Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja III (Czytany 48042 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 27 Maja 2010, 21:01:04 »
Tak Izabelą uciekłem do sanktuarium przy pierwszym mieście. Czyli wpierw muszę zdobyć wszystkie miasta magów (pomarańczowego gracza) pokonać pakera i wtedy bedę mógł splugawić akademie?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 27 Maja 2010, 21:11:03 »
No... niekoniecznie - ja po zdobyciu pierwszego miasta Pomarańczowego gracza splugawiłem je od razu,  :P mimo wszytko radzę odbić wszystkie miasta pomarańczowego (oprócz tego za garnizonami), poczynając od tego na wschodniej wyspie, przez Lorekeep, a skończywszy na Newpost. Po tym, tak jak mówiłem, szybko pójdzie...  :) No, chyba że ten paker w Lorekeep się ciągle rozmnaża - w tym wypadku popróbuj poplugawić miasta i uzbierać przeciw niemu stosowną armię...  ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 27 Maja 2010, 22:30:33 »
A w jaki sposób mam je splugawić? Mam wpierw coś tam wybudować? Okazuje się bowiem, że te miasta prwie nic nie mają, chyba że ośrodek rakshas, tytanów, magów, itd jest na wschodniej wyspie lub za garnizonami.
Pierścien Niewskruszonych ma Cyrus?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 28 Maja 2010, 14:10:43 »
Cóż aby splugawić Miasta Akademii należy posiadać Kij Piekieł i posiadać 10tys sztuk złota aby możliwe było rzucenie klątwy.



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 28 Maja 2010, 15:06:48 »
Tego juz się nauczyłem, niestety na mą nową wyspę wyruszył tamten paker, drugi jeszcze potężniejszy paker no i elfy wylądowały. A ja żadnego miasta dobrze rozwiniętego już niemam. Chyba lepiej zacznę od początku.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 28 Maja 2010, 15:09:44 »
Hmmm...Mam parę takich pytań  ;D - A gdzie masz nową wyspę? Przejąłeś już Lorekeep? Czy ten paker wyszedł z portalu przy garnizonach? Czy elfy nie zaatakowały tego pakera przy Newpost? Jaką masz armię?
Jeśli paker siedzi wciąż w Lorekeep to może zaatakują go elfy...  ^_^ ty w wypadku silniejszego pakera przenieś się do miasta na wschodniej wyspie, splugaw je, a potem zacznij robić armię... im dłużej grasz i walczysz, tym większe PD-ki  ;)

Edit: Źle zrozumiałem... to może jak teraz na ciebie idzie 2 pakerów, sprawdź, czy jesteś w stanie pokonać elfy... jeśli tak, to wróć do Lorekeep i zbieraj armię...


« Ostatnia zmiana: 28 Maja 2010, 15:14:42 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 28 Maja 2010, 15:30:58 »
Lorekeep wszyscy opouścili elfy nie atakują magów (zajeli jedno jeszcze nie splugawione miasto), nowy paker wyszedł z portalu. A raczej nie mam sił by pokonac 2xmnóstwo welkich druidów i 2xhorda wielkich łowczych.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 28 Maja 2010, 16:21:16 »
T tak jam mówię: Jeśli nikt nie jest na wyspie z Lorekeep zajmij miasto na wschodniej wyspie,  a sam udaj się do Lorekeep.  :) Nowo nabyte miasto stopniowo ulepszaj, zawsze zanim ci je odbiorą minie co najmniej tydzień, a potem po przejęciu go będziesz mógł rekrutować 2x więcej woja. ;) Jeśli na drodze do Lorekeep stoją ci elfy, każdą pokonaną bohaterem turę zapisuj, w razie czego się wczyta... po dojściu do Lorekeep uzyskuj armię, mając wystarczającą pójdź na elfy...  ^_^ o ile się nie mylę w ostatnim zamku Akademii nie da się rekrutować woja, jest za to mocno uzbrojony, a obok niego jest 2,3 pakerów którzy wychodzą przez portale. Dalej pójdzie jak spłatka, wystarczy po kolei wyeliminować tych pakerów...  :P


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 29 Maja 2010, 19:40:52 »
Nie wyszło, elfy zaatakowały miasto z Markaalem, a po nich paker.

Zacząłem grę od poczatku i narazie stoje w rozdrożu:
-Przeklnąłem Lorekeep (3 tygodnia już) zostawiłem tam bohatera, który zajmował kopalnie. Elfy kierowały się do Newpost, więc Izabelą ruszyłem ku nekropolis. Wróg zajął miasto, ja przybyłem, zobaczyłem i odbiłem ;D. Po wykorzystaniu ich do zasilenia armii skierowałem się na morze, gdzie pokonałem pierwszego pakera (na szczęście skupili się na widmach, a czarodziej na spowalnianiu wampirzych lordów). Przeczekałem parę tygodni i ruszyłem w stronę Siiham (miasta na wyspie) i zasejwowałem. Nawet i dobrze, bo pojawił się drugi paker (z kilkoma tytanami, mnóstwem rakshas-raja, hordą magów i tłumem każdego z trzech poziomów). Grając dalej przeklnąłem miasto na wyspie, tymczasem Siyhad (tam był kij piekieł) zajęli i powolutku zaczęli za mnie rozbudowywać miasto (drobne kłopoty z finansami).
Zasejwowałem. Nie wiem co zrobić, bo paker na statku i czy go zaatakować, czy ruszyć na pikusia (mało gremlinów, grupa golemów i mnóstwo dżinów) i przeklnąć trzecie miasto (z płaszczem śmierći chyba). Po tym dopiero bym zaatakował pakera. Bo reszta słaba m agów, ale w tym czasie ten paker mógłby zaatakowac Lorekeep i Newpost. Co zrobić?

Edit: Tak poza tym, to chyba lepiej tytułowac te misję w tematach, bo dziwnie będzie wyglądało na tablicy "hot" tematów "Misja III", a pod nią "Misja III"


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 29 Maja 2010, 20:03:45 »
Eeee... Hmm Mówisz o kłopotach z finansami? Idź do sfinksa na środku mapy, i za banalne pytanie weź 20000 tysięcy.  :P Jeśli podczas odbijania miast magów w Lorekeep cały czas szkoliła się armia, to w wypadku pójścia pakera na Lorekeep ucieknij wynajętym bohaterem z uzbieraną armią na mniejszą wyspę. :) Izabelą schowaj się w sanktuarium, a gościem z armią dojdź do Markala. Powinieneś mieć już wystarczającą  armię do pokonania pakera, ewentualnie pozbieraj wojsko z splugawionych miast (wiem, że pewnie nie miałeś czasu na rozbudowywanie, ale każdy szkielet łucznik się liczy) ^_^ . Z taką armią idź na pakera, oczywiście wcześniej systematycznie zapisuj. W wypadku większych strat odbuduj z czterech Nekropolii armię, i rusz na garnizony, potem na główne, ostatnie miasto.  ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 29 Maja 2010, 21:00:48 »
20000!!! 0_0 Gdzie dokładnie jest ten sfinks?

Pakera juz pokonałem, wszystkie miasta poza tym głównym. Garnizony narazie nie tknięte. Zaczynam rozwijać dwa najbliższe garnizonom i portalowi miasta. Trzeci paker, nie był pakerem, ale.... nic nie wiadomo.

Niewiele mi istot zginęło po walce z ttym drugim pakerem, więc wciąż mam silną armie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Berengar10

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 22 Listopada 2010, 16:40:19 »
Mam problem z zadaniem zebrania 20 kościanych smoków...
Wszystkie inne zadania oczywiście mam już zrobione...
No i jak z miast biorę te 20 smoków to nic nie daje nawet jeśli pójdę do monolitu to pisze,że zanim rozpoczniesz pościg za Cyrusem musisz zebrać 20 kościanych smoków i właśnie je mam...
Bardzo proszę o pomoc...



IP: Zapisane
,,Life is change, chaos, and suffering shocker.
Death is peace, order, everlasting beauty.''
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 22 Listopada 2010, 18:14:37 »
Przy okazji masz 1000 szkieletów? Bo trzeba tam wejść tylko z 20 kościanymi smokami i 1000 szkieletami/kościanymi łucznikami.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Berengar10

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 22 Listopada 2010, 18:55:12 »
Aha!
Nie no dzięki Ci wielkie  :)


IP: Zapisane
,,Life is change, chaos, and suffering shocker.
Death is peace, order, everlasting beauty.''
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 22 Listopada 2010, 19:00:37 »
Nie ma sprawy, też miałem z tym problem, ale udało mi się przedostac przez monolit, a raczej pojawił sie filmik końcowy trzeciej misji, po której została odblokowana czwarta.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: 1 2 [3] 4 5 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry