Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 9    Do dołu Drukuj
[sesja] Obóz treningowy. (Czytany 29515 razy)
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 25 Czerwca 2008, 21:51:24 »
Idealne miejsce do wizji, mmm.... Servin cicho i nie gwałtownie by nie wypłoszyć jelonka (który zapewne nie oddalił się daleko) podszedł do oczka. Ujrzał swoje odbicie: młoda twarz, teraz z krótkim zarostem, jego brązowe oczy i wąski nos wraz z drobnymi ustami. Czarne włosy już sięgały mu do piersi: opadały teraz przodem jego tułowia. Wziął mały krysztalik (Niedzieli tu nie ma więc haha). Przypatrzył się dokładnie, jednak nie mógł ujrzeć nic poza rozmytymi postaciami... siedzącymi na długiej ławie i pochylającymi się nad równie długim stołem. To pewnie śniadanie, pomyślał. Musi rozpracować ten kryształ jak wrócą do Atrii. Schował go i ruszył wzdłuż granicy lasu powoli truchtając i odganiając zwierzęta


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 25 Czerwca 2008, 21:59:27 »
Mój krasnalek.

______________________________________
Krasnolud wyciągnął jeszcze jedne kubeczek, i z niebywałą gracją przelał wino z butli. Sama butla była niezwykle ładnie zdobiona... Ale Kalstan nie miał zamiaru się nad tym rozwodzić. Pociągnął kolejnego łyka i rozpoczął rozmowę. Co was w ogóle skłonił do przyjazdu do Artri? Kolejna ilość trunku znalazła się w organizmie krasnoluda...

Prowadzenie Servina

____________________________________
Kiedy tak maszerował poczuł niezwykłe zmęczenie i czuł że czas wracać do baraku. Kryształ musiał poczekać na kolejny dzień.


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 25 Czerwca 2008, 22:05:04 »
PLAYER MODE
 Amavir również zauważył zdobienia na butli krasnoluda. Przyglądał się uważniej wzorom, starając się zapamiętać ich układ i ewentualnie skojarzyć z jakimiś znajomymi już symbolami. Pochłonięty nawet niezłym winem i wyjątkowo ciekawym zawijasem, ledwo dosłyszał pytanie Kalstana.
 - Cóż, ja jestem tutaj umówiony na spotkanie. - odrzekł dyplomatycznie, kląc w duchu swoją nieuwagę. o było chyba nieuprzejme, poświęcać czas czemuś innemu podczas rozmowy...
______________________________________________________________________
 Do kolcza na wszelki wypadek: ta heca z wzorami na butli to NIE JEST zachęta do zrobienia questa z Tajemniczym Zaginionym Symbolem. NIE JEST.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 25 Czerwca 2008, 22:20:51 »
Kalstan pomyślał o swojej rodzinie, butla nie była z jego stron. Tam gustowano w raczej prostych "konstrukcja". Ciekawe co te wzory mogą oznaczać, prawda? Kątem oka zobaczył że wszystkie szklanki były puste... To jak jeszcze kubeczek?


« Ostatnia zmiana: 26 Czerwca 2008, 09:27:26 wysłane przez kolcz110 » IP: Zapisane
Mantikor

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Niech moc będzie z wami.

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 25 Czerwca 2008, 22:27:47 »
Naglfar znajdował się w jednym pokoju z człowiekiem i elfem. Leżąc na łóżku rozmyślał:
-Ale mi się trafiło. Nic jakoś przeżyje w końcu nietakie rzeczy się przeżywało, a jak to pójdzie dalej to zobaczymy.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 25 Czerwca 2008, 22:49:14 »
Servin idąc w stronę baraków poczuł ból w swej prawej ręce. Zaniepokoiło go to, gdyż powinna w ogóle nie dawać o sobie znaku, w końcu była znieczulona. Zdjął z niej rękaw i ujrzał że zaczęła krwawić w miejscu gdzie parę dni temu drapnął go ten bezczelny elf. Cholera, muszę to opatrzyć. Wyciągnął swoją szmatkę, którą nosi zawsze przy sobie. Ruszył w stronę baraków, po wędrówce skradając się wymknął się do pomieszczenia sanitarnego. Zaczął rozpaczliwie szukać bandaży, może tu się znajdowały, nie chciał by go przyłapano na nocnej przechadzce.


« Ostatnia zmiana: 26 Czerwca 2008, 09:45:33 wysłane przez egzeq » IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 26 Czerwca 2008, 09:35:04 »
Taka uwaga... nie możesz dowolnie kreować rzecywistości.  I powiedzieć nagle że rana krwawi itp. A pomieszczenie sanitarne zrobione są osobno od baraków.

Servin zobaczył że na bandaże niema co liczyć, a najlepszym rozwiązaniem problemu było udanie się do zielarki. Z mapki która wisiała, na ścianie wynikało że namiot zielarki znajduję się 40 metrów na północ.



IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 26 Czerwca 2008, 09:42:54 »
PLAYER MODE
 Strzelec potrząsnął głową, w duchu jednak się uśmiechnął. Więc, to prawda. Od reguły "jeszcze jeden kubeczek" nie ma wyjątków. Obojętnie czy to zorganizowane wojsko Imperium Gryfów czy amatorska armia małego miasta.
 - Nie mam pojęcia.
______________________________________________________________________
 Kolczuś, mógłbyś opisać trochę te wzory, aby nasze postacie miały jakieś rozeznanie? Np: ten wzór wygląda jak mandala, a ten jak runa fehu...


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 26 Czerwca 2008, 09:45:17 »
Cóż, moją postacią chyba zająć się mogę. A akurat prawa ręka mojej postaci jest wyniszczona, a wcześniej została zraniona. Wiem, MG mają zawsze rację, ale to chyba logiczne i wytłumaczalne. A z pomieszczeniami to sorry, moja nieuwaga.
Ja pierdzielę, ale się władowałem.Ech, zielarka hmm.... 40 metrów na północ. Mocniej zacisnął szmatkę na ręce i wyruszył znowu skradając się. Minęło to 40 metrów i chyba znajdował się przed tym namiotem. Zobaczył (namiot), wszedł do środka.


« Ostatnia zmiana: 26 Czerwca 2008, 09:49:26 wysłane przez egzeq » IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 26 Czerwca 2008, 09:47:58 »
Z tego co Amavir wywnioskował wzory przedstawiały Wojskowy chełp z wycięciem w kształcie litery 'T". Opleciony był przeróżnymi motywami roślinnymi, które po dokładnym przyglądnięciu, układały się w nie znany bohaterom wyraz. Ciekawe kto nosił takie hełmy...



IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 26 Czerwca 2008, 11:28:31 »
-Ja z kolei do Artrii przybyłem, bo nie znalazłem lepszego miejsca dla siebie. Wcześniej wiele podróżowałem po świecie, żyłem wręcz koczowniczo.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 26 Czerwca 2008, 11:49:37 »
Krasnolud wziął kolejny łyk wina i podrapał się po głowie. Koczowniczy? ciekawe... A teraz jak żyjesz? Krasnolud cały czas wpatrywał się w żołnierski hełm na butli.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 26 Czerwca 2008, 11:52:26 »
-Na krechę. - rzekł Saeros uśmiechając się. Było w tym sporo prawdy - nigdy nie miał wielu pieniędzy. Co prawda nie zadłużał się, ale rzadko jego sakwa była pełna.
Zwłaszcza, że w tym momencie cała moja kasa to za wylevelowanie :P


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 26 Czerwca 2008, 12:02:50 »
Pamiętaj że dostałeś kasę za wygranie konkursu.

Krasnolud zamyślił się powoli opróżniając kolejny kubek. Mam do ciebie pytanie...
Kalstan zwątpił ale po chwili dokończył. Ile ty w ogóle masz lat?


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 26 Czerwca 2008, 12:13:31 »
-Piętnaście. Ale jak może zauważyłeś potrafię więcej niż niejeden starszy wojownik. Dobrze jednak, że przyjęli mnie do garnizonu, bałem się, że będą patrzeć na wiek.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 9    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry