Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Shades of Darkness- Dyskusja, problemy i pytania (Czytany 115524 razy)
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 03 Maja 2013, 14:39:34 »
U mnie 2 razy wywaliło z autopatcha błąd z C++. Ściągnąłem przez przeglądarkę i zainstalowało normalnie. Nie mówiąc już o tym, że pobrało się 3 razy szybciej.

Ja mam inne pytanie. Czy osoby, które miały wcześniej podstawkę i DLC po zainstalowaniu SoD mają możliwość gry w kampanię podstawki, scenariusze z DLC i mapy MP z podstawki i DLC?
U mnie ten element jest zablokowany. Podejrzewam, że ma to coś wspólnego ze sposobem w jaki zainstalowałem grę:
1. Odinstalowanie wersji 1.8
2. Zainstalowanie 2.0
3. Zainstalowanie 2.1
Jeżeli ktoś nie ma z tym problemu to chciałbym się dowiedzieć jak instalował kolejne elementy.

Nie chcę znowu gry odinstalowywać i patchować na nic dlatego chcę najpierw sprawdzić czy ktoś ten problem rozwiązał.

Mam wszystkie części VI kupowane pudełkowo. Odinstalowałem HVI jak prosił instalator od SoDa,zatrzymałem savey i profile, zainstalowałem z płyty SoDa, zainstalowałem patch PL, pobrany, ze strony UBI i teraz tak:

Z podstawki i dodatków normalnie wszystkie mapy mi się uruchamiają.
Zdarza się za to, że trzeba uruchomić przez powtórz mapę albo rozpocznij grę. SoD też się uruchomił, zobaczymy co dalej będzie,
bo zauważyłem, że w pierwszej misji jest problem z kursorem, czasem
zmienia wizerunek. W menu głównym podaje nr patcha 2.1.



IP: Zapisane
vanilha

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 03 Maja 2013, 16:03:59 »
U mnie też problem. Wszystkie dodatki mam oznaczone jako "odblokowane" a działa tylko najnowszy... próbuję teraz sposobem Archidrago zainstalować.


« Ostatnia zmiana: 03 Maja 2013, 16:11:49 wysłane przez vanilha » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 03 Maja 2013, 16:33:15 »

Mam wszystkie części VI kupowane pudełkowo. Odinstalowałem HVI jak prosił instalator od SoDa,zatrzymałem savey i profile, zainstalowałem z płyty SoDa, zainstalowałem patch PL, pobrany, ze strony UBI i teraz tak:

Z podstawki i dodatków normalnie wszystkie mapy mi się uruchamiają.
Zdarza się za to, że trzeba uruchomić przez powtórz mapę albo rozpocznij grę. SoD też się uruchomił, zobaczymy co dalej będzie,
bo zauważyłem, że w pierwszej misji jest problem z kursorem, czasem
zmienia wizerunek. W menu głównym podaje nr patcha 2.1.

Czyli zrobiłeś wszystko tak jak ja. A kiedy instalowałeś dodatek? Przed czy po wyjściu patcha? Możliwe, że przed patchem Uplay nie był do dodatku przystosowany i to powoduje problem. Wykonałeś te same czynności co ja a u mnie podstawka jest zablokowana.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 03 Maja 2013, 17:15:01 »
Problem nie leży w zapisach. Nie można rozpocząć żadnej kampanii ani mapy MP z podstawki poza prologiem, ikonki i nazwy map są szare a po kliknięciu pojawia się okno do wpisania kodu. To samo jest ze scenariuszami z DLC. Chodzi właśnie o to, że część ludzi gra normalnie a części w tym mnie gra wmawia, że nie zakupili podstawki, przy próbie wpisania klucza z podstawki pojawia się komunikat, że został już użyty co oczywiście jest prawdą bo trzeba było go użyć przy pierwszym odpaleniu podstawki.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
vanilha

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 03 Maja 2013, 17:37:28 »
Zainstalowalam tak jak Archidrago teraz (czyli usunęłam wszystko i instalowałam tylko SoD z płytki, a potem patch 2.1 ściągnięty manualnie) i wszystko działa prócz mapy "W sercu koszmarów" - program krzyczy, że nie mam podstawki. Ale normalnie się loguję do save'ów z podstawki i wszystkie kampanie z podst i DLC chodzą normalnie, więc nie wiem? Czy ta mapa jest może z wersji Completed? Wtedy by wszystko wyjaśniało :)


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 03 Maja 2013, 17:47:02 »
To zależy czy miałaś tą mapę wcześniej. Z tego co pamiętam jak szóstka wyszła to dodawali ją do edycji wszech czasów czy jakoś tak. Po tym dopiero teraz w Complete Edition oprócz jeszcze jednej jest dostępna.
Czyli trzeba po prostu zainstalować po wyjściu patcha. Póki konserwacja jest tym się pobawię.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Xemavvi

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 03 Maja 2013, 18:33:21 »
Siemka all,
sorki, że tutaj piszę, ale zależy mi na czasie. Poszukuję kodu na talię Arianny do gry Might and Magic : Dueal of Champions. Liczę na jakąś dobrą duszyczkę, która posiada kod, a nie gra w MM: DoC i może odstąpić mi kod. Będę bardzo wdzięczny. Odpowiedzi piszcie na PW. ;)


IP: Zapisane
ArekerA

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 03 Maja 2013, 18:52:40 »
Miker to daj znać czy ci się udało czy nie.

Edit: Właśnie odpaliłem grę i wszystko mi wróciło samo. Dodatkowo na ołtarzu życzeń pojawiło się sporo nowych rzeczy.  ;D


« Ostatnia zmiana: 03 Maja 2013, 18:55:53 wysłane przez ArekerA » IP: Zapisane
EruIluvatarAnor

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 03 Maja 2013, 19:20:13 »
Cześć wszystkim, mam problem. Zamówiłem od Ubi SoD wszystko ładnie ok, ale dodatkowych zawartości nie dostałem. Prześlą na to jakiś oddzielny kod czy jakiś błąd znowu?  :(


IP: Zapisane
piotr0905

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 31


Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : 03 Maja 2013, 21:50:24 »
Hmm, ja odinstalowałem podstawkę i zainstalowałem Cienie (bez pobierania 2.1) i mogę normalnie grać...
Co sądzicie ogólnie o mapkach? Dla mnie II Lochu jest ciężka [SPOILER] (AI od razu przejmuje ten zamek w 2 tyg i po grze, a jeszcze nawet 1 próby nie zrobiłem. [KONIEC] i I Nekro... Za dużo ograniczeń czasowych.
Grał ktoś Mieczem Równowagi? Wydaje się ciekawy, ale poza pozwoleniem na korzystanie z umek innej reputacji nie jest silny. (Tak sądze)


IP: Zapisane

Na serwerach HoMM V: Dzikie Hordy i HoMM VI również jako Vengeant0905
tryt

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 03 Maja 2013, 22:53:22 »
Mam już odblokowane mapy z podstawki. Przypuszczam, że mogło to być związane z confluxem bo nie widziałem, żadnego nowego patcha. Teraz tylko czekać, do przyszłego tygodnia, aż cienie przyjdą :)


IP: Zapisane
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : 03 Maja 2013, 23:55:23 »
To zależy czy miałaś tą mapę wcześniej. Z tego co pamiętam jak szóstka wyszła to dodawali ją do edycji wszech czasów czy jakoś tak. Po tym dopiero teraz w Complete Edition oprócz jeszcze jednej jest dostępna.
Czyli trzeba po prostu zainstalować po wyjściu patcha. Póki konserwacja jest tym się pobawię.

Miker, odinstalowalem grę, a potem zainstalowałem po wyjściu patcha, całą operację robiłem dzisiaj, nie ruszałem gry do czasu wyjścia patcha.
Muszę przyznać, że rozbudował się ołtarz życzeń i uplay dodatkowe rzeczy do HVI za punkty uplay też można zdobyć. Apropos mapki w sercu koszmaru nie sprawdzałem czy działa, ona była dodawana do wersji kolekcjonerskiej HVI, natomiast wiem, że później ją dodali wraz z jednym z patchy. Ciekawostka - na ołtarzu życzeń jest do wzięcia tytuł Maga ;-).

Wiadomość doklejona: 04 Maja 2013, 00:28:51
Cześć wszystkim, mam problem. Zamówiłem od Ubi SoD wszystko ładnie ok, ale dodatkowych zawartości nie dostałem. Prześlą na to jakiś oddzielny kod czy jakiś błąd znowu?  :(

Ja zamawiałem przez sklep internetowy i mi udostępnili kod na nowego herosa Belketha i kostur ze smoczej kości. Oprócz tego mile zostałem jeszcze zaskoczony bo dodali jeszcze jeden kod na Silksword i Ognisty Język Smoka.


« Ostatnia zmiana: 04 Maja 2013, 00:28:51 wysłane przez Archidrago » IP: Zapisane
EvilMan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : 04 Maja 2013, 09:38:27 »
Wczoraj musieli coś pogrzebać, że teraz nie ma problemu z brakiem dostępu do części podstawowej gry (oczywiście jeśli ktoś ją posiadał ;p )

Ja suport męczyłem do upadłego i podejrzewam, że inni tak samo, że w końcu zrobili coś z tym :)


IP: Zapisane
Flexor

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : 04 Maja 2013, 12:11:30 »
Witam. Mam problem z odblokowaniem pakietu anioła i  tych broni rodowych z SoD. Mam kod ale nie wiem gdzie go wpisać. Gdy w grze wejdę w "Odblokuj zawartość", są do odblokowania jedynie DLC, SoD i podstawka(które mam odblokowane). Kodu nie można tam nigdzie wpisać. Szukałem też w uplay, ale tam też nigdzie nie ma miejsca na wpisanie kodu. Ktoś wie gdzie go wpisać?


IP: Zapisane
horda1

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 27


Ach ta magia!Zawsze najlepsza

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #89 : 04 Maja 2013, 13:08:42 »
@Flexor
W menu gry w odblokuj zawartość wpisujesz ten kod.Jest to obojętne czy w odblokowaniu dodatku,DLC czy podstawki.U mnie w każdym razie działało.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry