Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31 32    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jakiej muzy słuchacie? (Czytany 143026 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #420 : 17 Lipca 2011, 20:47:56 »
Poza tym thrash nie zaśmieca głowy, raczej "zapełnia" ją wspaniałymi kawałkami....

LP słyszałem, że straciło dawną świerzość
Nie cierpię LP. Nie znoszę i nie trawię tego co oni robią - krzyżowania metalu, czy tam rocka z popem. Bojkotuję taki gatunek muzyczny jak nu-metal. System i Korn też to robią, ale u tych zespołów nie rzuca się to tak w oczu jak u LP.
1. Ekhem, to czy zaśmieca czy "zapełnia" głowę utworami to jest kwestia gustu jak choćby to, czy ty trawisz LP czy nie. Ja ich uwielbiam i połączenie stylów muzycznych u nich moim zdaniem wypada dobrze ;)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #421 : 17 Lipca 2011, 21:05:07 »
Z tych wszystkich rap-rockowych kapeli to mi tylko jedna wpada w uchu - Limp Bizkit. Kawałek do przesłuchania - Rollin'.

A klasyfikowanie SoaDu do innego gatunki niż SoaD lub Soil dowodzi ignorancji podobnej do tej, jak nazywanie thrash metalu trash metalem. Zaś za stawianie Linkin Park z SoaDem w jednym porównaniu powinienem Cię, Nerko_lu, pogłaskać po głowie banhammerem...:P
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #422 : 17 Lipca 2011, 21:25:38 »
Zaś za stawianie Linkin Park z SoaDem w jednym porównaniu powinienem Cię, Nerko_lu, pogłaskać po głowie banhammerem...:P
Pozdrawiam
Dlatego napisałem, że łączenie stylów muzycznych u Systemu nie rzuca się tak bardzo jak u LP :P


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #423 : 17 Lipca 2011, 21:25:55 »
Z tych wszystkich rap-rockowych kapeli to mi tylko jedna wpada w uchu - Limp Bizkit. Kawałek do przesłuchania - Rollin'.

A klasyfikowanie SoaDu do innego gatunki niż SoaD lub Soil dowodzi ignorancji podobnej do tej, jak nazywanie thrash metalu trash metalem. Zaś za stawianie Linkin Park z SoaDem w jednym porównaniu powinienem Cię, Nerko_lu, pogłaskać po głowie banhammerem...:P
Pozdrawiam
Za Limb Bizkit masz u mnie plusa Hellscream ;) Zaś co do metalu to co śmiesznie tak jak Nekrol uważa wszelkie inne rytmy za zbyt słabe tak ja uważam metal za zbyt mocny dla moich uszu ;D Coś tam mogę posłuchać ale generalnie to nie bardzo.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #424 : 18 Lipca 2011, 00:09:03 »
Aryjskie klimaty mi ostatnio po głowie chodzą(Bathory, Amon Amarth, Tyr), choć i humppą nie pogardzę(Finntroll, Korpiklaani).


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #425 : 24 Lipca 2011, 15:13:17 »
Bardzo spodobały mi się ostatnio Stormawarrior i Powerwolf. Power metal. Pierwszy band klimaty nordyckie, wikingowie i te sprawy. Drugi...hm....tematyka religijna, szatan i te pe. Ale widać, że to dla zabawy i kasy ;P


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #426 : 24 Lipca 2011, 23:54:31 »
Bardzo spodobały mi się ostatnio Stormawarrior i Powerwolf. Power metal. Pierwszy band klimaty nordyckie, wikingowie i te sprawy. Drugi...hm....tematyka religijna, szatan i te pe. Ale widać, że to dla zabawy i kasy ;P
Brawo, te dwa zespoły(zwłaszcza ten drugi) to jedne z najlepszych zespołów z tego pedalskiego(power metalowego) ruchu.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #427 : 25 Lipca 2011, 17:09:00 »
Brawo, te dwa zespoły(zwłaszcza ten drugi) to jedne z najlepszych zespołów z tego pedalskiego(power metalowego) ruchu.
Cóż synu, ludzi nie ocenia się po muzyce której słuchają. Pedziami jest akurat dla mnie Manowar, który odstrasza zdjęciami muzyków, zwłaszcza tymi z lat 80. Te naoliwione klaty. Fuj.

No a Stormwarrior i Powerwolf z pedalszczyzną Ci się kojarzy pewnie, bo niemieckie są.

No i możesz mnie obrażać nadal bezpodstawnie. Powiem więcej: jaram się powermetalem.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #428 : 25 Lipca 2011, 20:52:52 »
U mnie to będzie Linkin Park, Anberlin, The Offspring, Apocalyptica, System of a Down... Czasem tez Sabaton. Z nudów zajrzę też do starych dziejów - Bullet for my Valentine, The All-American Rejects no i naszej rodzimej Iry


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #429 : 26 Lipca 2011, 00:35:20 »

 Pedziami jest akurat dla mnie Manowar, który odstrasza zdjęciami muzyków, zwłaszcza tymi z lat 80. Te naoliwione klaty. Fuj.

Aha, muzykę się ocenia po zdjęciach z lat 80-tych. Mi chodziło o muzykę bezpośrednio, a nie o zdjęcia, no ale jak chcesz.


No a Stormwarrior i Powerwolf z pedalszczyzną Ci się kojarzy pewnie, bo niemieckie są.

Powiedziałem ogólnie o tym nurcie, no ale jakbyś to przeczytała ze zrozumieniem, to byś wiedziała, że te zespoły akurat mi się podobają. No i powiedz mi, gdzie Cię obraziłem?


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #430 : 26 Lipca 2011, 11:04:19 »
Nie odwracaj kota do góry ogonem.

Cytuj
Brawo, te dwa zespoły(zwłaszcza ten drugi) to jedne z najlepszych zespołów z tego pedalskiego(power metalowego) ruchu.
W tym zdaniu jest tyle cynizmu, że głowa mała.

Nie, nie oceniam muzyki po wyglądzie, ale żeby wszystko było cacy zespół też musi jakoś wygladać. Znam dobrze taki Manowar ale nie cieszą mnie ich obcisłe ciuszki, które uciskają im klejnoty.





IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #431 : 26 Lipca 2011, 12:21:29 »

Cytuj
Brawo, te dwa zespoły(zwłaszcza ten drugi) to jedne z najlepszych zespołów z tego pedalskiego(power metalowego) ruchu.
W tym zdaniu jest tyle cynizmu, że głowa mała.

Myśl sobie jak chcesz, ale poważnie tu nie ma żadnego cynizmu. Jeśli by był to po co bym Ci mówił że jest inaczej?

Koniec off-topa z mojej strony.


« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2011, 12:23:32 wysłane przez Regeth » IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #432 : 29 Lipca 2011, 13:19:50 »
Power, power, power METAL :D :D :D

Rhapsody on the Fire & Blind Guardian & Halloween :D :D :D
A no i ostatnio odkryłem nowy power metalowy zespół nazywa si PathFinder i kilka miesięcy temu wydał swoją debiutancką płytę zatytułowaną "Beyond The Space, Beyond The Time" gorąco polecam bo płyta jest przednia ;]

Nawet szefowa kuchni u mnie w pracy (Bierhalle Białystok ^^) jak była młodsza to słuchała Halloween mimo że teraz słucha disco polo ;p

Jak ktoś się wybiera na koncert Blind Guardian do stodoły w warszawie bodajże 12.12.2011 to byłbym wdzięczny jak by koś do mnie napisał. Fajnie by było kogoś poznać z tego forum ^_^

Hells? Laxx? Może wy?

PS. Regeth nie rzucaj mięsem, quote: "pedalskiego ruchu" (swoje problemy zostaw poza forum) bo ja cię obrzucę czymś innym :)


« Ostatnia zmiana: 29 Lipca 2011, 13:24:02 wysłane przez Łowca Dusz » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #433 : 31 Lipca 2011, 21:59:54 »
Hmm 12 grudnia mówisz ? Może się skuszę :)

Edit: Ale nie musicie się od razu załamywać i temat kończyć :P


« Ostatnia zmiana: 08 Sierpnia 2011, 19:13:15 wysłane przez sojlex » IP: Zapisane
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #434 : 17 Listopada 2011, 19:56:57 »
Ja ogólnie słucham hip-hopu, ale lubię też porządnego rocka (szczególnie Queen, dla mnie bomba). Ale warto według mnie powrócić do starszych utworów starych i zapomnianych wykonawców. A tak na uboczu to gdzie można ściągnąć utwory z radia tawernowego (wszystkich części)? Bo mi się spodobała.
Lista najlepszy wdg. mnie queena, bo hip-hop jest bardzo zróżnicowany:
-I want it all
-Radio GaGa (nie mylić z Lady Gaga)
-I want to breakfree
-A kind of magic i wiele innych


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31 32    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry