Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jarmark (Czytany 17258 razy)
kluseczka

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 27 Marca 2009, 16:30:32 »
 Prowadzenie Etroma
 Dzieciak, najwyraźniej niezadowolony z faktu iż nie może jeszcze wrócić do jakże pasjonującej gry w kulki, skupił się, przypominając sobie całą szczupłą wiedzę geograficzną, która zapewne nie rozciągała się na zakres większy niż pobliskie lasy. Jego twarz rozpromieniła się, kiedy sobie przypomniał - nie wiadomo czy trasę, czy wymówkę.
 - Nie wiem. Nigdy nie byłem w żadnym mieście. Ale może pan spróbować traktem, leży na wschód od Jindi.


Jak tylko zdobędą odpowiednią liczbę podpisów i pieczątek, jasne


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 27 Marca 2009, 19:58:17 »
Etrom

Bez słowa ruszyłem dalej. W kierunku owego traktu. Nie znam tutejszych szlaków więc podróżowanie głównym jest zapewne najlepszym pomysłem. ~~Na wschód~~ Raźnym krokiem z workiem futer opuszczałem Jindi... mieścinę jak każda inna. Za skraju Bezkresów między skrzyżowaniem Nigdzie i Pustka na lewo od Zadup***...


Zmiana lokacji -> Trakt Dougala


IP: Zapisane
Bielak

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 92

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 10 Kwietnia 2009, 10:35:59 »
Ithanas

~Co za tłum.... Muszę uważać, żebym nie został okradziony, zapewne tutaj roi się od drobnych złodziejaszków.
Ithanas położył rękę na sakwie, w razie próby kradzieży. Ruszył przed siebie...
~Może od razu przy okazji kupię coś do jedzenia, dawno nic nie jadłem.
Elf podszedł do jednego stoisk z żywnością.
-Witam, poproszę butlę z wodą, bochenek świeżego chleba oraz trochę suszonego mięsa...
Gdy wyciągał kilka monet ze swojej sakwy, dodał:
-Być może obiło ci się o uszy nazwisko Adlin Cooper ?




IP: Zapisane
kluseczka

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 10 Kwietnia 2009, 11:37:08 »
 Prowadzenie Ithanasa
 - Należy się siedemnaście szylingów - odrzekła szczupła kobieta stojąca za ladą. - A stragan Cooperów jest o, tam, na lewo.
 Patrząc we wskazanym przez nią kierunku można było zauważyć kram obsługiwany przez dwóch młodych ludzi. Nie widziałeś sprzedawanego przez nich towaru, gdyż trzymali go w całkiem dużych workach.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Bielak

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 92

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 10 Kwietnia 2009, 12:55:59 »
Ithanas

Elf wyciągnął swoje ręce po zakupy, po czym wręczył 17 szylingów kobiecie.
-Dziękuję.
Odpowiedział sprzedawczyni, po czym wziął do ust mały kawałek suszonego mięsa. Zaczął rozglądać się za zacienionym miejscem, gdzie mógłby zjeść resztę strawy. Po chwili wypatrywania usiadł pod jedną ze ścian budynku, który stał nie daleko. Zjadł wszystko, ze względu, że niczego nie miał w ustach od jednego dnia. Butelkę po wodzie postawił przy ścianie i wstał.
~Nie ma to jak świeże pieczywo i trochę mięska... Pora brać się do roboty.
Wolnym krokiem ruszył w stronę straganu Cooperów, przyglądając sie sprzedawcom owego stoiska.
-Witam panów, co macie na sprzedaż ?
Ithanas próbował być miły i sympatyczny, choć nie leży to w jego naturze.


IP: Zapisane
kluseczka

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 13 Kwietnia 2009, 10:56:53 »
 Prowadzenie Ithanasa
 - My? Mąkę, którą tato w młynie zmielił ostatniego tygodnia. - odrzekł jeden z nich, najwyraźniej dość gadatliwy. - Ostatnio jest mało pracowity i matuś musi go poganiać z miotłą...
 - Czy jest pan szanowny zainteresowany kupnem? - wszedł mu w słowo drugi, najwyraźniej bardziej niecierpliwy i mniej rozmowny.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Bielak

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 92

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 13 Kwietnia 2009, 18:07:29 »
Ithanas

-Przepraszam bardzo, ale kultura wymaga, żeby nie przerywać drugiej osobie, gdy ona się wypowiada. - Elf zwrócił uwagę sprzedawcy.
-Mówił pan, że w młynie wasz tato mielił ... A to ciężka robota ? Jak długo się robi taką mąkę ?
Ithanas udawał zafascynowanego, chciał uśpić czujność gadatliwego sprzedawcy, aby później go wykorzystać...


(Bez skojarzeń proszę :p )


IP: Zapisane
kluseczka

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 14 Kwietnia 2009, 11:42:46 »
 Prowadzenie Ithanasa
 "Niekulturalny" chłopak wymamrotał coś pod nosem co z całą pewnością było wyklinaniem długouchych, wścibskich przybyszów lub narzekaniem na nierówności chodnika, po czym zabrał się do przerzucania worków, zostawiając konwersację drugiemu młodzieńcowi.
 - A, to zależy od jakości... Chiselowie, ci których chałupa spłonęła parę tygodni temu sprzedają takie badyle, że tatko miesiąc się z nimi męczył a i tak nikt nie chciał tego kupić...


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Bielak

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 92

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 14 Kwietnia 2009, 12:02:20 »
Ithanas

-Aha ... A wasz tatko sam pracuje, czy ktoś mu pomaga ? Gdzie stoi wasz młyn, zawsze chciałem jakiś zobaczyć, bo nigdy żadnego nie widziałem.
Elf udawał zainteresowanego...
~Co za głupek ... ale przynajmniej doprowadzi mnie do celu...


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry