Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Shades of Darkness- Dyskusja, problemy i pytania (Czytany 114879 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : 23 Maja 2013, 17:05:04 »
Ogólnie ta misja na początku polega na szybkości, maksymalny czas wyruszenia do Smoki wynosi 2 tydzień dzień 3/4. Ja swoją misję tak zaczynałem że jak kolega szybka akcja po tartak, kopalnię rudy i siedlisko istot+przyłączenie przyjaznych. Natomiast rozwój miasta to Ja robiłem taki:
-Rada Miasta
-Budynki istot podstawy(podstawowe formy).
-Fort stopień I
-Ulepszanie istot podstawy.
Oczywiście musisz sobie wycyrklować dobrze ruch Raelaga tak by szybko móc być na drodze do smoków i zebrać dusze przed Sylsaiem i przejść próbę cienia by z Fortu kontrolnego go pokonać i spokojnie zająć się Smokami.


IP: Zapisane
Boski Tron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #196 : 23 Maja 2013, 21:02:56 »
Witajcie:)

Mam ciężki orzech do zgryzienia. Chodzi mianowicie o 3 misję w Kampanii Lochu gdzie mam stoczyć pojedynek z Wściekłym Kirinem. Podchodzę już po raz 10 i za każdym razem Kirin rozwala moje jednoski. Zauważyłem że nie ważne czy mam np. 600 zabójców gra i tak ustala "własny skład" mojej armii. Może ktoś podzieli się doświadczeniem jak ubić bestię.

edit: Proszę o scalenie tego wątku w dyskusjach, problemach. Dziękuję
pozdrawiam



« Ostatnia zmiana: 23 Maja 2013, 21:11:19 wysłane przez Boski Tron » IP: Zapisane
staryteresy1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #197 : 23 Maja 2013, 21:08:04 »
Szukanie nie boli:

http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,9389.msg165383.html#msg165383


IP: Zapisane
raczy95

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #198 : 03 Czerwca 2013, 16:36:57 »
Mam takie pytanie odnośnie sod czy komuś jeszcze nie zalicza punktów uplay ewentualnie jak naprawić ten problem gdyż zależy mi na tych dwóch bonusach


IP: Zapisane
klamek323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : 13 Czerwca 2013, 21:57:10 »
Mi sie dzieje coś takiego po wyjściu na powierzchnię w pierwszym scenariuszu kampanii mrocznych http://files.tinypic.pl/i/00401/jj9085597l5y.png
Co mam zrobić? :<


IP: Zapisane
kamilcz99

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


To wszystko wina ... ?

Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : 14 Czerwca 2013, 19:19:05 »
Dlaczego w Uplaywin nie zalicza mi zadań a w samej grze mam je zaliczone ???


IP: Zapisane
"Atakujemy z mroku ,niewidzialni ,niesłyszalni. Tak wygrywamy bitwy. Prawdziwa potęga ciemności leży w finezji."

-Raelag [Heroes VI SoD - (2 misja Lochu - próba wzroku)]
Kubson64
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : 25 Czerwca 2013, 11:13:33 »
Cześć, mam problem z przejściem misji Zew Malassy, otóż za KAZDYM razem jak probuje to przejsc i jak juz pokonuje czarne smoki, podchodze do nich zeby z nimi pogadac a one powtarzaja ta kwestie co wczesniej(czyli walki), wie ktos na czym polega ten blad?


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : 25 Czerwca 2013, 18:45:44 »
O ile sie orientuje (nie chce byc uszczypliwy ani nic) napisales to juz 3 raz. Otóż albo walcz tyle ile bedzie trzeba albo zacznij od poczatku


IP: Zapisane
Bolo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #203 : 30 Czerwca 2013, 10:17:24 »
Witam
Mam takie nietypowe pytanie a mianowicie właśnie zamierzam rozpocząć  kampanię i planuję zostawić sobie kampanię mrocznych elfów na "deser" czyli zacząć od nekropolis. Czy jeżeli chodzi o fabułę to kolejność ma znaczenie czy lepiej zacząć od grania lochem żeby sobie nie spoilerować.
 Z góry dziękuję za odpowiedź ale proszę o odpowiedzi bez zdradzania fabuły  :).


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #204 : 30 Czerwca 2013, 10:51:52 »
Ta kampania to kontynuacja Danse Macabre, nie wiem czy jest wcześniej czy później kampani Raelaga, ale chyba jakieś 50 lat wcześniej.



IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #205 : 30 Czerwca 2013, 11:21:58 »
W kampanii Veina zaczynamy z filmikiem w, którym elfy posiadają już swój dom. W kampanii Lochu o ten dom walczymy więc oczywistym jest, że powinno się grać Loch>Nekropolis. Poza tym małym szczegółem jednak nie widzę różnicy. Po prostu nie będziesz wiedzieć co gdzie, jak i dlaczego jeżeli pojawi się jakaś postać lub nawiązanie do kampanii Lochu ;P


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
broman

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #206 : 01 Lipca 2013, 12:04:22 »
Z tego co kojarzę to gdzieś kiedyś przeczytałem ,że UBI już nie zamierza wspierać heroesa 6 ,tzn nie będzie nowych dodatków ,DLC.. Natomiast co z kolejnymi pathami? czy pojawi się obiecany generator losowych map ? Czy ktoś może jest na bieżąco z tymi informacjami?


« Ostatnia zmiana: 01 Lipca 2013, 12:28:31 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #207 : 01 Lipca 2013, 16:40:25 »
Jeżeli mnie pamięć nie myli to patch 2.1 był patchem ostatnim. Ale możliwe, że wypuszczą jeszcze generator choć osobiście nigdzie nie przeczytałem, żeby takowy obiecali. Ale szczerze mówiąc nie śledziłem każdego wywiadu dokładnie więc mogę się mylić.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
vexes

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #208 : 07 Lipca 2013, 10:41:52 »
Witam mam pewien problem z cieniami mroku, co was pewnie nie zdziwiło.
Ale mój problem nie został nigdzie opisany a szukałem dużo.
Mój błąd występuje w 3 misji kampanii Lochu. Po zdobyciu tych 2 miast nag otwiera mi się ta brama, i tam jest to trzecie miasto nag które muszę zdobyć. Kiedy tylko zbliżam się to miasta kamera pokazuje mi je(tak jak w przypadku bramy po zdobyciu tych 2 miast nag) i tu gra mi się zwiesza, znaczy tak nie do końca bo jednostki na mapie się ruszają i słychać muzykę tła ale ja nie mogę nic zrobić. :( Choć ruszam myszka nie mogę nic włączyć, nie mogę nawet ruszyć kamerą. Bardzo was proszę o jakąś pomoc, jeśli nie dało by się naprawić tego błędu to niech ktoś chociaż wrzuci save po zdobyciu tego zamku.(Z tego co wiem to teraz jest już taka możliwość, ale nie jestem pewien)
Z góry dziękuje.


IP: Zapisane
Zares

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #209 : 15 Lipca 2013, 12:33:16 »
Jak wszyscy wiemy, na steam jest letnia wyprzedaż w tym Heroes VI i wszystkie DLC.

Ja kupiłem HVI kolekcjonerkę w dniu premiery, a jak wiadomo sprzedaży na STEAM-ie jeszcze nie było.

Mam w związku z powyższym kilka pytań:
  • Czy da się jakoś dodać kolekcjonerkę do STEAM-a? Z tego, co mi się udało dowiedzieć, to można poprzez opcję Dodaj grę spoza STEAM - ale pewnie na Achivementy nie mam co liczyć, co?
  • A co z kupnem DLC w przypadku, gdy mam kolekcjonerkę spoza STEAM? Uda mi się w ogóle ją kupić/aktywować? Prosiłbym o instrukcje
  • Najprawdopodobniej kupię z DLC tylko Shades of Darkness, jest to dodatek samodzielny - czy w związku z tym można dokupić później pozostałe DLC do Cieni Mroku?
  • Co z bonusami z kolekcjonerki w przypadku zakupu SoD? Jak to wszystko pogodzić, bym miał bonusy z kolekcjonerki (Save'y już jestem w stanie odpuścić) na SoD i w miarę możliwości (nie zależy mi tak bardzo) dokupić pozostałe DLC?



IP: Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry