Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 74 75 76 [77] 78 79 80 ... 100    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Pokaż swoją twarz! (Czytany 372911 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1140 : 15 Kwietnia 2012, 20:22:10 »
Teraz mam jeszcze dłuższe ;P. A i wziąć gitarę i udawać, że grać w szkole przy publiczności podłączonym do głośników- to by był trolling.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1141 : 15 Kwietnia 2012, 20:44:06 »
...jest on wyjątkowo chamski żeby wykorzystywać bycie pupilkiem u Hellsa żeby mi dać bana...
Bana dostałeś za swoje spamerskie zachowanie, nie za to, że ktoś jest czyimś pupilkiem. Więc albo przestań w końcu trollować i zacznij pisać konstruktywnie albo nic nie pisz.

Zaś co do tematu to Andre mnie nie zawiódł, bo wygląda jak na typowego słuchacza metalu przystało ;D Włosy są, glany są, do tego ubierasz się typowo jak ktoś słuchający tego gatunku muzyki. Co ciekawe dawniej rzadko miałem styczność z osobami słuchającymi tego gatunku muzyki a teraz znam ich od groma. Rzecz jasna zaznaczam, że się naśmiewam, tylko stwierdzam fakty. No ale generalnie takie pytanie, czy tak wygląda na zdjęciu czy jesteś niski tak jak ja?
Przy okazji w końcu zobaczyłem Pawka, Zimnego i Serafina. No i jeszcze kolejne zdjęcie Hadriana, jednak to już znajoma facjata, bo widziałem ją wcześniej w tym temacie ;)



« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2012, 20:47:47 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1142 : 15 Kwietnia 2012, 20:45:49 »
Ja jestem wzrostu hmm 167cm. może nieco więcej. A Ty ile masz cm? Bo jakoś nigdzie się nie natknąłem abyś pisał o swoim wzroście.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1143 : 15 Kwietnia 2012, 20:47:13 »
Ja jestem wzrostu hmm 167cm. może nieco więcej. A Ty ile masz cm? Bo jakoś nigdzie się nie natknąłem abyś pisał o swoim wzroście.
Zależy gdzie i kiedy się zmierzę, bo zawsze wychodzi co innego ale średnio 165-167 cm, tak więc jesteś nawet wyższy ;D Ehh nie mogę przeboleć, że nie mogę podrosnąć, by mieć tak 175 cm....


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1144 : 15 Kwietnia 2012, 20:49:43 »
A ja ciągle rosnę i się z tego cieszę. Ale to nie temat na to. A Ty Reuel już wstawiałeś swoje zdjęcie? Bo ja dzisiaj pierwszy raz a tak długo tu jestem, każdy musi się przemóc !


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #1145 : 15 Kwietnia 2012, 20:59:40 »
Haha, jestem od was obydwu wyższy mam 171 cm ;D Michał wrzuć jakieś zdjęcie, bo dawno cię nie było widać.
@Andre Niezły fryz, a widać muzyka była przednia, tam z tyłu wszystkich powaliłeś.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1146 : 15 Kwietnia 2012, 21:03:29 »
Według mojej miarki z games workshop mam 172 cm xD ale to nie jest dokładne, dlatego wolałem podać dane z mierzenia się w szpitalu  3 miechy temu.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1147 : 15 Kwietnia 2012, 21:06:40 »
Haha, jestem od was obydwu wyższy mam 171 cm ;D Michał wrzuć jakieś zdjęcie, bo dawno cię nie było widać.
@Andre Niezły fryz, a widać muzyka była przednia, tam z tyłu wszystkich powaliłeś.
Czy wszyscy muszą być ode mnie wyżsi >:( Ehh no nic już się przyzwyczaiłem. Swoją drogą na zdjęciach jakoś nie wyglądasz na 171 cm, myślałem, że jesteś niższy.
Co do zdjęć może coś wstawię, tylko wyciągnę od siostry moje zdjęcia...


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1148 : 15 Kwietnia 2012, 21:08:36 »
Bo tam sobie tańczyli w kółko do mojego death metalu a pod koniec piosenki wszyscy padli na ziemie i akurat wtedy zrobili zdjęcie. Uciąłem je, bo za dużo osób postronnych, jeszcze by sie obrazili, że bezprawnie ich wstawiam.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1149 : 16 Kwietnia 2012, 22:17:47 »
To ja was teraz wszystkich pobiję - mam 185 cm ;D. A zdjęcie fajne, przupomina mi salę gimnastyczną w jednej z milanowskich szkół...


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1150 : 16 Czerwca 2012, 22:32:02 »
Ok w sumie to i ja dam jakieś aktualniejsze, tylko nie śmiać się za głośno i nie uciekać od ekranów...


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #1151 : 24 Czerwca 2012, 17:47:30 »


daaaaawno mnie tu nie było ;p


« Ostatnia zmiana: 24 Lipca 2014, 11:34:26 wysłane przez Laxx » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1152 : 25 Czerwca 2012, 20:51:49 »
No faktycznie :)

A tak w sumie... Zakrawa to trochę pod temat, a jeśli będzie frekwencja to można założyć osobny... Czy bylibyście za zlotem tawernowiczów (chyba już któryś, ale cyfry nie pamiętam...)?


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2012, 21:21:35 wysłane przez sojlex » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #1153 : 27 Czerwca 2012, 13:24:00 »
No oczywiście, że tak! Ale...ale problem jest z organizacją, bo jesteśmy niezorganizowani i poza tym kto na takie coś by przyjechał :( ale trzeba gdzieś indziej o tym pogadać, nie spamujmy bo kotki umrą.

Edit: Wolny temat i jedziecie :) /Loku


« Ostatnia zmiana: 27 Czerwca 2012, 13:27:00 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1154 : 27 Czerwca 2012, 22:05:47 »
Jakby zorganizować równolegle na stopniu wojewódzkim to by się znalazło.

Poza tym zawsze można ogólny zarys ugadać prywatnie, potem przedstawić plan itd. Proponuję na gg :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 74 75 76 [77] 78 79 80 ... 100    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry