadne osiągnięcie, już wolę sobie zrobić w edytorze boha lub wpisać kody, albo zrobić 10 rozbudowanych miast w edytorze i zbierać wojsko ^_^

I miło by było gdyby były pisane rekordy, a nie dyskusja jak to osiągnęliście, wystarczy jeden ''@Down'' lub ''Edit''.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry