Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Elfy (Czytany 17673 razy)
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 06 Lutego 2011, 14:22:50 »
Mnie sie wydaję że to raczej chodziło o Telldrassil :P
czy cuś w tem stylu

a propos wypowiedzi Hellsa nie w każdym świecie elfy sa nizsze i słabsze od ludzi, nie pamiętam juz tego uniwersum, ale czytałem książkę (fantasy;P) gdzie elfy były dużo wyższe od ludzi :P

Hells tak btw Gnolle niemaja wiele wspólnego z wilkołakami, i mają głowę hieny ;P (a propos Twojego wandalizmu w wiki)

Co do "twórczości" Psychola czyli przepisania tego to jest taki ładny diagram to pokazujący (elfy ich rodziny i rodzaje).



« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2011, 14:32:49 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 06 Lutego 2011, 14:30:00 »
No toż przecież mówię, mężczyźni nocnych elfów mierzą spokojnie siedem stóp (~213 cm) wzrostu, przy czym arcydruid Fangral ma coś koło 8 stóp wzrostu.
Poza tym, w Śródziemiu elfy dorównują siła i rozmiarami, w Wiedźminie chyba też, pamiętam tylko że nie mają kłów biedaki.
[edit]
No też właśnie, Nim. :D Tylko że u mnie gnolle mają raczej wilcze pyski/głowy, chociaż leśna odmiana ma typowe hienowate. Lekkie różnice anatomiczne. A odnośnie diagramu ewolucyjnego, to co świat to inaczej. W uniwersum Warcrafta na przykład elfy pochodzą od...trolli.
Cheers.


« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2011, 14:32:09 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 06 Lutego 2011, 14:31:35 »
Krwawe elfy są złym wzorcem, jest to rasa ćpunów (uzależnieni od magii i ziela "Bloodthistle") tocząca wojne domową, a ich książę nielegalnie posiada rzadkie okazy ptactwa (białego strusia i feniksa). :> Z kolei nocne elfy mają brody i budowę Pudziana, tylko że są o głowę (czy czasami dwie) wyższe on naszego strongmana...
Cheers.

Nocne elfy to raczej, z tego co gdzieś czytałem, wyznawcy księżyca i kruka Thonidama. Mieszkają na żyłach energetycznych świata... Czyli tak to zrozumiałem, w miejscach silnie natchnionych magią. Księżycowe elfy to to samo chyba. A o krwawych dowiedziałem się przypadkowo z jakiegoś fantasy i z warcrafta.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 06 Lutego 2011, 14:34:47 »
@Hells: Właśnie dlatego, że są ćpunami i zabijakami sprzymierzonymi z nagami są (przynajmniej w moich oczach) pozytywni. Każdy jaracz trawy powinien się ze mną zgodzić. Nie ma tu żadnego? Trudno : )
A co do ich księcia to ma jeszcze gadającą pandę ; P


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 06 Lutego 2011, 14:35:09 »
(...)
No też właśnie, Nim. :D Tylko że u mnie gnolle mają raczej wilcze pyski/głowy, chociaż leśna odmiana ma typowe hienowate. Lekkie różnice anatomiczne. A odnośnie diagramu ewolucyjnego, to co świat to inaczej. W uniwersum Warcrafta na przykład elfy pochodzą od...trolli.
Cheers.

Mi nie chodziło o WoW tylko o inny światek. Taki zniszczony wojna z wielkim Ziguratem prawie cały w pustyniach gdzie elfy są pustynnymi nomadami :P Bo ludzie wszystkie lasy zniszczyli...

O kurde Hells nie musiałeś tego robic... dostałem młotem w łeb, elfy od trolli pochodzą o.O tyle grałem w WoW'a a o tym nie wiedziałem :P?
no skądinąd książek o Warcrafcie nie czytałem ...


Krwawe elfy są złym wzorcem, jest to rasa ćpunów (uzależnieni od magii i ziela "Bloodthistle") tocząca wojne domową, a ich książę nielegalnie posiada rzadkie okazy ptactwa (białego strusia i feniksa). :> Z kolei nocne elfy mają brody i budowę Pudziana, tylko że są o głowę (czy czasami dwie) wyższe on naszego strongmana...
Cheers.

Nocne elfy to raczej, z tego co gdzieś czytałem, wyznawcy księżyca i kruka Thonidama. Mieszkają na żyłach energetycznych świata... Czyli tak to zrozumiałem, w miejscach silnie natchnionych magią. Księżycowe elfy to to samo chyba. A o krwawych dowiedziałem się przypadkowo z jakiegoś fantasy i z warcrafta.

Ty to chyba z innych źródeł czerpiesz wiedzę i o czym innym mówisz :P


« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2011, 14:37:59 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 06 Lutego 2011, 14:40:56 »
(...)
No też właśnie, Nim. :D Tylko że u mnie gnolle mają raczej wilcze pyski/głowy, chociaż leśna odmiana ma typowe hienowate. Lekkie różnice anatomiczne. A odnośnie diagramu ewolucyjnego, to co świat to inaczej. W uniwersum Warcrafta na przykład elfy pochodzą od...trolli.
Cheers.

Mi nie chodziło o WoW tylko o inny światek. Taki zniszczony wojna z wielkim Ziguratem prawie cały w pustyniach gdzie elfy są pustynnymi nomadami :P Bo ludzie wszystkie lasy zniszczyli...

O kurde Hells nie musiałeś tego robic... dostałem młotem w łeb, elfy od trolli pochodzą o.O tyle grałem w WoW'a a o tym nie wiedziałem :P?
no skądinąd książek o Warcrafcie nie czytałem ...


Krwawe elfy są złym wzorcem, jest to rasa ćpunów (uzależnieni od magii i ziela "Bloodthistle") tocząca wojne domową, a ich książę nielegalnie posiada rzadkie okazy ptactwa (białego strusia i feniksa). :> Z kolei nocne elfy mają brody i budowę Pudziana, tylko że są o głowę (czy czasami dwie) wyższe on naszego strongmana...
Cheers.

Nocne elfy to raczej, z tego co gdzieś czytałem, wyznawcy księżyca i kruka Thonidama. Mieszkają na żyłach energetycznych świata... Czyli tak to zrozumiałem, w miejscach silnie natchnionych magią. Księżycowe elfy to to samo chyba. A o krwawych dowiedziałem się przypadkowo z jakiegoś fantasy i z warcrafta.

Ty to chyba z innych źródeł czerpiesz wiedzę i o czym innym mówisz :P

Napisałem o Elfach Nocnych ogólnie, o krwawych nic nie wiem. A co do Elfów to przynajmniej w Tolkienie są oni Pierworodnymi - " Dziećmi Illuvatara". A trolle powstały na wzór entów przez Morgotha.



IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 06 Lutego 2011, 14:42:48 »
Nio tak Psychol ale to chyba każde dziecko wie :P
W każdym razie my nie opowiadaliśmy w tym czasie o Tolkienowskich elfach, tylko innych uniwersach gdzie one występują :)

Kruk Thonidama o jakich nocnych elfach Ty mówisz? My mówiliśmy o tych z warcrafta tzn Nocne elfy to te które hmm no pamiętam ze czciły ksieżyc o kruku nic nie wiem :P I miały Moonweels.
A Blood elfs czyli odszczepieńcy od tych które sie odszczepiły od Nocnych elfów ;p Odszczepiły sie dlatego że Artas i Kel'Thuzad zniszczyły im Sunwell.
I musiały zacząć pasożytować i "pobierać" moc z innych źródeł.
Oraz były jeszcze tak zwane Highborn elfs (dobrze mówie ? ) które zostały przeklęte i zamienione w nagi (coś tam o zniszczeniu Azshary -kraina i bodajże księżniczka od której nazwę kraina wzięła).
tak w telegraficznym skrócie.


« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2011, 14:49:14 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 06 Lutego 2011, 14:52:57 »
Bo z WoWa nic się nie można dobrego dowiedzieć...Poza tym, że druid po zamianie w lwa/niedźwiedzia ma rogi/wielkie uszy, ale po zamianie w drzewo/fokę/kruka to już nie...

I mieszacie strasznie. W Azeroth'cie Elfy Wysokiego Rodu to są Szlachetnie Urodzeni, którzy uciekli z Kalimdoru zanim załamał się portal i demony wywiało, a Zin'Ashari zalało. Natomiast po zdeprawowaniu Studni Słońca i rzezi w Quel'Thalas, niedobitki nazwały się (przynajmniej większość) krwawymi elfami, aby uczcić pamięć poległych. A później było jak było...

Cytat: egzeq
Właśnie dlatego, że są ćpunami i zabijakami sprzymierzonymi z nagami są (przynajmniej w moich oczach) pozytywni. Każdy jaracz trawy powinien się ze mną zgodzić.
Masz dziwną hierarchię wartość i skrzywiony kręgosłup moralny. ;D No i jaka panda, nie słyszałem nic o pandzie? :)


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 06 Lutego 2011, 14:56:54 »
Ta panda z murlockiem i flaga Blizzardu ?
Hells skoro jesteś taki zorientowany w Świecie Warcrafta powiedz śkąd wiadomo o .. pochodzeniu elfów (tak nie daje mi to spokoju) :P
Oraz jeśli byś mógł, i napisał mi w jakich ksiażkach jest ten świat opisany ;p bo nigdy dobrej kolejności nie umiem ustalić ;p (czytałem na razie NIC)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Warcraft
to tam wyzej to all ksiażki z uniwersum ? (i czy w dobrej kolejnośći :P)


« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2011, 15:01:12 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 06 Lutego 2011, 14:58:29 »
Nie, pandarański miodowar z W3.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 06 Lutego 2011, 14:59:38 »
Wykluczone. Tylko High Overlord Saurfang, Lord Darius Crowley i Grommash Hellscream są na tyle zajebiści by posiadać własnego pandareńskiego miodowara. Kael jest za cienki w uszach aby mieć pandarena. :P


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 06 Lutego 2011, 15:02:01 »
No to wnioskuję że misji dodatkowej z kampanii ludzi Frozen Throne nie przeszedłeś ;P
A tak przy okazji to nie mam skrzywionego kręgosłupa moralnego tylko dystans do fantastyki.


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 06 Lutego 2011, 15:02:22 »
A cóż to za 7 cud świata ten pandareński miodowar ?
No to wnioskuję że misji dodatkowej z kampanii ludzi Frozen Throne nie przeszedłeś ;P
A tak przy okazji to nie mam skrzywionego kręgosłupa moralnego tylko dystans do fantastyki.
egzeg to do mnie czy do Hellsa, ja przeszedłem tylko podstawke dodatku nie ruszałem ;p



IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 06 Lutego 2011, 15:04:07 »
Przesyłam piękny duży art z pandarenem, co prawda nieco innym niż ten w grze, ale dobra jakość


Brakuje mu tylko sera na czole

Cytuj
egzeg to do mnie czy do Hellsa, ja przeszedłem tylko podstawke dodatku nie ruszałem ;p
Do Hellsa


« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2011, 15:06:27 wysłane przez egzeq » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 06 Lutego 2011, 15:06:16 »
A, mówisz o Mojo Dark Ale. Ale jego się dostawało za przejście sekretnej misji, więc to się nie liczy i jest non-canon. :P Gdyby Pandaren pojawił się w tym samym miejscu co Maiev, Akama i Illidan, Outlan ponownie by eksplodował bo by nie wytrzymał takiego nawału zajebistości. ;D
Co do elfów pochodzących od trolli, też wyślę piękny duży art.




IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry