Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Pomocy nie działają mi mapy! (Czytany 3506 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« : 22 Listopada 2010, 21:03:03 »

No tak, pobieram właśnie z naszej strony mapę wykonaną przez Magmowego Smoka, rozpakowuje ją i co? Wkładam do folderu MAPS i nic, w grze mi się nie wyświetla. Co jest nie tak?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 29 Listopada 2010, 22:28:43 »
A jaką masz wersję gry ? Może to jest np do Dzikich Hord a Ty masz podstawkę.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 02 Grudnia 2010, 16:12:11 »
Nie, akurat pobierałem tą mapę z DH, a wersję mam 3.0 gdyż wyskakuje mi jakiś błąd podczas wgrywania 3.1. Jednak wcześniej miałem 3.1 to też mi nie wchodziły.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 06 Grudnia 2010, 18:47:39 »
Ja proponuje przeinstalować gre i zainstalować jeszcze raz patch'a 3.1 trzeba próbować wszystkiego :) może się w końcu uda.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 06 Grudnia 2010, 21:02:17 »
To też nic nowego, wiele razy już próbowałem obydwie propozycje. Nic to nie dawało.. :-/


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 13 Grudnia 2010, 21:27:58 »
Halo? Jakieś propozycje oprócz powyższych? Bo trochę to wkurzające, chętnie bym zagrał w nową mapę, bo stare mi się już naprawdę znudziły
P.S. Niech ktoś najwyżej doklei.. ;)


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 13 Grudnia 2010, 22:09:24 »
Ja mam jeszcze propozycje ale nwm czy to coś da jeżeli masz jakiegoś  kolege który ma hommV pożycz i zainstaluj (może to wina plików na płycie) może wtedy się uda , albo spróbuj pobrać z neta (jeżeli masz oryginał to nie piractwo a załóżmy że masz). I mam jeszcze pytanie próbowałeś grać w mapy na wersji 3.0 ? Może być to wina patcha. Jeżeli to nie wina tych rzeczy musi być coś nie tak ze systemem w tym wypadku radził bym format o ile to możliwe chodź wiadome że to kłopot.


« Ostatnia zmiana: 13 Grudnia 2010, 22:12:25 wysłane przez SebastianHommVI » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 13 Grudnia 2010, 22:56:14 »
Po po pierwsze format nie wchodzi w grę, bo gra już przeszła z 3 formaty i to też nic nie dało, mam oryginał i brzydzę się piratów >:(, więc kolejny pomysł do kosza, a dodatkowo żaden z mych kumpli nie ma heroesów, widocznie musi byc to wina, mojego zwariowanego komputera... szkoda, chętnie bym zagrał w nowe mapy :przeprasza:


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 16 Grudnia 2010, 19:04:45 »
polecam zmienić nazwę mapy z "0siem krain" na "Osiem krain", zarówno w folderze, jak i w edytorze, powinno pomóc.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 16 Grudnia 2010, 20:19:28 »
Zrobiłem pierwszą cześć, jednak edytor nie widzi także mapy :-/ To nadal nic nie daje.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 16 Grudnia 2010, 21:32:24 »
Może otwórz ją z pomocą WinRara czy 7-zipa i zobacz, czy w środku nie ma mapy-w mapie ?


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry