Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 315 316 317 [318] 319 320 321 ... 371    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Oceń poprzednika (Czytany 930977 razy)
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #4755 : 02 Lipca 2010, 16:07:56 »
Nekro_L... czyżby Nekro_licz? a może to pierwsza litera imienia?  Ogólnie spoko gosciu , jego posty sa dość zabawne, choc ma ich niewiele jak na tak długi czas siedzenia w tawernie. Ogólnie +


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4756 : 02 Lipca 2010, 17:39:24 »
sircaptain- wielka poprawa, choć trochę zgasł. Dobrze pisząci i przestrzegający zasad uzytkownik. Plusik.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4757 : 06 Lipca 2010, 19:25:04 »
Ostatnie wiosenne promyki słońca oświetlały zakurzone podłogowe deski, kiedy do Tawerny weszła postać... Początkowo nikt nie zwrócił na nią uwagi - wszyscy byli na dworze na dworze, czy to leżąc wśród gałęzi drzew, czy to w lawowym jakuzzi, w ostateczności siedząc w nieumarłej bibliotece (ta przynajmniej była z klimatyzacją) . PO dwóch minutach barman podszedł do postaci i zapytał.
-podać coś?
-nie, dziękuję. -odparła postać.

Nikt nie wiedział, że ta postać zapisze się w historii Tawerny...


Działy takie jak Sprawy Tawerny, Ogłoszenia/Regulaminy czy też CzatGG, czyli jeden wielki Dział Tawerna nie był pokojem - była to wielka, zajmująca prawie całą ścianę tablica korkowa. W ten letni dzień zebrał się pod nią spory tłumek - wszyscy wpatrywali się w mały, prostokątny ekranik z podpisem ,,RSP" (Ranking Szybkości Postowania), a konkretniej na 3 najwyższe nicki. Po chwili ciszy ktoś się odezwał:
-No, jak widać, ten nowy was wyprzedził - powiedział lisz w T-shircie, dżinsach i gitarze na plecach.
2 postacie odparły zgodnie:
-Grrr... -Jedną z nich był postawnie zbudowany człowiek i ,,Uzi" na ramieniu - drugą wysoki człowiek, na którego ramionach siedziało kilka chomików - chomików, których zęby zaostrzone były niczym szpilki i długie na 15 centymetrów.
Po chwili wszyscy ponownie popatrzyli na ,,RSP"
  •       Belegor                                  3,512
  •       Loczek                                   1,048
  •       Cepek                                    1.022

Stary... Co się z tobą dzieje? Zmieniłeś normalnie wyglądający temat, którego posty wyglądały mniej więcej tak:

Cytuj
Ktoś kto zaczyna zabawę z grafiką i ma wysoko postawione cele .

  W jakieś durne historyjki... Nie za dużo Red-bula? - _-

Każdy sobie rzepkę skrobie, co? Nie, to chyba od fistaszków mi odbija... ^^


« Ostatnia zmiana: 06 Lipca 2010, 19:29:19 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4758 : 06 Lipca 2010, 22:59:44 »
Pablossd-bardzo dobry i fajny użytkownik, który niestety ostatnio popadł w schizofrenię. :P


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #4759 : 17 Lipca 2010, 09:49:15 »
Regeth - jeden z hmmm.... bardziej szalonych użytkowników. Ma wielki temperament, fan Metalu i RPGów. Przez jego bana na SB jest tam trochę ciszej. A szkoda. Jego posty są pełne oryginalnych wypowiedzi z których niektóre zwalają mnie z krzesła. Oprócz tego to Mistrz Marionetek, który może włamać się na dowolne konto na Tawernie. W chwili obecnej prowadzi konkurs Nowe Rasy Tawerny  ;). +


IP: Zapisane
ani101

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #4760 : 17 Lipca 2010, 12:34:55 »
Nekro_L - lisz z piłeczkami ping-pongowymi. :P Pisze rozsądne posty, jak widzę. Plus.


IP: Zapisane

Nie ma mnie, umrzyłam. Produkuję temperadełka na Malcie.
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4761 : 18 Lipca 2010, 00:27:12 »
Ani101- Jedna z nielicznych dziewczyn na Tawernie, które kojarzę. Przez dwa lata aktywności zdołała napisać aż 69 postów, co jest wyśmienitym wynikiem. Dużo rysuje, i to bardzo ładnie, nie to co takie beztalencie jak ja. I to chyba tyle, aha jest zawsze bardzo wesoła, co jest dla mnie dziwne.
Ogólnie +

ps. Nekro_l, ja nic nie prowadzę. NRT to działka niejakiego Hellscreama.


« Ostatnia zmiana: 18 Lipca 2010, 00:39:52 wysłane przez Regeth » IP: Zapisane
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #4762 : 18 Lipca 2010, 09:37:06 »
Regeth-Dość "zwykły" tawernowicz ale wciąż lubiany.Moim wrogiem też nie jest, często służy dobrą radą, udziela się, nie spamuje i nie wiem czemu jest obserwowany.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #4763 : 18 Lipca 2010, 10:43:09 »
wilk111 - przez dość długi czas siedzenia na Tawernie wyskrobał 62 posty. Startuje w Nowych Rasach Tawerny. Hmmm... Często pisze nie na temat, albo spamuje, bo ma aż 96 wiadomości w koszu. Lubi wilki. To chyba tyle...

P.S. Słyszałem, że Regeth, Hellscream i jareQ to jedna osoba. ;) A przynajmniej, że było włamanie na konto Hellscreama :D


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4764 : 18 Lipca 2010, 21:54:57 »
Nekro_L, tudzież Norka_L, bądź Nerka_L. Wszystkie formy chyba poprawne, nie potwierdzono naukowo.  Prawdopodobnie jednak znak _ oznacza coś, naukowcy z NASA uważają, że ten znak jest skrótem od słowa -fi.
Fajny gość,  który przez dwa lata zarejestrowania, siedzi dwa razy krócej, od takiego czegoś jak JA. Lubię go, choć go nie kojarzę przez forum, tylko przez SB. Po zobaczeniu jego profilu zrobiło mi się jednak niedobrze, na liście Najpopularniejsze działy wg wiadomości, wogóle nie ma kosza! O Borze O_0...
Jego awatar jest dziwny i nie podoba mi się ani trochę >:(
Ten granat w kształcie serca... chyba nie jesteś emo, prawda? PRAWDA?!
A co do sygnaturki nie sposób się przyczepić.



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4765 : 18 Lipca 2010, 22:23:00 »
Regeth- aktywny, udzielający sie gdzie popadnie użyt(sz)kow(d)nik, który raz naraził się komuś z góry, by przez długi czas i jeszcze teraz nosić na sobie zielona plagietkę, "obserwowany", co brzmi jak podejrzany. Przez to wyzywający podpisik ludzxie bywaja uprzedzeni i źłe o nim myśleć. Ja tam narazie zażaleń nie mam, ale czuć kwas miedzy nim, a Hadrianem.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4766 : 24 Lipca 2010, 20:08:03 »
Może nie powinienem spamować tu na taką skalę, ale co tam...
Belegor-wparował tu, i od razu zrobił małe zamieszanie. 432 posty w ciągu 4 miesięcy? Srogo...
Nie spamuje, pisze dużo i na temat, nie off-topuje ani nic. Zawsze pomaga innym, tworzy rasy, itd., itp. I tyle w zasadzie, nic ale to nic więcej o nim więcej nie wiadomo. Dziwny człowiek.
Ale stawiam duży +

ps.
użyt(sz)kow(d)nik,
AjJJĆćĆćĆĆ. Za co to? :/


« Ostatnia zmiana: 24 Lipca 2010, 20:11:14 wysłane przez Regeth » IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #4767 : 24 Lipca 2010, 21:11:05 »
Regeth  w sumie fajny z ciebie gość lubię ludzi z innym poczuciem humoru takim ironicznym bym powiedział ,dużo  piszesz i  z sensem
często udzielasz mi rad kiedy nie używam mózgu ogólnie plus :)

Wiadomość doklejona: [time]24 Lipiec 2010, 21:11:55[/time]
Nie rozumiem czemu ciągle mamy te zielone trójkąty nad głową

Wiadomość doklejona: 24 Lipca 2010, 21:15:06
A jeszcze powiem słówko o pablossd ma świetne poczucie humoru nic dodać nic ująć . Świetne jest te Ow.. na początku postu :D


« Ostatnia zmiana: 24 Lipca 2010, 21:15:06 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4768 : 24 Lipca 2010, 21:33:24 »
Będę niemiły w ocenie poprzednika :/

Z tego co widzę spamuje(poprzedni post) przez co ma 40% ostrzeżenia i chyba na długo zielony napis Obserwowany Lubi Fantasy i chyba się na tym zna.Nie jest zbyt długo na tawernie(półtora miesiąca) a już nabawił się tych 40%. Brawo. ;D

Ogólnie +/-

A co do Bandaro to widzę że też nie siedzisz wiekami  na tawernie. Ogólnie jeszcze cię nie znam i to na tyle... żadko widzę twoje posty

Zgadza się, jeden miesiąc więcej siedzę. Hmmm rzadko? Wydawało mi się że ostatnio piszę nawet 3-4 posty dziennie, na tematach ostatnio aktywnych, cóż widać wydawało się. ;D
aha i wytłumacz mi co to znaczy spam( czy to znaczy odpowiedz)

A więc z wikipedii o spamie:

niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza także spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu). Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.
Link: http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam

Mój komentarz: Tu się głównie pisze jeden post a ty nawaliłeś naraz 3. I to jest właśnie spam. Zapytaj się gdzieś kogoś, może ci lepiej wytłumaczy. Chyba że zrozumiałeś.


« Ostatnia zmiana: 25 Lipca 2010, 13:29:39 wysłane przez Bandaro » IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #4769 : 25 Lipca 2010, 13:14:50 »
Oj sam nie wiem skąd te 40 % nawet nie wiem co to spam po prostu odpisuje bo lubię gadać z ludzmi o wszystkim jak zauważyłeś jestem miłośnikiem fantasy i często nie używam mózgu siędzę nie długo dopiero zapoznaje się z użytkownikami.

A co do Bandaro to widzę że też nie siedzisz wiekami  na tawernie. Ogólnie jeszcze cię nie znam i to na tyle... żadko widzę twoje posty aha i wytłumacz mi co to znaczy spam( czy to znaczy odpowiedz)

A co do tego nie potrzbnego pisania to kilka razy tylko napisałem wiadomość nie na temat  a  z tym advbyxcjsado czy jakoś tak to pisałem po to by sprawdzić czy mi net wyśle wiadomość bo ostatnio mam problem z wysyłaniem postu i często jest tak że muszę coś napisać np: witam aby sprawdzić.Napisałem  advbyxcjsado po raz kolejny bo mnie rozłączyło you andergstend. Pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: 25 Lipca 2010, 19:13:58 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Strony: 1 ... 315 316 317 [318] 319 320 321 ... 371    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry