Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Clash of Heroes (Czytany 1201 razy)
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« : 31 Sierpnia 2011, 11:44:03 »


Chciałem pokazać na tawernie grę Clash of Heroes (jeżeli był taki temat, to przepraszam). Gra jest na Nintendo DS. Akcja gry dzieje się 40 lat przed wydarzeniami z Herosów 5. Nie miałem jeszcze szansy zagrać, ale po grafikach i trailerach sądze, że to nawet ciekawa gra. Jest nawet podobna do Herosów.  :) Chciałem was zapytać, czy podoba wam się ta gra, czy nie.  ;)




IP: Zapisane
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 01 Września 2011, 18:07:46 »
Nawet ciekawie wygląda ta gra. Tylko dziwie się, że jest taka jakaś... kreskówkowa. To mi się wydaję dziwne w tej grze. Ale efekty i trailer są bardzo fajne. I podoba mi się też to, że ta gra jest w fabule podobna do Heroesów. Ogólnie podoba mi się ta gra.


IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 01 Września 2011, 22:16:10 »
Wiesz fabuła nie tyle jest podobna do Heroesów, co raczej opowiada o tym samym co Heroesi. To są takie Puzzle w świecie Ashan. Co do samej gry to nie będę się rozpisywał. Jeśli ktoś lubi gry tego typu, to oczywiście bardzo fajne. To samo tyczy się posiadaczy konsoli Nintendo DS, bo raczej nie pograsz bez tejże konsolki. Tematyka Ashan (Tak w ogóle... dobrze mówię?) osobiście powinna się spodobać każdemu fanowi nie tylko Heroesa, lecz całego Might and Magic. W jeszcze większym skrócie: Gra jak najbardziej na tak.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry