Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja Dziewiąta (Czytany 51654 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : 10 Października 2012, 18:56:43 »
W takim razie usłucham Reuela i zagłosuje na Sonica, drugim podejrzanym jest Kha Beleth, chętnie przeczytam tą twoją argumentacją, którą rzekomo miałeś na Cahan. Bo coś mi się zdaje, że to był zwykły blef, byle odwrócić od siebie uwagę. W końcu było wiadomo, że Cahan zginie w linczu, więc po co podawać powody do linczu gdy jest już po?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : 10 Października 2012, 19:11:50 »
Trafne spostrzeżenie Kha Belecie ;)
Cóż, powody były zbędne. Ale proszę bardzo, specjalne dla Cb ;]
Lincz I: Strzał, nie chciałem przyczynić się do śmierci niewinnego Fasta.
Lincz II: To samo, Waverley, który dla mnie był ewidentnym detem (co się sprawdziło); Cahan, która jeszcze wtedy była dla mnie niewinna (b. naturalne posty) + Freezon, który wydawał mi się (i całkiem dobrze), mniej winny od Cb.
Lincz III: Tutaj sprawa oczywista. Lincz na Cahan ze względu na deta.
Teraz jeszcze kwestia Waver'a. Skąd wiem, że Waver był detem? Otóż, nie mógł być mafiozą, bo przecież nawet gdy OC ginie, to jest wyświetlana informacja o jego tożsamości. Zależnie od regulaminu zaś; albo jest podawana informacja miastu, że zginął OC, albo, że po prostu mafiozo. Suma sumarum, Wav był detem lub dostał info od prawdziwego deta o sprawdzeniu, żeby uwzględnił go w testamencie. Anyway, Wav nie był mafiozą.
Co do wczorajszego linczu- epic fail 8) No comments.
Podsumowując wszystkie wydarzenia do tej pory:
Hells- witamy! :) Oczywiście niewinny, najprawdopodobniej bez roli; MG nie zdecydowałby się na taki ruch. Chociaż jeden mniej do rozkminy ;]
Duet Kocica & DL- ciekawa sprawa. Z początku podejrzewane, potem usunęły się w cień i zeszły z drogi miastu. Choć z początku byłem przekonany o ich niewinności, zaczynam się wahać...
Niedziel- pisze tak jak w poprzednich edycjach. Argumentacje są niczego sobie, póki co nie mam mu nic do zarzucenia.
Reuel- uaktywnił się niedawno, ostro atakuje Sonic'a, nie mam jeszcze co do niego wyrobionej opinii, ale skłaniałbym się ku niewinności (zbytnia pasywność z początku w porównaniu do obecnej gry).
Fenir- tutaj się zastanawiam, popadam ze skrajności w skrajność, choć z początku wydawał mi się podejrzany, teraz nabiera w moich oczach na niewinności (neutralne posty, zarówno na forum, jak i na SB); nie wykluczam jego winy, wciąż całkiem prawdopodobne jest, że to właśnie On jest mafijnym cichaczem.
andre94nt- niektórzy widzą w nim mafiozę, ja coś wręcz przeciwnego. Ok, może trochę zachowuje się jak mafiozo, ale bardziej jak andre ;) If you know what I mean ;]
Hadrian- z nim ciekawa sprawa jest :) W porównaniu do poprzednich edycji, zachowuje się dość cicho, może za bardzo? Kto wie, kolejna osoba, która może być mafijnym cichaczem czy po prostu miastowy z rolą? Na jego niewinność przemawiają całkowicie neutralne i pozbawione "mafijnych" emocji rozmowy na SB.
Sonic- kolejna kontrowersyjna osoba. Z początku przypuścił ostrego szturmu, a obecnie usunął się w cień. Mam nadzieję, że w niedługim czasie zabierze się za swoje "rozkminy", dzięki którym dowiemy się o jego tożsamości nieco więcej.
Loczek- gra dość podobnie jak w poprzedniej edycji. Nie za cicho, nie za głośno. Nie ogarnia jeszcze zbytnio tej gry. Nawet jeśli jest mafiozą, to nie na niego powinniśmy skierować swe siły w najbliższym czasie.
Pawek- kolejny "cichy" gracz. Dlaczego cichy w cudzysłowiu? Albowiem z początku dość aktywny, a potem... już nie ;) Widać (również po poprzednich edycjach), że ogarnia. Moim zdaniem gracz z jakąś rolą, który nie chce rzucać się w oczy mafii.
Kha Beleth- mojego faworyta zostawiłem sobie na koniec ;) Gracz dość aktywny, często opisujący duet Kocicy & DL. Niby nic ciekawego, ale mą uwagę przykuło coś innego. Lincze. W I linczu zagłosował na... no właśnie, nie zagłosował, mimo iż wyraźnie zaznaczył, że będzie głosował na DL. Ciekawe, prawda? II lincz- wejście na ostatnią chwilę, rzekomo brak wiedzy o linczu, i podpinka na deta. III lincz to oczywiście masowo podpinka na Cahan. Kha Beleth dobrze dawkuje liczbę swoich wypowiedzi i stosunek historyjek do tekstu właściwego. Pisze po 2 posty dziennie, czyli nie za dużo, nie za mało; byle nie być charakterystycznym. Poza tym, nie wiem czy zauważyliście, ale jego gra znacznie poprawiła się od ostatnich edycji. Ja w tym widzę coś więcej, niż tylko doświadczenie. Podsumowując, mój głos dziś idzie na niego.

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : 10 Października 2012, 19:22:44 »
Hmm... Zaintrygowałeś mnie Revold.
Gdyby nie fakt, że o mnie mówisz, to zagłosowałbym na siebie. Naprawdę. Teraz nie wierzysz ale ok. doceniam to. Doświadczenie... Tu sprawa wygląda tak, że choć mam dużo zajęć to myślę o mafii i tym co to się dzieje. Co do hasła "to coś więcej niż tylko doświadczenie" to masz na myśli fakt, że jestem kukiełką w rękach mafii. Ok. Mogę zginąć. Mam mało czasu więc nie zależy mi tak bardzo. Jeśli chcecie to mogę zginąć, ale rozpatrzcię po mojej śmierci "niewinnoś Revolda". Mój głos w linczu idzie na niego. Powodów nie podaję i podam jak umrę i napiszę swój testament.

PS: Pomódlcie się nad moją już nieżywą duszą.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : 10 Października 2012, 19:50:35 »
Revold zapisał ładną ścianę tekstu, z która nie sposób mi się nie zgodzić. Aczkolwiek, parę dodatków z mojej strony.

Nie marnowałbym czasu na blotki, za jakie uważam DL i Kocicę. Nie wydają mi się materiałem na dobrą mafię. Nazwijcie to uprzedzeniem, ale je pozostawiłbym w spokoju. :)

Co do andre - to zależy...Póki co ma 3 pkt. karne. Jeżeli nie weźmie udziału w tym głosowaniu, urośnie mu do 4,5, a jeżeli po tym zacznie już regularnie uczestniczyć, to takie lawirowanie na krawędzi sugeruje dość mocno mafiozę. Oklepany motyw.

Sonic, jak już wielu zauważyło, interesujący typ, o trochę nierównym stylu/sposobie gry. Warto mu na ręce patrzeć.

A co do podejrzanych - mamy 3 typy, wolę się póki co nie zdradzać, na dzisiejszym linczu wyjdzie.

I prośba do współgraczy - nie zabijajcie mnie w dzisiejszym/jutrzejszym linczu. ^^ Ja zawsze chcę tylko pomóc, a ktoś mnie morduje miastem (no, pomińmy ten jeden raz jak byłem mafiozą i zmanipulowałem Was do zabicia Niedzieli i Hadriana :P).

Over and out.


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : 10 Października 2012, 20:12:12 »
Cytat: Revold
Z początku przypuścił ostrego szturmu, a obecnie usunął się w cień
Ja ci dam cichy! ;)
Mam 2 główne typy:
Andre- nie możesz już się dłużej ukrywać. Niby jesteś, a nawet posta nie skrobniesz. Tu jesteś tu cię nie ma. Przeglądnąłem twoje posty z poprzednich edycji, w których byłeś w mafii. GRASZ TAK SAMO! Trochę karniaków zbierzesz, ale nie tyle żeby odpaść. Lincze też świadczą przeciwko tobie. Nawet wpisy na SB. Czas ubić mafiozę ;)
Hadrian- o ile jestem przekonany o winie andre, co do Hadriana nie mam już takiej pewności. Gra bardzo zachowawczo, ale również bardzo miastowo. Gdybym miał wybierać OC to zostałby nim właśnie on.
Dziś zagłosuję na andre i apeluję wszystkich, którzy zamierzają jeszcze to wygrać o to samo. Jak przegram możecie mnie zlinczować. Ot tak sobie :)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : 10 Października 2012, 20:14:11 »
PS: Pomódlcie się nad moją już nieżywą duszą.
Czy będzie nieżywa to jeszcze zobaczymy, ja jak mówiłem widzę póki co głównego podejrzanego w Sonicu, który tak się napiął na Cahan i głosił jaka to ona winna, a teraz kiedy jego teza upadła (lub manipulacja jak kto woli :P) milczy jak grób. Dzisiejszy głos leci na niego i mam nadzieję, że parę osób mnie wesprze, bo nie widzę od dłuższego czasu nikogo bardziej podejrzanego.

Zygmunt był wściekły. Zgineła panna Dzierżka i był wręcz pewien, że to ten Władek. Teraz kiedy jego śpiewki okazały się nieprawdą, a kolejna szlachetna osoba leżała w grobie zaszył się gdzieś i słuch o nim zaginął. Jednak Zygmunt nie miał zamiaru puścić ataku na krew rodową płazem. Tym razem nie uniknie kary...

Cytuj
Andre- nie możesz już się dłużej ukrywać. Niby jesteś, a nawet posta nie skrobniesz. Tu jesteś tu cię nie ma. Przeglądnąłem twoje posty z poprzednich edycji, w których byłeś w mafii. GRASZ TAK SAMO! Trochę karniaków zbierzesz, ale nie tyle żeby odpaść. Lincze też świadczą przeciwko tobie. Nawet wpisy na SB. Czas ubić mafiozę
Jak już parokrotnie mówiłem, kwestia spóźnialstwa Andre nie wynika ze stylu gry tylko z faktu, że chłopak ma naprawdę mało czasu. Tylko nie próbuj mi tu gadać inaczej, bo grałem z nim w mafii i wiem jak ma się sytuacja. Nie wiem kogo próbujesz przekonać ale ja na twoje słabe argumenty nie poleciałem i nadal wisisz mi na celowniku.


« Ostatnia zmiana: 10 Października 2012, 20:17:54 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : 10 Października 2012, 20:49:15 »
PS: Pomódlcie się nad moją już nieżywą duszą.
Czy będzie nieżywa to jeszcze zobaczymy, ja jak mówiłem widzę póki co głównego podejrzanego w Sonicu, który tak się napiął na Cahan i głosił jaka to ona winna, a teraz kiedy jego teza upadła (lub manipulacja jak kto woli :P) milczy jak grób. Dzisiejszy głos leci na niego i mam nadzieję, że parę osób mnie wesprze, bo nie widzę od dłuższego czasu nikogo bardziej podejrzanego.

Zygmunt był wściekły. Zgineła panna Dzierżka i był wręcz pewien, że to ten Władek. Teraz kiedy jego śpiewki okazały się nieprawdą, a kolejna szlachetna osoba leżała w grobie zaszył się gdzieś i słuch o nim zaginął. Jednak Zygmunt nie miał zamiaru puścić ataku na krew rodową płazem. Tym razem nie uniknie kary...

Cytuj
Andre- nie możesz już się dłużej ukrywać. Niby jesteś, a nawet posta nie skrobniesz. Tu jesteś tu cię nie ma. Przeglądnąłem twoje posty z poprzednich edycji, w których byłeś w mafii. GRASZ TAK SAMO! Trochę karniaków zbierzesz, ale nie tyle żeby odpaść. Lincze też świadczą przeciwko tobie. Nawet wpisy na SB. Czas ubić mafiozę
Jak już parokrotnie mówiłem, kwestia spóźnialstwa Andre nie wynika ze stylu gry tylko z faktu, że chłopak ma naprawdę mało czasu. Tylko nie próbuj mi tu gadać inaczej, bo grałem z nim w mafii i wiem jak ma się sytuacja. Nie wiem kogo próbujesz przekonać ale ja na twoje słabe argumenty nie poleciałem i nadal wisisz mi na celowniku.
No na pewno :D
Przecież wina andre jest aż za oczywista. Dziś pewnie skrobnie coś na ostatnią chwilę albo oleje to i wyśle tylko lincz. Whatever. Będzie na granicy zginięcia i znów przeżyje. Z resztą wasz wybór. Zobaczycie po linczu kto miał racje. Apeluję OSTATNI RAZ o rozsądek- andre94nt. Zaufajcie mojemu doświadczeniu. Wiem jak grają mafiozi. Właśnie tak. Revold kiedyś uczył mnie kilku tricków psychologicznych i wiem jak oddziaływać na podświadomość. Właśnie tak jak to robi andre94nt. Jest jeszcze inna sprawa... A z resztą. Zobaczycie kto miał racje po linczu. Jak zginie ksiądz. :) Wasz wybór możecie jeszcze dziś uratować jedną osobę (chyba wiem kogo zabije mafia) a zlinczować mniej jutro. Tak jak mówiłem. Dziś mi jednak zaufajcie i zabijcie andre. Jeśli niewinny, jutro mogę popełnić nawet samobójstwo. Żebyście nie musieli tracić linczu. Jeśli winny... Cóż to wasza sprawa co zrobicie. Jednak ja bede miał satysfakcje, że złapałem chociaż 1 mafioze. 100% mafioze (nie tak jak pseudo-opryszek-Cahan).
Dzisiejszy lincz zadecyduje o waszej przyszłości.
Wybierzcie dobrze ;)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : 10 Października 2012, 21:00:58 »
No na pewno :D
Przecież wina andre jest aż za oczywista. Dziś pewnie skrobnie coś na ostatnią chwilę albo oleje to i wyśle tylko lincz. Whatever. Będzie na granicy zginięcia i znów przeżyje. Z resztą wasz wybór. Zobaczycie po linczu kto miał racje. Apeluję OSTATNI RAZ o rozsądek- andre94nt. Zaufajcie mojemu doświadczeniu.

Na wyraz zaufania do Ciebie chciałbym dać dwa cytaty, byś wiedział jak bardzo Cię popieram w twoich wypowiedziach:
Cytuj
APELUJĘ DO DETEKTYWA: JEŚLI MOŻESZ ZMIENIĆ JESZCZE WCZORAJSZE SPRAWDZENIE, TO SPRAWDŹ CAHAN. GWARANTUJE CI, ŻE INFORMACJA ZWROTNA BĘDZIE BRZMIAŁA: WINNY!!!

Cytuj
Cahan (Diamond Lady, Hadrian, Kha Beleth, Kocica, Loczek, Niedziel, Pawek, Revold, Sonic)- NIEWINNA
Sonic (Reuel)
andre94nt (Cahan)

W twoich tekstach aż czuć desperację bo wpadłeś i nie wiesz jak się wyplątać, jedyne co Ci pozostaje to próbować wmówić innym, że mafiozą jest Andre z bzdurnych powodów jako najświętszą prawdę, a ty oczywiście niewinny.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : 10 Października 2012, 21:07:41 »


Hells powiedz mi kto dałby rade zmanipulować miasto by zagłosowało na 100% niewinną osobę?

Dobra, teraz na poważnie.
Zaczyna się robić ciekawie. Cahan niewinna, wav też. A andre się cieszy.
Jak dla mnie to on jest w mafii i jestem 97% pewny, te 3% to moje podejrzenia co do innej osoby. Stosuje taktykę starą jak ta gra, takie spóźnianie się obniża zainteresowanie taką osobą.
Wszyscy dali się nabrać, ja się nie dam. Andre masz mój głos.



IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #159 : 10 Października 2012, 21:16:29 »
Widzę Sonic "ujawnił się" jako ksiądz. Czyli albo jest nim naprawdę (kto normalny linczuje księdza?), albo jest mafiozą, który chce kupić sobie dzień życia. Weź pod uwagę, że jeśli naprawdę jesteś księdzem, to módl się za siebie, bo mafia obrała cel. ^^ IMHO bardzo ryzykowne posunięcie.

Fenir - nie wiem, stałem po drugiej stronie barykady, ale Niedziela wydawał się niewinny, a jakoś go skasowało miasto. Podobnie z Hadrianem, chociaż on "półśmierdział". Zresztą, wersja andre faworyzowała mafię i nie będę się co do tego sprzeczać. :)

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : 10 Października 2012, 21:19:08 »
Cóż ostatni lincz ponownie się okazał niewypałem. Musimy teraz kogoś trafić. Moim zdaniem Sonic coś za bardzo wierzga a na początku krzyczał jakby był "Mamfijny krzykaczem". A teraz ratując się chcial udać księdza z mizeryją w skutku. Tak więc mój vote leci na Niebieskiego Jeża.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : 10 Października 2012, 21:23:33 »
Pawek- kolejny "cichy" gracz. Dlaczego cichy w cudzysłowiu? Albowiem z początku dość aktywny, a potem... już nie ;) Widać (również po poprzednich edycjach), że ogarnia. Moim zdaniem gracz z jakąś rolą, który nie chce rzucać się w oczy mafii.
Nie gram zbyt często z prostej przyczyny - mam tydzień pełen pracy. I stosunkowo mało czasu na zastanawianie się nad grą. Pójdę za głosem Fenira i zagłosuję na Andre.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : 10 Października 2012, 21:27:14 »
Fajnie, że Hells doszedł. Mamy przynajmniej jedną osobę, której niewinność jest pewna. Do rzeczy. Tak przyglądam się i przyglądam i nasuwa mi się jedna myśl. Duet Kocica-DiamondLady zachowuje się naprawdę dziwnie. Gdy już na samym początku trochę je przyciśnięto do muru (po tym głupim poście o sprawdzaniu skrzynki), nagle walnęły dość długie wyjaśnienia.

Kocica:
Cytat: Kocica
Siemanko wszystkim!
Widzę, że tu jakieś ciężkie działa wytaczacie przeciwko mnie. W sumie nie wiem dlaczego. Dlatego, że głosuję razem z przyjaciółką? Że myślimy podobnie? Że gramy dla funu?, dlatego razem wchodziłyśmy na pocztę  Niech to brzmi jak brzmi, ale po przeczytaniu wszystkich postów mam dwóch kandydatów. Hadrian- gra wyjątkowo zachowawczo, po przeglądnięciu poprzednich edycji dochodzę do wniosku, że zbyt. Albo ma jakąś rolę albo mafia. I drugi to Freezon. Za bardzo naskoczył na Loczka. Sonic też podał jakieś tam argumenty przemawiające za jego winą. Sam jakoś w ogóle się nie broni. Nie wiem, może się mylę, ale intuicja podpowiada mi, że ktoś z nich jest mafiozą (albo obaj?). Poczekam do wieczora i puszczę głos na któregoś z nich.
Cahan wydaje mi się niewinna, ale sama nie wiem...

DiamondLady:
Cytat: DiamondLady
Czemu ja?  Nawet sobie nie pogram?!
Uważacie mnie za kogoś niedoświadczonego, a to błąd. Ogarniałam edycje z Kocicą i szło mi całkiem całkiem. Poza tym przejrzałam poprzednie edycje. Moim zdaniem w mafii jest ktoś kto jest albo cichaczem np. taki Psychol. Albo taki Fast. Moim skromnym zdaniem całe te jego dziwne teksty miały na celu wywołanie zamieszania i czegoś o czym pisał bodajże Sylath, że jeśli tak pisze i jest w mafii to jest głupi. Głupi pewnie nie jest (chyba ), więc stawiam na to pierwsze (mafia). Nie ma żadnych poszlak i jeśli nikt nie wtopi do wieczorka to zagłosuje na Fasta. I prosze was, nie głosujcie na mnie, tylko dlatego, że jestem tu nowa. Bo będzie foch i już nie zagram
Z resztą... Wasz wybór


Co robią dalej? Obie dziewczyny piszą jednozdaniowe posty:
Kocica:
Cytat: Kocica
Sonic mnie nie przekonał. Zbyt atakuje Freezona.
Głos na niego

Cytat: Kocica
Cahan. Chyba nie muszę tłumaczyć why
DiamondLady:
(To troszkę dłuższe) :
Cytat: DiamondLady
hej
Ja tak na krótko, bo zajęta jestem
Podobnie jak Kocica uważam za winnego Freezona choć głowy bym nie dała (i nie tylko głowy ).
Hadrian raczej niewinny albo ma jakąś dobrą rolę. Co do reszty- to sama nie wiem. Pierwszy lincz raczej na nikogo nie wskazuje. Jeśli Cahan/Freezon okazaliby się niewinni zabrałabym się za cichaczy, bo pewnie tam kryje się mafia (albo przynajmniej jej część). Dziś poczekam z głosem.
Pa kochani! *

Cytat: DiamondLady
Waverley. Podobnie jak Cahan (nie ma jak kobieca intuicja ).

Cytat: DiamondLady
Cahan.
Detektyw to detektyw. Trzeba mu ufać.


Warto zauważyć, że obie wysyłają posty w podobnym czasie. Wiecie jak mnie myśl naszła? Obie na początku zrobiły głupi błąd, pewnie nie skonsultowały z pozostałymi mafiozami kwestii wypowiedzi o skrzynce. Obie trafiły na świecznik. Jednak tylko na moment. Nie wiem czy tak chciały właśnie zrobić, czy zrobiły to przypadkiem, ale mają w tym momencie niezłe alibi. Po takich oskarżeniach (chodzi mi o tych na początku gry) normalni gracze odsunęli by się od siebie, czyli nie dawali pretekstów do kolejnych oskarżeń o współpracę z drugą osobą. A co one robią? Robią coś zupełnie odwrotnego. Piszą krótkie posty będące podpinką pod najbardziej oczywiste typy. Oprócz tego wysyłają wiadomości w podobnym czasie (o czym już wspominałem). No i to już moje lekka nadinterpretacja, ale te opisy mordów mafii są strasznie krótkie i nie wiem, czy nie są czasem ich dziełem. Wiem, kierowanie się opisami mordów może być głupie, ale to akurat pasuje do całej sprawy. Uważam, że obie przekonały się, że gracze nie chcą na nie głosować, bo uważają je za mało doświadczone i niegroźne zawodniczki. Dlatego starają się wszystkich utwierdzić w tym przekonaniu. Trzeba przyznać, że im się to udaje. Już spotkałem się kilka razy z takim typem gry, więc wyczulony jestem na tego typu zagrywki.

Nie wiem, czy ktoś zechce mi pomóc, pewnie nie. Tak czy owak głos na DiamondLady.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : 10 Października 2012, 21:31:14 »
MOZECIE JESZCZE ZMIENIĆ ZDANIE!
OSTATNIA SZANSA!
Nie słuchajcie Reuela, pewnie mafia.


IP: Zapisane
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : 10 Października 2012, 21:31:35 »
Sonic. Nie przekonał mnie księdzem :D


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.129 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry