Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 12    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Nekropolis-problemy z misjami. (Czytany 66783 razy)
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 24 Października 2011, 08:33:01 »
Będziesz musiał zrobić jeszcze jedną rzecz.


IP: Zapisane
mikan1946

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 24 Października 2011, 14:08:16 »
czy wie ktoś może jak pokonać Uriela w 4 misji??? nie było by problemu gdyby nie fakt że mój przyrost stworzeń w zamku jakimś cudem jest na zajebistym minusie :( czyli kościany łucznik jest -16170 i reszta też tylko stopniowo mniej  :huh: czy to aby jest normalne czy wyskoczył po prostu jakiś błąd????


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 24 Października 2011, 16:17:03 »
To błąd. Wczytaj zapis sprzed początku tygodnia w którym pojawił się błąd i wszystko powinno być okej.


IP: Zapisane
Anatema

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 24 Października 2011, 16:38:27 »
Niestety pomimo patchy dalej występują dziwne błędy. Ja np: miałam tak, że Irina w pierwszej planszy potrafiła spacerować po wodzie, a w drugiej już nie miała takiej opcji. Dopiero po zrestartowaniu planszy wszystko wrócił do normy ;)
Być może w kolejnych patchach to poprawią :)


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 24 Października 2011, 20:09:44 »
Mianowicie co muszę zrobić? Sorry, że jestem taki dociekliwy, ale nie wiem po prostu ile mi ta misja zajmie czasu. Możesz mi spoilerować, mnie nie obchodzi fabuła.

Wiadomość doklejona: [time]24 Październik 2011, 20:12:01[/time]
Moim zdaniem zrobili za dużo podstawowych błędów w tej grze, ale jest też dużo fajnych bajerów :rolleyes:.


« Ostatnia zmiana: 24 Października 2011, 20:13:57 wysłane przez hajducekg6 » IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 25 Października 2011, 06:24:44 »
Hajducekg6 stoczyć jeszcze jedną walkę i tyle.


IP: Zapisane
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 28 Października 2011, 15:51:12 »
Żywiołaki ciemności rozwiązują wszystkie problemy w walce ;D stawiamy przy jednostce strzelającej, a wszyscy się na nie rzucają co pozwala na młócenie jednostkami strzelającymi ;>


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 28 Października 2011, 20:53:20 »
 A skąd masz żywiołaki ciemności :huh:? Ja jestem teraz w drugiej misji. Mapa wydaje się mała, więc myślę, że trzeba będzie tylko poprzyłanczać do siebie jakieś jednostki i kogoś rozwalić.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 28 Października 2011, 21:16:39 »
Zapewne dzięki zaklęciu "Przywołanie Żywiołaka Ciemności". Rzecz jasna, jest w Magii Ciemności, dostępne od 15. poziomu bohatera. Czar jest nastawiony na Drogę Łez.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Raf38

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 29 Października 2011, 11:25:34 »
Witajcie mam problem z drugą misją nekropolis otóż mam na początku za małą armię żeby pokonać antona i przejść dalej raz mi się udało ale zostało mi tak mało stworzeń że nie opłacało mi się iść dalej proszę o jakieś wskazówki (jakie dobrać czary na początku itd)

Pozdrawiam Raf


IP: Zapisane
Grzybo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 29 Października 2011, 12:43:00 »
Pomoże mi ktoś z ostatnią misją ? Znaczy z ostatnią walką  z Urielem bo jest bardzo mocny i mnie jedzie ostro. Macie jakąś strategię czy coś ?


IP: Zapisane
Schanczez

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 29 Października 2011, 13:17:45 »
Moja strategia - rozwal anioła a reszta nie będzie się wskrzeszać, Uriel dostaje bardzo dużo obrażeń od liczy. Jeśli grasz magiem to wysysanie życia + użycie leczenia przez duchy jeśli jednostka jest kolo anioła i Nekromancja daje ci duże pole do popisu.


IP: Zapisane
Błogosławieni pozytywnie jebnięci, albowiem tu na ziemi są w raju.
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 29 Października 2011, 14:04:35 »
Raf38 wykonuj zadania poboczne, dostaniesz za nie dodatkowych żołnierzy. Do tego zaklęcia: masowa regeneracja, masowe wyssanie życia, masowe osłabienie, masowa agonia, przywołanie żywiołaka mroku. Jak stracisz jednostki to wskrzeszaj je nekromancją.

Grzybo wal tylko w Uriela, pozostałych zabijesz później. Jaką masz armię?


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 29 Października 2011, 16:52:31 »
Cytuj
Pomoże mi ktoś z ostatnią misją ? Znaczy z ostatnią walką  z Urielem bo jest bardzo mocny i mnie jedzie ostro. Macie jakąś strategię czy coś ?

Masz kilka zamków, wrogów zero, więc wystarczy stworzyć silną armię.



IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 30 Października 2011, 13:51:48 »
Nie zaszkodzi oblecieć (zaczynając o pierwszego zamku udając się na zachód zaczynając o pierwszego dnia) wszystkie bonusy jak szczęście morale itd. ja zdążyłem z pięć oblecieć przed końcem tygodnia;p
Schanczez dobrze prawi też tak zrobiłem.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 12    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry