Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaką wersję kupisz?
Głosów w sumie: 32

Strony: 1 ... 137 138 139 [140] 141 142 143 ... 149    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Patche, Instalacja, błędy, komunikaty itp. (Czytany 728919 razy)
Tallos

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30

Zobacz profil
« Odpowiedz #2085 : 06 Stycznia 2012, 13:40:49 »
Mam taki problem z HoMM5, nad którym głowię się (i szukam rozwiązania) już chyba parę lat. Otóż po paru godzinach gry komp mi się wiesza (tak kompletnie, jedyne co pomaga to reset), bez żadnego komunikatu o błędzie. Mój komp: procek Intel Dual Core 2,33, grafa GeForce 8600 GTS, 2 gb RAM. Z góry dzięki za pomoc.


IP: Zapisane
jakooba

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2086 : 23 Stycznia 2012, 16:54:03 »
Witam! Mam problem z Heroes 5 (temat dotyczy też dodatków). Mój komputer spełnia wszystkie wymagania gry i gra o dziwo chodziła kiedyś bez problemów na full detalach. Uruchamiam podstawkę po  czym pojawia się obrazek armii przystani walczącej z nekromantami. Czekam chwilę i pojawia mi się pasek startu na którym jest pasek ikoną i nazwa heroes, obok znajduje się też pasek ikoną heroes ale z napisem error. Naciskam na drugi pasek i ekran robi się czarny. Mój komputer spełnia wszystkie wymagania gry i gra o dziwo chodziła kiedyś bez problemów na full detalach. Z dodatkami jest tak samo. Proszę o jak najszybszą pomoc w rozwiązaniu problemu.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2087 : 23 Stycznia 2012, 18:11:47 »
Witaj.
A próbował kolega re-instalu gry i władowania wszystkich patchy? bardzo często to pomaga choć też wypada byś przeczyścił rejestr komputera. ostatecznie może kolega zmienić ustawienia na medium i później dać na high.


IP: Zapisane
jakooba

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2088 : 24 Stycznia 2012, 15:53:16 »
@Loczek mam wersję podstawka + wszystkie dodatki na jednej płycie możesz mi polecić jakieś patchy, bo rejestry przeglądałem i robiłem re-instal. :)

Wiadomość doklejona: 24 Stycznia 2012, 16:24:10
Z prośbą o patch zwracam się też do innych użytkowników.


« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2012, 16:24:10 wysłane przez jakooba » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2089 : 24 Stycznia 2012, 17:38:14 »
To to proste wchodzisz na stronie głównej w dział Download i tam szukasz Heroes V Patche i jedziesz podstawka patch od 1.4(zastępuje wcześniejsze od 1.1 do 1.3) do 1.6, Kuźnia i później samodzielne Dzikie Hordy patch 3.11.


IP: Zapisane
Adig

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #2090 : 30 Stycznia 2012, 11:46:29 »
Witam,
Może ktoś bedzie znał odpowiedź:
Posiadam H5 w wersji anglojęzycznej i planuje zakup dwóch dodatków. Czy jeśli one będa w polskiej wersji nie bedzie problemów w działaniu?
Z góry dziękuję z odp.
pozdr.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2091 : 31 Stycznia 2012, 10:37:14 »
Na pewno nie będzie problemu z Dzikimi Hordami, bo to jest zupełnie samodzielny dodatek, zupełnie niezależny od podstawowej wersji.
Nie wiem natomiast jak z Kuźnią Przeznaczenia. Sądzę jednak, że błędów jako takich być nie powinno, bo wszystkie pliki gry niezależnie od wersji językowej mają taką samą nazwę, możliwe, że część opisów będzie po polsku, a część po angielsku. (:


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #2092 : 31 Stycznia 2012, 11:24:58 »
Kuźnię otwiera się w osobnej aplikacji. Korzystają tylko z tych samych opisów a więc to co w Kuźni jest z podstawki będzie po angielsku.
Zawsze możesz zmienić język samodzielnie. Jak to zrobić jest opisane w poście niżej.


« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2012, 14:57:46 wysłane przez Miker » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
emil60

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #2093 : 02 Lutego 2012, 16:49:37 »
Mam pytanie , jak grac w heroes 5 dzikie hordy przez ubi com.Jaki kod mam wprowadzić ? Gdzie on jest , na końcu książki jakiś znalazłem ale jest błędny.Proszę o pomoc niech nie usuwają tego wątku.Mam orginał


« Ostatnia zmiana: 02 Lutego 2012, 16:55:54 wysłane przez emil60 » IP: Zapisane
morthi

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2094 : 03 Lutego 2012, 12:59:31 »
To jest właśnie ten kod z okładki instrukcji - jeśli kod jest nieprawidłowy sprawdź czy nie pomyliłeś się przy wpisywaniu znaki: I i 1 oraz O i 0 - są do siebie podobne.
Jeśli nadal kod jest błędny skontaktuj się z pomocą techniczną (albo ubisoft (wersja exclusive) albo cdprojekt (ta z kartą rejestracyjną).


IP: Zapisane
morthi

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2095 : 03 Lutego 2012, 13:07:47 »
Kuźnię otwiera się w osobnej aplikacji. Korzystają tylko z tych samych opisów a więc to co w Kuźni jest z podstawki będzie po angielsku.
Zawsze możesz w rejestrze zamienić język. Dało radę zrobić to z Heroes VI to i z piątka pewnie da radę.

Proszę nie wprowadzaj w błąd - nie ma możliwości zmiany języka w Kuźniach Przeznaczenia poprzez zmianę wpisu w rejestrze. Gra korzysta z plików texts.pak i texts-a1.pak, które możenapodmienić dzięki czemu będziesz mieć dowolną wersję językową. Pliki te znajdziesz na stronie Age of Heroes.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #2096 : 03 Lutego 2012, 14:57:18 »
Ups... Mój błąd. Dawno nie zaglądałem w pliki piątki i jakoś ze zmianą języka się nie bawiłem. Zaraz to poprawię.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
emil60

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #2097 : 04 Lutego 2012, 12:26:06 »
Witam gdy wybieram grę na ubi.com to nie chce się podłączyć.Pisze tam by sprawdzić zainstalowane mody i łatki czy jakoś   kod błędu 0.2.0.Do gier wygenerowanych mogę wbić.Modów nie mam.Tylko Serce Ashan. i trzeba tam wgrać pachta 3.1.Odinstaluje grę SA  jest to samo mam wgrać 3.0. ? Pytałem się i inni do których chciałem wbić mieli 3.1


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2098 : 04 Lutego 2012, 13:28:31 »
Może napiszesz to jeszcze raz, używając polskiej zasady budowy zdań, bo połowy nie rozumiem z tego, co napisałeś.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2099 : 04 Lutego 2012, 14:05:37 »
Witaj  :)
Pierw "zedytuj" swego posta gdyż jest nie po Polskiemu.
Jak chcesz grać na ubi,com granie może mieć żadnych modyfikacji założonych i spatchowana do wersji 3.1 a następnie do 3.1.1 ale wystarczy mieć grę w z rozszerzeniem 3.1. Wszelkie pliki znajdziesz w naszym dziale Download na stronie głównej.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 137 138 139 [140] 141 142 143 ... 149    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry