Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Crysis (Czytany 2345 razy)
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« : 16 Marca 2008, 08:57:12 »
Crysis jest to nowa gra wyprodukowana przez Crytek Studios. Nic więc dziwnego, że ta gra jest podobna do Far Cry'a.
Fabuła gry opiera się na  pokonaniu obcych i koreańczyków. Dzięki egzoszkieletowi wspomaganemu zrobionemu z nanomateriałów nazywany w grze "Nano Muscle Suit (ang. kombinezon z nano mięśni)" mamy w grze nieco łatwiej. Kombinezon ten ma cztery funkcje:
-Siła (Strength) - zwiększa siłę naszego bohatera i pozwala na skakanie na duże wysokości.
-Pancerz (Armour) - dzięki tej funkcji podczas ataku na naszego bohatera zamiast punktów życia zabiera energię zbroi.
-Prędkość (Speed) - umożliwia o wiele szybsze bieganie i pływanie.
Niewidzialność (Cloak) - pozwala na bycie "przezroczystym" dla promieni widzialnych jak i podczerwieni.
Gracz wciela się w jake'a "Nomada" Dunna, członka specjalnego oddziału sił amerykańskich Delta Force, którego celem jest odbicie archeologów z rąk północnokoreańskich żołnierzy. Już po wylądowaniu okazuje się, że oprócz armii północokoreańskiej jest ktoś jeszcze.
W pierwszym etapie walczymy z wspomnianymi już żołnierzami armii Korei Północnej, która w 2021 roku jest jednym z najsilniejszych państw na świecie. W drugim etapie nasze działania skupią się na walce z obcymi, którzy rozpoczęli kolonizację Ziemi. Rozgrywka na tym etapie gry dzieje się wewnątrz statku kosmitów, w przestrzeni pozbawionej grawitacji. W trzecim etapie, co prawda, dalej fabuła jest prowadzona na archipelagu wysp, ale już skutym lodem, ponieważ obcy mogą żyć jedynie w zimowych temperaturach. Ważną częścią tego etapu jest finałowa część gry, będąca obroną lotniskowca US Navy USS Ashcroft (będącym również centrum dowodzenia i logistycznym oddziału Delta Force) przed atakiem obcych. Podczas ostatecznej walki z obcymi siły USA używają przeciwko nim broni atomowej, a obca cywilizacja wysyła do walki największego robota wielkości wulkanu. Kosmici zostają pokonani ale jest to Pyrrusowe zwycięstwo, gdyż cała flota wojenna marynarki USA biorąca udział w walkach została kompletnie zniszczona.
Według mnie, prawdziwa walka z obcymi będzie dopiero w następnych dwóch częściach. Druga część będzie dopiero za trzy lata. Ma także powstać film na podstawie tej gry. W każdym razie to będzie bardzo fajna gra.

No i teraz najważniejsze: wasza ocena. Moim zdaniem, wyjdzie z tego niezła trylogia.
Ale się rozpisałem. Aż mnie palce bolą :P.


IP: Zapisane
RadQu

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 16 Marca 2008, 09:10:47 »
Moja ocena to tak samo w cd-action czyli 9/10. Właśnie dzisiaj ją ukonczylem rozwalilem wielkiego robota z dziala TKT i voila. Ah nawet mi smutno ze ukonczylem tą grę papa Crysisie  :paa:


IP: Zapisane
http://s13.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=49538<-- Proszę wejść na ten link. Gdy to zrobicie będę bogaty
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 16 Marca 2008, 09:34:33 »
Grałem w demo. O dziwo na moim złomie śmiga całkiem ładnie, ale to tylko niskie detale. Bardzo mi przypomina Project Snowblind - modyfikacje głównego bohatera, dynamiczna rozgrywka. Może kiedyś zagram w pełną wersję.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 16 Marca 2008, 10:51:49 »
Nie będę krytykiem 10/10 6 bezsennych nocy osadzonych na full grafice i przestrzennym głosie (5+1) wprawiło mnie w niechęć do jedzenia, na każdym poziomie trudności, zaglądając do każdego zakamarka, tego nie da się pokochać  :D


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Marolo

*

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Shadows.... Darkness...It's my climates

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 17 Marca 2008, 19:14:21 »
Mój kumpel ma tą grę i wierzcie mi, ŚWIETNA.
Farcry'a jak nic mi przypominał, naprawdę, SUPER!!!!

PS: Ten kumpel to akamaru ;)


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 03 Marca 2012, 00:23:54 »
Kupiłem dzisiaj po długich namysłach crysis 1 z dodatkami, powiem, że gra bardzo fajna, zacząłem kampanię single i troche poszalałem w multi. Mam pytanie: ma ktoś? Gra?
A może ktoś ma drugą część i podzieli się opinią? W najbliższy dzień o normalnej godzinie przybliżę wam tę grę dokładniejszym opisem.


« Ostatnia zmiana: 05 Grudnia 2014, 10:22:37 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 13 Marca 2012, 11:07:02 »
Czas napisać tego pierwszego posta od paru dni... Dobra, grałem w Crysisa 2 i byłem mile zaskoczony, że gra o dziwo zadziałała na moim słabym komputerze. Musiałem co nieco obnniżyć grafikę i wyłączyć zbędne pierdoły, a i tak gra miała lekkie zacinki. Byłem też troszeczkę zdziwiony, bo ten tytuł ma mniejsze wymagania od poprzedniej części, a działał płynniej. Bardzo polecam tą strzelankę, bo ja bawiłem się przy niej wyśmienicie.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry