Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11    Do dołu Drukuj
Bazar (Czytany 32732 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 11 Lipca 2008, 10:25:45 »
Na bazar wszedł Eliandar. Zaczął oglądać uważnie wszystkie stragany z nadzieją że znajdzie jakiś miecz.


« Ostatnia zmiana: 13 Lipca 2008, 17:21:29 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 14 Lipca 2008, 09:45:29 »
Wchodząc na bazar od zupelnie innej strony tym razem, Etrom odrazu zauważył odpowiedni sklep - "Pod Złamaną strzałą" to chyba odpowiednie miejsce... - Podszedł szybko do wyłodowującego właśnie świerzą dostawe mężczyzny i zapytał - Potrzebuje Kilkunastu strzał do łuku kompozytowego z cisu, osełke i kilku noży do rzucania... dobrze by było gdzyby znalazły się nowe z rtęcią (nóż w ktorym znajduje się płynna rtęć zawsze leci ostrzem do przodu) tak z 20 sztuk noży i 30 strzał i jedną osełkę.... ile by to wyszło? - czekał spokojnie na odpowiedź podziwiając przy okazji długi łuk wywieszony nad ladą z drzewa hebanowego...


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 14 Lipca 2008, 09:53:31 »
 MG MODE - prowadzenie Etroma
 Po chwili sprzedawca oderwał wzrok od  skrzyń i zmierzył wzrokiem orka.
 - To by kosztowało... Dużo. Ale... Wygląda mi pan na silnego, więc... Jeżeli pomoże mi pan z rozładunkiem, dostanie pan 25% zniżkę! Co pan na to?


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 14 Lipca 2008, 10:10:53 »
Etrom w jednej chiwli zakasał rękawy (których nie miał) i skinieniem głowy połączonym z promienistym uśmieszkiem zaczoł pomagać z DOŚĆ cięzkimi skrzyniami. - Na Matke Ziemie! Co w tym jest? Chyba cała zbrojownia... Starczyło by żeby uzbroić dwa razy całe miasto... - zażartował Ork wiedząć że dzięki temu robota pujdzie łatwiej...


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 14 Lipca 2008, 10:48:50 »
 MG MODE - prowadzenie Etroma
 Sprzedawca zaśmiał się niepewnie, sięgając po kolejną skrzynkę. Wkrótce jednak wszystko zostało rozładowane a pan właściciel podliczał należność...
 - Hm. Hm. Hm. Cóż, noży z rtęcią nie ma, ale mogę zamówić jeśli pan łaskawy sobie życzy.... A będzie około... Stu sztuk złota.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 14 Lipca 2008, 11:00:25 »
- 100 razem z tymi nożami? Hmmm... Właściwie to moge poczekać, w końcu co może się stać (hmmm...). To strzały wezme teraz a noże prosze, jężeli to możliwe, nadesłać do Gildii Łowców Nagród na imię Etrom... - kiedy skończył wyciągnoł z mieszka odliczoną sumę i dał ją sprzedawcy, po czym wzioł strzał i włożył do kołczanu. Jego własnoręcznie robione pociski z kijków leszczyny i z kamiennymi grotami wyglądały niemrawo przy nowych drewnianych strzał ze stalowymi końcówkami. Jeszcze wzioł tylko osełkę do kieszeni i ruszył do Gildii. - Poczytam tą księge co to ją pożyczyłem... Może czegoś się z niej nowego dowiem... - i ruszył raźno przez ulice miasta. Wyjątkowo mu się nie spieszyło więc poszedł dłuższą drogą koło parku - szkoda żeby taka ładna pogoda poszła na zmarnowanie...


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 17 Lipca 2008, 10:13:15 »
 MG MODE - prowadzenie Eliandara
 Po chwili elf dostrzegł na kramie z bronią pewien ciekawie wyglądający miecz. Jego pomarańczowe ostrze było lekko ząbkowane, wyryty na nim był symbol z kół i strzał. Rękojeść stylizowana była na kształt strzały. Jelec zaś się właściwie niczym nie wyróżniał.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 17 Lipca 2008, 12:14:34 »
- No no, co za cacko. Muszę je mieć. Eliandar podszedł do straganu w którym był wystawiony miecz. - Ej ile mam dać za ten miecz? Powiedział wskazując na swoją przyszłą broń.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : 17 Lipca 2008, 12:23:28 »
 MG MODE - prowadzenie Eliandara
 Szczęśliwie dla maga okazało się, że sprzedawcą jest jeden z jego pobratymców. Ten uśmiechnął się do niego i powiedział:
 - Normalnie powinien około 95, ale jako że jesteś moim rodakiem, obniżę ci cenę. Zapłacisz tylko 80.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 17 Lipca 2008, 12:34:28 »
- Co?! Po ilu ty jesteś piwach? Ja za niego mogę dać 10 sztuk złota. Powiedział Eliandar. Elf sięgnął do szaty i wyjął jeden ze swoich sztyletów i podłożył go pod gardło kupca. -To jak będzie?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : 17 Lipca 2008, 12:55:01 »
 MG MODE - prowadzenie Eliandara
 Okazało się jednak, że mroczny elf jest bardziej wysportowany niż Eliandar by się tego spodziewał. Z łatwością wywinął się i wyrwał sztylet z dłoni maga. Uśmiechnął się wrednie.
 - Zapewne zdajesz sobie sprawę, jaka kara grozi za napaść wolnego obywatela... Ale nie mam zamiaru posyłać do więzienia potencjalnych klientów. Kupujesz, czy nie?


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : 17 Lipca 2008, 15:12:40 »
- Zaraz zaraz mam pomysł. Powiedział elf do kupca i wyjął swój stary miecz. - Na ile go wyceniasz?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : 17 Lipca 2008, 18:06:01 »
 MG MODE - prowadzenie Eliandara
 Mroczny elf po chwili wziął broń z dłoni Eliandara, podrzucił, wywinął parę młynków w powietrzu, aż wreszcie zwrócił ją właścicielowi.
 - Ładna robota, całkiem dobre wyważenie, ozdoby raczej przeciętne ale to nie one się najbardziej liczą... Wart co najmniej 75.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : 17 Lipca 2008, 18:09:09 »
- Taki gruchot a tyle wart. To jak myślisz lepszy jest ten mój czy twój? Tylko bez kitów mi tu. Powiedział Eliandar do kupca


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : 17 Lipca 2008, 18:52:20 »
 MG MODE - prowadzenie Eliandara
 - Nie jestem profesjonalnym rzemieślnikiem. - odrzekł sprzedawca. - Jeżeli szukasz porządnego osądu, zanieś je do jakiegoś kowala czy jubilera. To jak, bierzesz ten miecz czy nie?


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry