Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 305 306 307 [308] 309 310 311 ... 371    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Oceń poprzednika (Czytany 931158 razy)
ani101

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #4605 : 05 Marca 2010, 21:23:03 »
Hells - Ork z nowym pupilkiem. Ostatnio zzieleniał jak dorodna kapusta od dostania redaktorskiej sławy, co nie zmienia faktu, że boję się tego misia...


IP: Zapisane

Nie ma mnie, umrzyłam. Produkuję temperadełka na Malcie.
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #4606 : 09 Marca 2010, 22:00:46 »
Ani101- sympatyczna bywalczyni Tawerny, ujmująca swoje myśli w bardzo metamorficzny i alegoryczny sposób, co zachęca do konwersacji :)


IP: Zapisane
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4607 : 09 Marca 2010, 22:34:13 »
Neramir - łagodny, błękitnooki elf, skrywający swe sekrety wpośród liści delikatnie unoszonych wiatrem.


IP: Zapisane
Benekodbana
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


homm - życiowa pasja

Zobacz profil
« Odpowiedz #4608 : 13 Marca 2010, 16:57:59 »
hellscream jest najlepszy na świecie i w wszechświecie dzięki hellscream z moda 8) on jest super:rolleyeyes:


IP: Zapisane
h3 żądzi
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #4609 : 13 Marca 2010, 18:49:07 »
Benekodbana - Jest to jakiś Benek, który dostał bana. Czci Hellscream'a i zamiast kulturalnie ocenić Gajka wykorzystuje ten temat do swoich niecnych celów takich jak wychwalanie Hellscreama. Jak widać jest fanem modów, które Hellscream mu przetłumaczył. Uważa Loczka za cieniasa odkąd zaczął wyznawać Hellsa cytując to co pisał w shoutboxie:
 "[Dzisiaj o 16:45:37]  Benekodbana: Do Hellscream: loczek to przy tobie pikuś pani pikuś
[Dzisiaj o 16:47:35]  Benekodbana: Do Loczek: nie jesteś żaden moderator tylko cienias frajer i banujący debil mój pies jest od ciebie mądrzejszy
[Dzisiaj o 16:53:47]  Benekodbana: Do Benekodbana: super jest hellscream
[Dzisiaj o 16:54:34]  Benekodbana: Do Hellscream: jesteś superusi najlepszy w wszechświecie i DZIĘKUJĘ"

Nie stosuje zasad interpunkcji. No to tyle o nim mogę powiedzieć.

/O! Luk


« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2010, 19:51:03 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4610 : 13 Marca 2010, 19:07:56 »
Gwyn to samotny, biały wilk, który wędruję swoją ścieżką zmiennym tempem, nadawanym mu przez jego uwielbiany thrash metal. Ostatnimi czasy przestał kupować figurki do LotR i odkładał na bilet do swej prywatnej krainy marzeń - krainy Metallicy, Slayera, Megadethu i Kogoś do Dopełnienia...


« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2010, 19:13:05 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4611 : 13 Marca 2010, 20:26:07 »
Gwyn będzie na Sonisferze? ;o
Poznam po białych włosach czy jak?
Hells - stary dziad. Ot co. Już nawet cokolwiek sensownego mu się odechciało pisać.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4612 : 12 Kwietnia 2010, 19:46:56 »
Ptakuba to stary dobry bywalec tawerny, który nie boi się wygłosić swojej opinii, nawet jeśli miałoby to skutkować banem i ucieczką z tawerny, a potem wielkim powrotem z fanfarami i gołębiem. Poza tym osoba bardzo interpunkcyjna i ortograficzna(serio, przejrzałem 23 strony jego wiadomości i każda ma wielką literę na początku i kropkę na końcu  :o ).
Ogólnie polecam.  :)

ATW:
...i zamiast kulturalnie ocenić Gajka wykorzystuje ten...
Gajko to dziewczyna  :P


« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2010, 19:48:57 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #4613 : 12 Kwietnia 2010, 19:57:59 »
Pablossd teraz rzadko bywam na tej stronie więc cię Pablossd za bardzo nie znam ale myślę że dobry z ciebie użytkownik który nie spamuje itp. :D


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4614 : 12 Kwietnia 2010, 20:14:16 »
Jesteś osobą bardzo udzielającą się na forum, właściwie rzekłbym niesprawiedliwie -ze swoim doświadczeniem powinieneś być Przyjacielem :)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #4615 : 13 Kwietnia 2010, 20:49:38 »
Niestety mam (z tego co w każdym razie napisał powyżej) podobną sytuację do tej Asira. Nie znam Pablossd , jednak , wygląda na to że jest nienagannym użytkownikiem tegoż serwisu ... Więcej stwierdzeń nie posiadam , nie za wszystkie pociągam się do odpowiedzialności :)


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4616 : 13 Kwietnia 2010, 21:03:00 »
Sojlex... Nie znam go, jak ja tu przyszłem, go już nie było. Ale teraz wrócił, i myślę, że jest spoko :)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4617 : 13 Kwietnia 2010, 21:05:51 »
Sojlex(mogę się mylić :/). Dobry użytkownik, nienaganny, udzielający się na forum, zawsze wyraża swą opinię "waląc prosto z mostu".


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #4618 : 13 Kwietnia 2010, 21:14:38 »
Hadrian - nie znam zbyt dobrze. To co mi się rzuca w oczy to to, że wymyśla dużo nazw jednostek, budynków i takich tam i daje zero opisów.


IP: Zapisane
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4619 : 13 Kwietnia 2010, 21:32:28 »
Necrol, Osoba o wybuchowym serduchu(?) udzielająca się na każdy temat. Ma swoje zdanie i mocno się go trzyma. Jest bardzo obiektywny w wielu kwestiach.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 305 306 307 [308] 309 310 311 ... 371    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry