Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 80 81 82 [83] 84 85 86 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 432355 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1230 : 12 Marca 2015, 21:46:07 »
Loczek... przecież wiadomo było, że będzie copypaste.

Co do bohaterów... miałam pewien problem z rozróżnieniem płci, a kiecka wcale mi w tym nie pomogła. Nie będę ukrywać, że gdyby płeć gdzieś się zgubiła u nekrosów było by fajnie :P

W końcu po śmierci laik nie odróżni szkieletu faceta od kobiety. No ale jest jak jest.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #1231 : 13 Marca 2015, 00:29:11 »
Oj tam przesadzacie. Zapowiedzieli już od początku, że nekro z siódemki będzie jak nekro z szóstki. A jakie było nekro w szóstce? Same kolce, dredy u lasek i unisex w zbroi. Narzekać na to to jak narzekac na żuli którzy podchodzą i pytają czy dostaną na piwo tylko dlatego, że są szczerzy i nie ściemniają ;P


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
SzybciorPL

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #1232 : 15 Marca 2015, 16:10:16 »
Na rosyjskiej stronie znalazłem coś bardzo ciekawego  :). Jak myślicie, czy są to prawdziwi Orkowie z Sahaary ?  :P
http://www.might-and-magic.ru/gallery/image/1224-heroes-7-stronghold-sahaar-ogr/


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1233 : 15 Marca 2015, 17:23:27 »
Nie, to są fanarty autorstwa tej samej osoby, która dokonała uploadu (w lewym dolnym rogu jest dość widoczny podpis).

Obrazki prawdopodobnie pochodzą z DoCa, tło jest od jednostek z MMHVII... Poziom wstępny w Photoshopie.


IP: Zapisane
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1234 : 16 Marca 2015, 14:39:26 »
Gwoli ścisłości - tak, to są prawdziwi Orkowie z Sahaar. Tak właśnie wyglądają. Tylko, że grafiki, jak zaznaczył Hellscream, istotnie są z Duel of Champions, a nie z Heroes VII. Przynajmniej póki co ;).


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #1235 : 17 Marca 2015, 20:23:04 »
Żadnych informacji o orkach jak narazie. Zapewne pod koniec miesiąca w gigantycznym niusie jaki zapowiadali sie dowiemy co w tym zamku będzie.
Za to pokazali portrety, biografie, klasy i specjalności czterech bohaterów przystani (miejmy nadzieję, ze będzie ich więcej...).
Jak widać specjalności będą jak szóstce czyli nic nieznaczącymi bonusami, które nijak nie wymuszają konkretnej taktyki. Taka Tyris np. zamiast wzmacniać kawalerzystów będzie nam dawać jednego bądź dwóch więcej tygodniowo. Porażka. Co jak co ale akurat specjalności choć ciężkie w uzyskaniu balansu były świetnym elementem trójeczki i piątki. Szkoda, ze to porzucono.
No i śmieszy mnie imię Kryzstoff :D
To już mogli dać Kristoffa albo zostawić Krzyszofa ;P

I patrząc po specjalności czwartego bohatera można przypuszczać, ze w misjach z Ivanem gryfy mogą zastąpić wilki bądź będzie inna możliwość rekrutowania ich w zamku.


« Ostatnia zmiana: 17 Marca 2015, 20:25:43 wysłane przez Miker » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1236 : 18 Marca 2015, 12:55:55 »
Niestety jak zapowiedział Ubi-Nox będziemy musieli czekać aż pod sam koniec miesiąca:
Cytuj
We will have many interesting new content to share with you and they will also be able to express their feedback concerning this event and the game. However, we won’t be able to break the news until the very end of the month so stay tuned!

Co do przekręconego imienia bohatera, to Marzhin powiedział, że jest to żart i zostanie one poprawione:
Cytuj
Apparently he's named after a real person, and the writer was adamant that it was spelled that way.

We had a lot of discussions about the correct spelling of his name, which in turn became a sort of private joke in his bio. But yeah, that bit is probably too silly and is likely to be removed before release.


Wiadomość doklejona: [time]20 Marzec 2015, 00:11:56[/time]
Kolejna część Opowieści o Wojnie Dziesięcioletniej:
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/tales-of-the-ten-years-war-part-9
Muszę przyznać, że w pod koniec całej tej serii (wg Marzhin'a ma mieć 10 części) zrobiło się nawet ciekawie, bo przy poprzednich częściach trochę przysypiałem. :P
Ubi uraczyło nas też zdjęciami z paryskiego event'u:
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/album-press-fanday-event
Wśród zdjęć jest jedno zawierające artwork ulepszonej Hydry:

Wydaje się cała fioletowa, ale to efekt podświetlenia lampą emitującą fioletowe światło. Poniżej jest zdjęcie z artwork'iem Grim Reaper'a, także podświetlony tylko zieloną lampą, przez co wydaje się cały zielony, a wiemy, że na prawdę taki nie jest:
https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150319_Event/Press_Faction_Necropolis.jpg
Na koniec nowości Eugene Xaar udostępnił grafiki przedstawiające Orka imieniem Kente reprezentującego Twierdzę w radzie Iwana, co już z resztą dawno wiadomo choćby z oficjalnego trailera.
http://www.might-and-magic.ru/blog/3/entry-122-the-orc-leader-kente-of-the-whitespears/

Wiadomość doklejona: 24 Marca 2015, 23:04:11
Wybrani bohaterowie Akademii:
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/academy-s-hall-of-heroes


« Ostatnia zmiana: 24 Marca 2015, 23:04:11 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1237 : 25 Marca 2015, 16:47:22 »
O, Fast. Nie wiedziałam, że dostał rolę w Herosach. Nieładnie tak milczeć! :P

A tak na poważnie to mam nadzieję, że półelf zostanie poprawiony bo na wiele sposobów mi on nie pasuje. Pominę, że do tej pory półelfów nie było i nawet niespecjalnie się o nich słyszało to tutaj jeszcze jest to pół od mroczniaków.

Fast aka Asad nieco dziwnie te zęby wystawia... pomijając jak one wyglądają. Ktoś chyba nigdy nie zaglądał lwu w paszczę. A szkoda :P

Panienki jakoś ujdą.
------------------------------

Hydra, idąc tropem sukienki, wydaje się że będzie czarna/ciemna z fioletowymi paskami po bokach ciała.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #1238 : 25 Marca 2015, 16:49:37 »
A dentysta mi mówił, że jak nie wyrwę tych ósemek to potem będę miał uśmiech jak strzyga  :-/

Asad al-Kzin - z tatarsko-krześlanego - FAST FTW!1111

Edit: Fastuuu proszę Ja ciebie, popraw posta by był choć ciut zgodny z tematem ;> /Loku


... [tryb wypracowania na polski: aktywacja]

Osobiście uważam, że arty zaprezentowane nam przez twórców najnowszej odsłony herosów są na bardzo wysokim poziomie. Moją uwagę przykuły zwłaszcza bohater Asad (specjalizacja: Rakshasa Officer), którym zapewne będę grał (o ile w ogóle kupię grę). Pozostali bohaterowie nie ustępują mu zbytnio, co również mnie niezmiernie cieszy. Nigdy nie byłem zbytnim fanem Akademii, teraz jednak może się to diametralnie zmienić.

Reasumując, uważam że zęby mądrości to idioci.





« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2015, 18:19:20 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1239 : 25 Marca 2015, 18:58:31 »

Głosowanie na lisza i na wampira.
Ja wybieram Lisza nr. 3 Fajny design, podoba mi się, pasuje do architektury miasta piramid itd. NR.2 to taki klasyczny lisz, a 1 jakoś do mnie nie przemawia.

Stronka mi się odglitchowała, oto arty wampirów:

1- nic nowego, po prostu użyją tego  z heroes 6
2-pewnie zostanie wybrany, bo to damski wampir, ahh te wpływy zmierzchu xD
3-Fajny pomysł, powrót do drapiącego wampira, mi się podoba, ulepszony mógłby mieć jakieś fajne żelazne rękawice z pazurami.


« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2015, 19:09:29 wysłane przez Andre94nt » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1240 : 25 Marca 2015, 22:49:17 »
ALE TE ARTY SĄ SUPER!

Lisze:
1. Kapłan Śmierci - Nazwa ciekawa, ale wygląd taki nijaki. Niby tam lewituje, ale nie podoba mi się.
2. Nieumarły Czarownik (chyba, bo to słowo ma tyle synonimów...) - Klasyczny Lisz, który zadowoli fanów HV i HIII, wygląda bardzo dobrze, ale nie chcę go. :P
3. Starożytna Mumia - TA POZA!!! <3 Jedynym mankamentem tutaj jest dla mnie to, że wolłabym Mumię jako osobną jednostkę...

Wąpierze:
1. Wampirzy Rycerz - nic nowego, rozejść się. :P
2. Pani Nocy - Nie żebym miał coś przeciwko żeńskim jednostkom, ale wygląda słabo i pewnie nie różni się zbytnio od pierwszej opcji. Jest dla mnie chybiona.
3. Krwawy Potwór - Ma pazurki... lubię pazurki, a przy okazji jest to klasyczny-klasyczny wampir. Dla mnie super. :3


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1241 : 26 Marca 2015, 09:06:23 »
Tak sobie popatrzyłam na komentarze pod wyborami i coś czuje, że u wampirów walka będzie pomiędzy kobitką a pazurzastym. No ja zdecydowanie wolę krwawego potwora.

U liczy zaś głosy rozchodzą się między czarownikiem a mumią. Tutaj będę się jeszcze zastanawiać ale na razie padło na mumię. Iteż jestem fanem tej cudnej pozy :D


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1242 : 26 Marca 2015, 11:52:54 »
Zacznę od Wampira:
Wampirzy Rycerz - zdecydowane nie, bo jest prawie identyczny jak ten z Heroes 6 a nie cierpiałem go. Poza tym nigdy nie podobał mi się koncept Wampira z mieczem.
Pani Nocy - także nie, z tych samych powodów co powyżej. Zauważyłem sporą popularność tej opcji, co jest dla mnie niezrozumiałe, bo przecież to jest to samo co Wampirzy Rycerz tylko w kobiecej wersji.
Krwawy Potwór - mój zdecydowany faworyt ze względu na brak oręża. Podoba mi się pomysł na zdziczałego Wampira no i w końcu znowu atakującego pazurami. Wysysanie życia przez miecz to dla mnie idiotyzm.

Przejdźmy teraz do Lisza:
Kapłan Śmierci - nie dostał mojego głosu, bo według mnie jest nijaki i za bardzo przypomina bohatera magii Nekropolii. Jedynym jego plusem jest to, że tak jak Lisz z Heroes 2 używa rąk a nie kostura.
Nieumarły Czarownik - na niego także nie zagłosowałem z dwóch powodów. Po pierwsze lewituje. Po drugie jest to stara koncepcja Lisza a ja chciałbym zobaczyć coś nowego.
Starożytna Mumia - mój głos padł na tę opcję, ponieważ jest to coś nowego i stoi mocno na ziemi a nie lewituje co mnie strasznie irytuje. Ale mi rym wyszedł. :P
Ta mumja wcale nie przypomina kapłana ze Skyrim.
Prócz tego, że obaj noszą maskę w ogóle nie są podobni.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1243 : 26 Marca 2015, 18:56:56 »
... [tryb wypracowania na polski: aktywacja]


Patrząc na ostatni art Licza, czyli mumię, bardzo przypomina mi on smoczego kapłana z gry Bethesdy Softworks pt. "The Elder Scrolls V Skyrim". Może to jest moje odczucie, ale co wy o tym sądzicie? Nie zmienia to jednak faktu, że wizerunek tej jednostki jest według mnie w porządku.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1244 : 27 Marca 2015, 00:43:40 »
Nie spodziewałem się, że Limbic posunie się aż tak daleko z 'poprawkami', że aż nam da wyborów.
W kwestii Licza postawiłem na Uniemarłego Czarodzieja. Jego koncept najbardziej przypadł mi do gustu. Starożytna Mumia całkowicie mi nie podchodzi do gustu, a Kapłan Śmierci to mój 'numer dwa'. Ogólnie, która wersja by nie wygrała, to i tak będę w miarę zadowolony, nawet mimo tego, że Mumia, to nie mój typ.
W kwestii wampira postawiłem na Panią Nocy. Jak dla mnie to całkiem ciekawa odmiana, po całej wręcz rzeszy męskich wampirów. W jednej części spokojnie może się pojawić taka wersja. :P Wampir rycerz to wampir, który pojawia się od dłuższego czasu w takiej 'postaci' w szeroko znanej popkulturze, która nie zakłada, że wampir to zniewieściały chłopiec, a Mistrz Krwi, może i wygląda fajnie i nie mam nic przeciwko, żeby ta wersja wygrała, ale mojego serca nie zdobył na tyle, żebym na niego głosował. ;)


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Strony: 1 ... 80 81 82 [83] 84 85 86 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry