Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
W Świecie Filmów (Czytany 8929 razy)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« : 29 Grudnia 2011, 22:44:17 »
Dyskusja o nadchodzących Filmach. Na co czekacie? Jakie wiążecie nadzieje na 2012 rok, oraz co sądzicie o tym, że filmy powoli się wypalają... stają się monotonne, powtarzany jest ciągle ten sam schemat? Ja tak nie uważam, ale spotkałem się z takimi opiniami. Co nie zmienia faktu, że Fantastyka mocno zyskuje na tym, że jest innowacyjna, nowatorska... To coś co nie jest wtórne, jest świeże i nowe zarazem. Otwarte horyzonty. Podajemy trailery, będzie ciekawiej również porozmawiać, który zachęca a który odpycha już na starcie.

Ja czekam:

Hobbit - grudzień 2012 - Rok czekania, wydaje mi się, że warto... Zresztą sami sprawdźcie, za całośc odpowiada znowu genialny Peter Jackson - http://www.youtube.com/watch?v=G0k3kHtyoqc

Batman The Dark Knight Rises - Kontynuacja jednego z trzech moich ulubionych filmów. Teraz batman zmierzy się z Banem... Czekam gorąco -  http://www.youtube.com/watch?v=LUC1Flmsp8E&feature=fvst

Oraz: Sherlock Holmes A Game Of Shadow - Kolejny świetny film z udziałem R. Downey Jr. - http://www.youtube.com/watch?v=bHBHMtl9YWw





IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29 Grudnia 2011, 23:14:23 »
Ja czekam jak na razie tylko na Hobbita, szkoda że dopiero pod koniec 2012 roku, ale wolę poczekać i mieć dobre wrażenia, niż się zawieść. Ciekawi mnie, czy wyjdzie w końcu jakaś porządna polska komedia, lub po prostu porządny polski film. Ostatnio wychodzą takie żenady, że mnie to już straszne. Najpierw kampania reklamowa, że najlepszy polski film (każdy jest najlepszym hitem roku :P). Jakieś błędne koło, ani to śmieszne (ew. śmieszne na siłę), ani nic.. istny misz-masz..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 30 Grudnia 2011, 01:08:35 »
Dyskusja o nadchodzących Filmach. Na co czekacie? Jakie wiążecie nadzieje na 2012 rok, oraz co sądzicie o tym, że filmy powoli się wypalają... stają się monotonne, powtarzany jest ciągle ten sam schemat? Ja tak nie uważam, ale spotkałem się z takimi opiniami. Co nie zmienia faktu, że Fantastyka mocno zyskuje na tym, że jest innowacyjna, nowatorska... To coś co nie jest wtórne, jest świeże i nowe zarazem. Otwarte horyzonty. Podajemy trailery, będzie ciekawiej również porozmawiać, który zachęca a który odpycha już na starcie.
Wiesz przyznam, że miałem coś takiego, bo co prawda choć obecnie zaczynam dostrzegać, że jednak nie wszystkie filmy są takie same, to jednak miałem okres takiej monotonii, gdzie każdy scenariusz wydaje się taki sam, przykładowo schemat wątków miłosnych w filmach:
bohater poznaje swoją ukochaną, dobrze się dogadują, zakochują się w sobie, później nagle się z jakiegoś tam powodu kłócą ale na koniec on ją ratuje/pomaga jej czy coś, w każdym razie godzą się i jest happy end...
aż spazmów dostaje jak o tym pomyślę...

Co do filmów, które podałeś to przyznam, że czekam z niecierpliwością na nie wszystkie, jednak Sherlock i Batman są drugoplanowe, a Hobbit jedynie z tych co wymieniłeś zalicza się do filmów, na których obejrzeniu zależy mi najbardziej. Dodam też iż wśród tych filmów jest numerem jeden. Nie mogę się doczekać, już sam zwiastun narobił mi takiego smaka, że nie wiem jak przetrzymam cały rok czekając na niego  :rolleyes: Zaś poza nim mam jeszcze dwie wcześniej wychodzące opcje, na które chcę pójść do kina i jedną mniej ważną:

1) The Avengers- w filmie mamy do czynienia z większością bohaterów Marvela, którzy tworzą jedną ekipę by walczyć ze złem. Zaś jako, że ja uwielbiam wszystkich bohaterów Marvela, to musze to obejrzeć :D Tutaj daję link do trailera i szerszych informacji:
http://film.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/wszyscy-bohaterowie-razem,1707640,38

2) Prometeusz-dam sklecony z dwóch krótkich opisów jeden opisujący w skrócie wszystko na temat filmu:
Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem najnowszy film Ridleya Scotta, jego pierwszy film science fiction od czasu legendarnego Łowcy androidów, którego akcja nawiązywać będzie do wątków słynnej serii o Obcym. Opowiada o badaczach, którzy odkrywają wskazówki na temat pojawienia się ludzi na Ziemi. To prowadzi do wyprawy do nieznanej części wszechświata, gdzie bohaterowie stoczą emocjonującą walkę decydującą o przyszłości rasy ludzkiej.

Tak, wiem skomplikowane i sam tego do końca nie ogarniam ale ciekawi mnie ten film, bo jak ktoś napisał na Filmwebie dawno już nie widziałem dobrego, porządnego science-fiction ;) Trailer:
http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1-27020

3)Ten film mniej mnie interesuje od dwóch wcześniej wymienionych i Hobbita, tak nawet trochę mniej od Holmesa i Batmana, czyli Gniew Tytanów.

Fabuła skupia się na tym, że bogowie osłabieni brakiem mocy, którą czerpią z wiary oraz czci ludzi tracą władzę. Tytani z Kronosem na czele (ojcem bogów olimpijskich zesłanym wraz z innymi tytanami do Tartaru) dawniej będący w ich jarzmie wymykają się z pod kontroli Olimpu. Jakby nieszczęść było mało Hades i Ares zdradzają Zeusa przechodząc na stronę wroga, Zeus zaś traci swoje siły. Jedynym ratunkiem dla świata jest oczywiście bohater z pierwszej części, półbóg Perseusz, zmuszony po raz kolejny do oderwania się od spokojnego życia i stawienia czoła nadchodzącemu złu ;)
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=PE-nQOTmnic



« Ostatnia zmiana: 30 Grudnia 2011, 01:22:05 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 30 Grudnia 2011, 12:45:44 »
Hmm... Sądzę, że Avengers jako adaptacja bohaterów Marvela, których lubię ale jednak zwracam się w stronę DC, będzie kiepska, może na jeden raz. Czemu nie czekam na ten film? Wydaje mi się, że fabuła jest strasznie miałka, bohaterowie... Oglądałem każdy z ich osobnych filmów:
- Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie - Jeden z najbardziej kiepskich filmów o superbohaterach, myślę, że tu się zgodzimy. Film był co najwyżej, niżej średni.
- Thor - Jakiś dziwny, niby efekty czasem dobre ale... no ale brak mu tej piątej klepki. A czwarta jakaś niedorobiona.
- Iron Man 1 - Film genialny tu nic nie mogę zarzucić, jeden z moich ulubionych aktorów zagrał w nim główną rolę, i zagrał ją świetnie. Dwójki nie oglądałem.
- Tu nie wiem - Ten z opaską to kto? Kojarzę ale jednak coś mi umyka.
- A ta babka to Storm? Chyba tak, więc tu jestem obojętny. Nie zachwyca mnie jej biografia (chodzi o komiksową) 

Prometeusz - Tu po obejrzeniu traileru, wydaje mi się, że może być ciekawie, jednak do kina się nie wybiorę - brak funduszu.

Gniew Tytanów - Wszystko ok tylko, że... bardzo przypomina to wątek z tytanami i Herkulesem, Hadesem, Zeusem - Z bajki "Herkules". Jak zobaczyłem Colina Farella... to mi się białko ścięło ;D. Dobrze, że tylko jako postać drugoplanowa. W każdym razie jestem ciekawy.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 11 Stycznia 2012, 19:20:26 »
Jeśli ten film nie pójdzie w Polsce w kinie to sie zabije!

Film o superbohaterze, któremu batman może czyścić buty, a avengersi podcierać tyłek

GHOST RIDER 2!! http://www.youtube.com/watch?v=ebCawfEnSWU


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 11 Stycznia 2012, 20:23:19 »
Hmm... Sądzę, że Avengers jako adaptacja bohaterów Marvela, których lubię ale jednak zwracam się w stronę DC, będzie kiepska, może na jeden raz. Czemu nie czekam na ten film? Wydaje mi się, że fabuła jest strasznie miałka, bohaterowie... Oglądałem każdy z ich osobnych filmów:
- Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie - Jeden z najbardziej kiepskich filmów o superbohaterach, myślę, że tu się zgodzimy. Film był co najwyżej, niżej średni.
- Thor - Jakiś dziwny, niby efekty czasem dobre ale... no ale brak mu tej piątej klepki. A czwarta jakaś niedorobiona.
- Iron Man 1 - Film genialny tu nic nie mogę zarzucić, jeden z moich ulubionych aktorów zagrał w nim główną rolę, i zagrał ją świetnie. Dwójki nie oglądałem.
- Tu nie wiem - Ten z opaską to kto? Kojarzę ale jednak coś mi umyka.
- A ta babka to Storm? Chyba tak, więc tu jestem obojętny. Nie zachwyca mnie jej biografia (chodzi o komiksową) 

Prometeusz - Tu po obejrzeniu traileru, wydaje mi się, że może być ciekawie, jednak do kina się nie wybiorę - brak funduszu.

Gniew Tytanów - Wszystko ok tylko, że... bardzo przypomina to wątek z tytanami i Herkulesem, Hadesem, Zeusem - Z bajki "Herkules". Jak zobaczyłem Colina Farella... to mi się białko ścięło ;D. Dobrze, że tylko jako postać drugoplanowa. W każdym razie jestem ciekawy.
Zdziwisz się, bo do Capitana Ameryki i Thora się nie zgodzę. Capitan Ameryka jest na moje oko lepszy niż choćby "hity" typu saga o x-menach (poza genezą i pierwszą klasą, które ten tytuł ratują), zaś Thor no cóż, dla mnie może scenariusz nie zachwycił ale sama koncepcja ciekawa. Czarna Wdowa i ten drugi to bohaterowie serii Marvela, tylko mniej popularni i dotąd na ekranach kin nie pokazywani.
Co do Ghost Ridera ja uważam, że to kwestia gustu, choć moim skromnym zdaniem Batman mimo wszystko gniecie ten drugi tytuł pod każdym względem jeśli chodzi o ekranizację ;)

Poza tym panie i panowie, miło ogłosić mi, że powraca znana chyba praktycznie przez wszystkich seria :D
http://www.youtube.com/watch?v=IyaFEBI_L24


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 11 Stycznia 2012, 20:57:49 »
Ja najbardziej to chciałbym zobaczyć w końcu prawdziwą ekranizacje WIEDŹMINA a nie jakiś badziew i AVATARA 2 może w końcu wydadzą.
Mam nadzieje że HOBBIT będzie ekranizacją zawierającą jak najwięcej elementów z książki nie jak np. ERAGON.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 15 Stycznia 2012, 15:58:45 »
Z pewnością, z kilku powodów.
-hobbit ma kompetentnego reżysera
-hobbit, cienka książka zostanie przedstawiona w dwóch filmach
-Eragon był robiony na szybko, byle przykuć uwage do sagi.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 03 Czerwca 2012, 20:05:16 »
Mam pomysł, może wzbogaćmy temat i porozmawiajmy także na czym ostatnio byliśmy i ogólnej dyskusji. Oczywiście za pozwoleniem autora. Przynajmniej temat trochę ruszy.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 05 Czerwca 2012, 17:50:47 »
Ja dziś wybieram się na Mroczne cienie z Johnnem Deppem reż. Tim Butron.
Bardzo lubię filmy Tima i z Johnem. A to jest kolejna produkcja gdzie dwaj panowie razem współpracują. Mam nadzieję, że i tym razem się nie zawiodę.

Polecam także tegoż reżysera filmy z J.D.
- Alice in Wonderland
- Edward Scissorhands
- Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
- Charlie and the Chocolate Factory

oraz Marsjanie Atakują ;)


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 08 Czerwca 2012, 13:00:15 »
- Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

Najgorszy film jaki widziałem w życiu, naprawdę.

Polecam:

- The road
- Inception
- Once



IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 16 Czerwca 2012, 19:30:42 »
Ja chciałbym się pochwalić tym, że byłem ostatnio na filmie Avengers (w sumie to już trochę czasu minęło odkąd byłem na nim, no ale to było dawno). Muszę powiedzieć, że mi się spodobał. Świetni aktorzy, dobra oprawa muzyczna, ciekawa fabuła. Po prostu nie dało się przy tym znudzić. Były elementy grozy i humoru, także wielki + za film i każdemu polecam go obejrzeć. A wy, na czym ostatnio byliście? Może tez byliście na Avengers?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 16 Czerwca 2012, 20:57:50 »
Ja się na ten film od miesiąca wybieram i nic. Nie jestem jakimś krytykiem filmowym więc powiem tylko że fajnymi filmami na których ostatnio byłem są MIB3 (faceci w czerni 3) i Ghost Rider 2.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 25 Lipca 2012, 11:04:15 »
- Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

Najgorszy film jaki widziałem w życiu, naprawdę.


To widać, że mało filmów w życiu widziałeś ;)

Mroczne Cienie obejrzane a wczoraj byłem na Prometeuszu.

Film T. Burtona polecam tylko fanom Tima gdyż dla innych ludzi może on się nie spodobać gdyż fabuła jest w miarę prosta i do przewidzenia.

Prometeusz film warty polecenia (wydałem wczoraj na niego 20 zł w 3D) jeśli ktoś oglądał obcego i mu się podobał Prometeusz jest obowiązkową pozycją dla kinomaniaka ;) Efekty specjalne ładne, fajne zakończenie filmu, bywają momenty w filmie tak głupie że głowa mała ale to w każdym filmie tak jest ;P



Wiadomość doklejona: 25 Lipca 2012, 11:05:17
Ps. muzyka która leci na zakończenie filmu już gdy zaczynają lecieć napisy jest po trostu genialna ! : D


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 25 Lipca 2012, 12:55:43 »
Ja chciałbym się pochwalić tym, że byłem ostatnio na filmie Avengers (w sumie to już trochę czasu minęło odkąd byłem na nim, no ale to było dawno). Muszę powiedzieć, że mi się spodobał. Świetni aktorzy, dobra oprawa muzyczna, ciekawa fabuła. Po prostu nie dało się przy tym znudzić. Były elementy grozy i humoru, także wielki + za film i każdemu polecam go obejrzeć. A wy, na czym ostatnio byliście? Może tez byliście na Avengers?
Tak, byliśmy towarzyszu Hadrian. Szczerze powiedziawszy trzeba przyznać jedno, że o ile filmy poszczególntych bohaterów potrafiły mieć wady to Avengers tych wad nie posiada. Fabuła genialna, taka mniej przewidywalna niż w innych tego typu filmach, od strony aktorskiej świetnie, efekty i muzyka świetne, no i duża dawka humoru. Gdybym miał oceniać w skali do dziesięciu dałbym 9.

Cytuj
Prometeusz film warty polecenia (wydałem wczoraj na niego 20 zł w 3D) jeśli ktoś oglądał obcego i mu się podobał Prometeusz jest obowiązkową pozycją dla kinomaniaka Efekty specjalne ładne, fajne zakończenie filmu, bywają momenty w filmie tak głupie że głowa mała ale to w każdym filmie tak jest
Miło, że ktoś na nim był bo mam jakąś ocenę obiektywną filmu. Wielkie dzięki :)


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry